WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Beatriz Ferrer Salat nie do pokonania w Lyonie

Reprezentantka Hiszpanii, Beatriz Ferrer - Salat na Delgado zdecydowanie wygrała dwa konkursy w Lyonie podczas drugiej kwalifikacji do Pucharu Świata 2015/16 dla Ligi Europy Zachodniej.

 

 

31/10/15 

 


Diederik van Silfhout wygral Grand Prix Maastricht 2015

30/10/15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HZR Dąbrówka Mała 14-15.11.15 propozycje

29/10/15 

 


Aktualizacja - Kadra Narodowa 20/10/15

27/10/15 

 


Komunikat Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego - Rada Zawodników

 

Zarząd PZJ zwraca się do zawodników poszczególnych dyscyplin jeździeckich, aby wybrali spośród siebie Rady Zawodników ( trzyosobowe w dyscyplinach olimpijskich i dwuosobowe w dyscyplinach nieolimpijskich). Rady Zawodników będą organami doradczymi  Zarządu PZJ.

26/10/15  źródło 

 

 


Stella Pack Ganda Anny Łukasik - nowym koniem koreańskiego jeźdźca Dongseon KIM ( finalisty Pucharu Świata 2014 i uczestnika MŚ 2014 ) Powodzenia !!


CDN Poznań Cavaliada 11-13.12.15 propozycje

20/10/15 

Pula Nagród 4500 zł 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 - Żaneta Skowrońska czwarta

20/10/15 

 


Edward Gal wygrał w Odense , Inna Logutenkova prowadzi w rankingu do Pucharu Świata


Konkurs na stanowiska managera dyscypliny Ujeżdżenie przy PZJ

14/10/15 

źródło PZJ 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko