W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Michał Rapcewicz 64,400 w Grand Prix w Madrycie - 16 miejsce

23/05/15 

 


ZR KJ Classic Solec Kujawski 06.06.15 - propozycje

21/05/15 

 


ZO / ZR Strzegom 22-24 maja 2015 - zgłoszenia, program, listy startowe

21/05/15 

 


KJ Cavllino - 24.05.15 - propozycje

21/05/15 

 


Tomasz Kowalski w Lipicy

20/05/15 

Tomasz Kowalski i Ragtime w dn. 22-24 maja 2015 wystartują po w Lipicy po pierwsze punkty do rankingu Pucharu Świata 2015/16. 

Zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Jakubowice dziękujemy !!

 

W dn. 15-17 maja odbyły się pierwsze zawody ujeżdżeniowe w KJ Osadkowski w Jakubowicach. Zawody były wspaniałe ! Super atmosfera i top organizacja !  Sportowo - turniej najbardziej udany był  dla zawodnika KJ Lider Radzionków - Mateusza Cichonia, który w bardzo dobrym stylu wygrał dwie najtrudniejsze rundy.  Gratulacje dla Matusza za sukcesy i dla KJ Osadkowski za kapitalny turniej !

 

 


PROPOZYCJE - RYBNICA 5 -7.06.2015

20/05/15 

 


PROPOZYCJE - FACIMIECH 6-7.06.2015

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W UJEŻDŻENIU

ELIMINACJE MPMK W UJEŻDŻENIU

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU

TOWARZYSKI UJEŻDŻENIOWY PUCHAR MAŁOPOLSKI   

 

 


Michal Rapcewicz i Ecstasy - debiut w Madrycie

19/05/15

Michał Rapcewicz po dwóch latach pauzy powraca na arenę z nowym koniem ECSTASY. Para zadebiutuje w Grand Prix podczas CDI w Madrycie w dn - 20-24.05 br. W zawodach w Madrycie wystratuje również Aleksandra Kozubska na S Rappe

Podręczne linki, zgłoszenia do turnieju. 

 

 

 


ZR Biały Bór 30-31.05.15 - propozycje

19/05/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice