WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Matthias Alexander Rath interview 14 July 2015

 14/07/15 

Mistrzostwa Europy w Aachen coraz bliżej, zapowiada się pełne emocji wydarzenie nie możecie przegapić !! 

Valegro, Totilas, Desperados na jednej arenie !!

Ostatnia szansa na kupienie biletów.    www.aachen2015.de

Zapraszamy na wywiad z Matthiasem A. Rath 

( wywiad w języku angielskim ) 

 

 


VIDEO Anna Łukasik Stella Pack Ganda - 67,862 % GPS CDI4 Hagen 2015

13/07/15

Ragtime - Tomasza Kowalskiego dla Laury Reinke

13/07/15 

 

 

  Ragtime i Tomasz Kowalski 

 

 

 

   


ZR / ZT Tągowie - wyniki 11-12 lipca 2015

13/07/15

 

WYNIKI KOŃCOWE  

ZR / ZT Tągowie 2015

 

 

 

 


WYNIKI CDI4 / CDIU25 Hagen 2015

 

Anna Łukasik i Stella Pack Ganda  fot L. Lewandowski 

WYNIKI TURNIEJU 


ZR Tągowie - wyniki sobota 11/07/15

Pula nagród rzeczowych 26ooo zł !! m.in. paka, solarium, spa karnet, równiarka

WYNIK DNIA 68,30%  Sylwia Rychlik / Boccacia Fomia / P1


JEŹDZIECKA LIGA PODLASIA 2015 - UJEŻDŻENIE - RANKING

12/07/15  

 


Ranking i Puchar Małopolski 2015 w ujeżdżeniu - aktualny ranking

12/07/15  

 

 

 


Kristina Bröring-Sprehe GER & Desperados FRH 83.824% GPS CDIO5 Hagen


Alicja Trawińska jedyną reprezentantką Polski w ME Pony Malmö 5-9 sierpnia 2015

  

11/07/15


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł