▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Kujawsko Pomorskiego 2015 / ZR - Solec Kujawski 20.09.15 WYNIKI

20/09/15 

 


Golden Horse Dressage Cup Koryta 13 września 2015 Finały - WYNIKI

14/09/15 

 


Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Amatorów w UJeżdżeniu / ZR / ZT Stajnia Brzóski 05 października 2015 - PROPOZYCJE

14/09/15 

 


HZO Michałowice 2-4 października 2015 - PROPOZYCJE

12/09/15

 

PROPOZYCJE 

Pula nagród 8500zł

 

 


Beata Stremler i Rubicon po roku znów na arenie - 71,100 % Grand Prix CDI5 Perl

WYNIKI  11/09/15 


Ranking Olimpijski - aktualizacja na dzień 31.08.15

10/09/15 

 


MP CDN Bobrowy Staw 4-6 września 2015 WYNIKI - Anna Łukasik Mistrzynią Polski Seniorów , Jan Gawecki Mistrzem Polski MJ

 

07/09/15 

 


Peterhof Dressur Gala Perl-Borg 9-13.09.15

07/09/15 

Reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia, program.

 


Anna Łukasik obroniła tytuł Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

Złoto - Anna Łukasik / Stella Pack Ganda / LKJ Lublin - 210,127 % / 2000 zł 

Srebro - Katarzyna Milczarek / Teo / Dzeko / KSJ Zagozd - 207,877 % / 1700 zł

Brąz - Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / KS Centurion - 200,348 % / 1400 zł 

WYNIKI KOŃCOWE


Jan Gawecki - Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

 

Złoto - Jan Gawecki / Quest / K S Centurion - 207,117 % / 2000 zł 

Srebro - Tomasz Jasiński / Don Corleone / KSJ Zagozd - 202,660 % / 1700 zł 

Brąz - Michalina Terlecka / Falsterbau / OSK Michalscy - 200,074 % / 1300 zł 

WYNIKI KOŃCOWE

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa