Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Beata Stremler i Rubicon po roku znów na arenie - 71,100 % Grand Prix CDI5 Perl

WYNIKI  11/09/15 


Ranking Olimpijski - aktualizacja na dzień 31.08.15

10/09/15 

 


MP CDN Bobrowy Staw 4-6 września 2015 WYNIKI - Anna Łukasik Mistrzynią Polski Seniorów , Jan Gawecki Mistrzem Polski MJ

 

07/09/15 

 


Peterhof Dressur Gala Perl-Borg 9-13.09.15

07/09/15 

Reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia, program.

 


Anna Łukasik obroniła tytuł Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

Złoto - Anna Łukasik / Stella Pack Ganda / LKJ Lublin - 210,127 % / 2000 zł 

Srebro - Katarzyna Milczarek / Teo / Dzeko / KSJ Zagozd - 207,877 % / 1700 zł

Brąz - Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / KS Centurion - 200,348 % / 1400 zł 

WYNIKI KOŃCOWE


Jan Gawecki - Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

 

Złoto - Jan Gawecki / Quest / K S Centurion - 207,117 % / 2000 zł 

Srebro - Tomasz Jasiński / Don Corleone / KSJ Zagozd - 202,660 % / 1700 zł 

Brąz - Michalina Terlecka / Falsterbau / OSK Michalscy - 200,074 % / 1300 zł 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Anna Łukasik i Jan Gawecki - liderzy klasyfikacji w Mistrzostwach Polski Seniorów i MJ przed niedzielnym Finałem w Bobrowym Stawie.

Klasyfikacja po II półfinałach MPS  - 1m. Anna Łukasik i Stella Pack Ganda 

Klasyfikacja po II półfinałach MP MJ - 1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda CC MJ  1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Mała Runda 1m. Ewa Hamkało i Vivaldi

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda C 1m. Oliver Weston i Sambuca

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda N  1m. Ilona Janas i Lord Django

 

Zamówienia VIDEO z przejazdów kontakt@studio360.pl


Anna Łukasik na Stella Pack Ganda wygrała I pólfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Bobrowym Stawie. W kategorii MJ najlepszy po I półfinale MP jest Jan Gawecki i Quest.

04/09/15

 

 

WYNIKI I Półfinału MP Seniorów CS1

 

KLASYFIKACJA MP Seniorów po 1 półfinale

 

 

fot. Julia Świętochowska 

 

 

 

 

WYNIKI CC2 MP MJ 

 

 

KLASYFIKACJA MP MJ po 1 pólfinale

 

 

 

 

 


Propozycje Finału Pucharu oraz Mistrzostwa Wielkopolski, ZR Podkowa Gruszczyn 19-20.09.15

01/09/15 

 


Mistrzostwa Śląska 2015 wyniki 29-30.08.15 Cwał Truskolasy

01/09/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa