W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Cavaliada TV - wywiad z Natalią Organista


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2015 - eliminacje i finał

16/04/15  

 

ELIMINACJE w REGIONACH

 

1. Drzonków 29-30 maja 2015

2. Facimiech 6-7 czerwca 2015

3. Kwieki 12-14 czerwca 2015

4. do ustalenia - miejsce i data w woj. mazowieckim

 

FINAŁ  3-5 lipca SKJ Bajardo Augustówek woj. mazowieckie  Organizator - PZJ

 


ZR BiK Geniusze - 01.05.15 - propozycje

16/04/14  

 


Komisja Ujeżdżenia PZJ - Plan Działania

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam plany, pomysły i cele Komisji Ujeżdżenia.
W obecnej sytuacji -  ataku na nasze działania bardzo zależy nam na możliwości przedstawienia naszych koncepcji. Wiemy, że nasza komunikacja nie była najlepsza . Może dlatego, że CHCEMY DZIAŁAĆ!

Bardzo proszę o upowszechnienie załączonego pliku.

Pozdrawiam

Marcin Woldański
Sekretarz Komisji Ujeżdżenia 

 


Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu 3-4.05.15 Lewada

16/04/15 

 

 


Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu sezon 2015, regulamin, kalendarz

- 19.04.2015 Gruszczyn

- 16.05.2015 Poznań Hipodrom Wola 

- 07.06.2015 Krajkowo

- 27.06.2015 Swadzim

- 02 .08.2015 Jeziorki

- 19-20.09.2015 Gruszczyn  FINAŁ    

 


ZR Jeziorki Osieczna Memoriał Doroty Niestrawskiej - 26.04.15

16/04/15  

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

16/04/15 

 


Ponad 100 przejazdów na liście startowej ZR w Podkowie Gruszczyn

16/04/15 

 

 


CDI Zakrzów 24-26.04.15 - zgłoszenia

15/04/15  

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice