CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Europy J / MJ Vidauban 1-5 lipca 2015 - podręczne linki

 

01/07/2015 

WYNIKI  / LISTY                   LIVEstream 

01/07 - 10.31 Aleksandra Lesner 
01/07 - 15.06 Michalina Terlecka

02/07 - 12.16 Tomasz Jasiński

02/07 - 15.52 Jan Gawecki

więcej  zgłoszenia


Dominika Tekień - złota medalistka OOM 2015 - wywiad

 

30/06/15 

 


Galeria, video - OOM 2015 Poczernin

 

30/06/15

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - zgłoszenia, program

30/06/15 

 

 

 


ZO ZR Bogusławice 18-19 lipca 2015 - propozycje

29/06/15 

 


Żaneta Skowrońska - druga w Rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

29/06/15            RANKING Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 

1m Elena Sidneva RUS  28 pkt 

2m. Żaneta Skowrońska POL  i Grete PÜvi EST  27 pkt 


ZT / ZR Poznań Wola 27.06.15 - wyniki

28/06/15 

 

WYNIK ZAWODÓW - 69,091 % / Alicja Hadryś Nowak / Happy Dancer / KS Centurion

 


Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Wiktoria Parkitna wygrała OOM 2015 w kat DK

Podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / 

Poczernin 2015 

złoto Wiktora Parkitna / Sanibel Island oo2 / KKJ Jelenia Góra / DOŚ / 194.270 %

srebro Jan Limburski / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / OPO / 188,750 %

brąz Nadia Sabitov / Tequilla / KJ Golden Dream Łódź / LOD / 187,917 %

28/06/15 g.19.00


Dominika Tekień złotą medalistką OOM 2015 w kat. Kuców

28/06/15 g.13.15 

Reprezentantka Mazowsza - Dominika Tekień z KS Centurion, podopieczna trener Anny Mickiewicz na kucu Delicius PP  wygrała Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu w kategorii Kuców w Poczerninie. 

Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł