Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Aktualizacja Rankingu Olimpijskiego na 30.09.15

05/10/15 

 


Rezygnacja Wojciecha Pisarskiego z pracy w Komisji Ujeżdżenia przy PZJ

04/10/15 

 

Pismo Pana Wojciecha  Pisarskiego do środowiska dot. rezygnacji z  funkcji menedżera Komisji Ujeżdżenia przy PZJ. 


Żaneta Skowrońska i Mystery GPF World Cup Tallinn 2015 video


Sobota w Michałowicach - sukces Karoliny Mazurek - trzy wygrane konkursy

03/10/15

Sobota w Michałowicach należała do Karoli Mazurek,  która wygrała trzy konkursy. Bardzo udany start w Grand Prix miała Magdalena Jura na obydwu swoich koniach. Karolina Popiołek wygrała konkurs MR, Wioletta Gubała konkurs rundy MJ, Paulina Lis konkurs N. Wynik dnia 70,568 % zrobiła Karola Mazurek na og Prowokator w L1.

WYNIKI 

fot Julia Świętochowska 

 


HZR Aromer Józefin - 03.10.15 - zgłoszenia

02/10/15 

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie 03/10/15 Aromer Józefin 

 

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE

listy / wyniki 

LISTA STARTOWA 03.10.15


Rozkład jazdy - piątek 2 października 2015

Żaneta Skowrońska i Mystery   CDI-W Tallin Grand Prix 21.48  listy / wyniki 

 

HZO Michałowice  listy / wyniki 

 


Mistrzostwa Podlasia 26-27.09.15 Supraśl WYNIKI

30/09/15  

 

 


Żaneta Skowrońska wystartuje w CDI-W w Tallinie 2-4.10.15 - zgłoszenia, program, aktualny ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

30/09/15 

 

 

 


Otwarty Puchar Województwa Dolnośląskiego Gostar 10-11.10.15 PROPOZYCJE

30/09/15

 


Katarzyna Milczarek i Przemysław Kozanowski z powodzeniem jeździli w CDI-W Fot 25-27.09.15 WYNIKI

29/08/15 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa