W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZR LKS Nadwiślanin Kwidzyn 9-10.05.15 - propozycje

22/04/15 

 


Dzeko - Grand Prix debiut 66,800 CDN Zierow 18.04.15

20/04/15   Katarzyna Milczarek podczas zawodów CDN Zierow zadebiutowała w Grand Prix na Dzeko z wynikiem 66,800 %.

 


Wyniki - Puchar Lewady - pierwsza eliminacja

 19/04/15 fot. Dotora Karpińska 

Pierwsza el. Pucharu Lewady za nami. Gratulacje dla zwycięzców!

W kategorii juniorów młodszych zwyciężyła Kaja Koszowska na Filipie (64,091%) wśród juniorów najlepsza okazała się Aleksandra Gurnacz na Bajce (63,400%). W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kośmider na Japonce (64,444%). W zawodach wystartowało łącznie czterdzieści par.

 

 


Charlotte Dujardin z Pucharem Świata - Las Vegas 2015

19/04/15  

Charlotte Dujardin w świetnym stylu obroniła tytuł i ponownie wygrała Finał Pucharu Świata w Las Vegas, dosiadając fenomenalnego Valegro. Pechowo zakończył się start w Finale dla reprezentanta gospodarzy - Steffen Peters został zdyskwalifikowany za krew na boku konia. Życiowy wynik w Las Vegas zrobiła   reprezentantka Rosji Inessa Merkulova na Mister X, para ta będzie bardzo groźna w rywalizacji o awans do IO w Rio w naszej lidze.  Na zdjęciu pierwsza czwórka Pucharu Świata. 

1. Charlotte Dujardin GBR / Valegro / 94,196 %

2. Edward Gal NED / Glock's Undercover / 84,696 %

3. Jessica von Bredow - Werndl GER / Unee BB / 89,464 %

4. Laura Graves USA / Verdades / 79,125 % 

 

CDI Mińsk pierwsze wyniki

18/07/15 

 


Puchar Lewady 2015 - pierwsze zawody 18.04.15 - lista startowa

18/04/15 

  • 18.04.2015 - sędzia Pan Marek Ruda
  • 23.05.2015 - sędzia Pan Łukasz Dziarmaga
  • 20.06.2015 - sędzia Pani Eliza Skórczyńska
  • 05.09.2015 - Finał 

 

 


Komisja Parajeźdźiectwa rozwiązana

17/04/15 g.15.00

 


ZR OSK Lipce 26.04.15 - propozycje

17/04/15 

 

 


Grand Prix w Las Vegas 16.04.15 - wyniki , video

17/04/15

 


Krótka analiza planu (nie)działania Komisji Ujeżdżenia PZJ …

16/04/15 

Autor Blog Bartosz Jura 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice