CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Michał Rapcewicz 64,400 w Grand Prix w Madrycie - 16 miejsce

23/05/15 

 


ZR KJ Classic Solec Kujawski 06.06.15 - propozycje

21/05/15 

 


ZO / ZR Strzegom 22-24 maja 2015 - zgłoszenia, program, listy startowe

21/05/15 

 


KJ Cavllino - 24.05.15 - propozycje

21/05/15 

 


Tomasz Kowalski w Lipicy

20/05/15 

Tomasz Kowalski i Ragtime w dn. 22-24 maja 2015 wystartują po w Lipicy po pierwsze punkty do rankingu Pucharu Świata 2015/16. 

Zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Jakubowice dziękujemy !!

 

W dn. 15-17 maja odbyły się pierwsze zawody ujeżdżeniowe w KJ Osadkowski w Jakubowicach. Zawody były wspaniałe ! Super atmosfera i top organizacja !  Sportowo - turniej najbardziej udany był  dla zawodnika KJ Lider Radzionków - Mateusza Cichonia, który w bardzo dobrym stylu wygrał dwie najtrudniejsze rundy.  Gratulacje dla Matusza za sukcesy i dla KJ Osadkowski za kapitalny turniej !

 

 


PROPOZYCJE - RYBNICA 5 -7.06.2015

20/05/15 

 


PROPOZYCJE - FACIMIECH 6-7.06.2015

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W UJEŻDŻENIU

ELIMINACJE MPMK W UJEŻDŻENIU

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU

TOWARZYSKI UJEŻDŻENIOWY PUCHAR MAŁOPOLSKI   

 

 


Michal Rapcewicz i Ecstasy - debiut w Madrycie

19/05/15

Michał Rapcewicz po dwóch latach pauzy powraca na arenę z nowym koniem ECSTASY. Para zadebiutuje w Grand Prix podczas CDI w Madrycie w dn - 20-24.05 br. W zawodach w Madrycie wystratuje również Aleksandra Kozubska na S Rappe

Podręczne linki, zgłoszenia do turnieju. 

 

 

 


ZR Biały Bór 30-31.05.15 - propozycje

19/05/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201