WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Stella Pack Ganda Anny Łukasik - nowym koniem koreańskiego jeźdźca Dongseon KIM ( finalisty Pucharu Świata 2014 i uczestnika MŚ 2014 ) Powodzenia !!


CDN Poznań Cavaliada 11-13.12.15 propozycje

20/10/15 

Pula Nagród 4500 zł 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 - Żaneta Skowrońska czwarta

20/10/15 

 


Edward Gal wygrał w Odense , Inna Logutenkova prowadzi w rankingu do Pucharu Świata


Konkurs na stanowiska managera dyscypliny Ujeżdżenie przy PZJ

14/10/15 

źródło PZJ 

 


Projekt Kalendarza na 2016 rok

12/10/15 

żródło FEI, PZJ 

 


ZR Puchar Ostrogi - 10/10/15 WYNIKI

11/10/15 

 


Jan Gawecki 2015 wywiad

10/10/15 

Wywiad z Janem Gaweckim - zawodnikiem K S Centurion, Mistrzem Polski MJ z Bobrowego Stawu, pięciokrotnym reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów  -  MJ, jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Żaneta Skowrońska 70,500 w CDI-W Grand Prix Freestyle Siauliai

10/10/15 

 

WYNIKI 

 

 

 

 

 

 

 


Żaneta Skowrońska i Mystery 67,800 % Grand Prix CD W Siaulial video WYNIKI

09/10/15 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd