▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

MPMK w Ujeżdżeniu - Strzegom 25-27 września 2015 - propozycje

17/08/15 

 


Charlotte Dujardin - Kristina Bröring-Sprehe - Beatriz Ferrer - Salat video


Charlotte Dujardin Mistrzynią Europy w Programie Dowolnym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16/08/15  Podium - Freestyle 

Deutsche Bank Preis Grand Prix Freestyle Aachen 2015
złoto - Charlotte Dujardin / Valegro 89.054 %  video

srebro - Kristina Bröring-Sprehe / Desperados FRH 88.804 % video

brąz - Beatriz Ferrer - Salat / Delgado 82.714 %  video

WYNIKI EM Deutsche Bank Preis Grand Prix Freestyle

FEI press http://www.fei.org/news/narrow-victory-dujardin-hard-fought-european-freestyle


ZO / Mistrzostwa Dolnego Śląska Strzegom 14-16.08.15 - wyniki końcowe

16/08/15 

 


DUJARDIN DOES A SPECIAL EUROPEAN DOUBLE IN AACHEN - FEI press by Louise Parkes

16/08/15  

 


Charlotte Dujardin obroniła tytuł Mistrzyni Europy w Aachen

Mistrzostwa Europy Seniorów w Ujeżdżeniu  Aachen 2015 - Podium 

 

Złoto - Charlotte Dujardin GBR  / Valegro 87.577  video
Srebro - Kristina Bröring-Sprehe GER Desperados FRH 83.067 
Brąz - Hans Peter Minderhoud NED / Glock´s Johnson TN 79.034 video

wyniki :

 MEGGLE-Preis Grand Prix Spécial  - Finał Indywidualny ME Seniorów 2015 

Finałowy konkurs ME w Aachen przypominał thriller, Inessa Merkulova "tylko" 67 %, Patrik Kittel rezygnacja po drugim piaffie video  i na koniec Edward Gal - eliminacja z konkursu ( krew w pysku ) video 

15/08/15


Strzegom wyniki 15 sierpnia 2015

16/08/15

 

WYNIKI 15.08.15

WYNIKI po dwóch dniach

WYNIK DNIA - Katarzyna Konarska / Casanova 69,091%  L2

 

 


Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Ujeżdżeniu oraz ZR 11-13.09.15 - PROPOZYCJE

 14/08/18

 

 


ZO Strzegom - wyniki 14/08/15

14/08/15

 

WYNIK DNIA - Katarzyna Konarska / Casanova 71,053 % / L1

WYNIKI              LISTY sobota 15/08/15

 


Polska na 17 miejscu w Mistrzostwach Europy w Aachen

13/08/15    WYNIKI ZESPOŁOWE                  WYNIKI INDYWIDUANE


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa