W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HPP - Michałowice 10-12 kwietnia 2015 - poprawione propozycje

30/03/15 

TERMIN ZGŁOSZEŃ 03.04.15 

 


CDI Nice FRA 3-6 kwietnia 2015 - program, zgłoszenia


Przegląd prasy 27.03.15

 

AROMER - wyniki na żywo 

 

Marty Bauman Blog             Gwiazdy Pucharu Świata


WYNIKI  CDI4 Barcelona         wyniki 

Grand Prix - 1m Carl Hester GBR Nip Tuck - 75.840 %


WYNIKI CDIO Wellington USA      wyniki

GPS  CDIO - 1m. Laura  Greves USA Verdades - 75,882 %

Inter I CDIO - 1m Kimberly Herslow USA Rosmarin - 76,158 %


CDI3 San Juan CA USA                relacja video     wyniki 


 


Przegląd prasy 26.03.15

Pierwsze wyniki - CDIO/CDI Wellongton USA                  wyniki

               1m. PSG CDI3        Lisa Wilcox USA / Galant  69,868 %

               1m. PSG CDIO3    Kasey Perry USA / G. Dublet 73,816 %

               1m. GP CDIO3     Laura Greves  USA / Verdades - 74,420 %

 

 

Pierwsze wyniki - CDI4 Barcelona ESP                     wyniki 

               1m.  PSG Maria Eilberg GBR / Royal Concert   72,263 % 

 

PZJ   - zmiana terminu spotkania z Komisją Ujeżdżenia w Michałowicach podczas HPP - aktualna data 12.04.15 ( niedziela ) godzinę po ostatnim konkursie. link

 

AROMER  - rozstawienie koni w stajniach na zawody 27-29.03.15  tu

 

AROMER - wstępne listy startowe piątek 27.03.15

 

Michał Rapcewicz jeździ  !!

 

 


Ujeżdżenie w Jakubowicach ! Nie może Was nie być !

25/03/15 g.21.30

 

Niezwykle gościnny i słynący ze wspaniałej organizacji i sportowej atmosfery KJ Osadkowski  w Jakubowicach organizuje w dniach 15-17 maja b.r. po raz pierwszy zawody ujeżdżeniowe. Nie może Was zabraknąć !

 

 


CDI-W Radzionków 1-3 maja 2015 - propozycje

25/03/15 g.14.30 

 

 


Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu / ZR - propozycje

25/03/15 g.12.00 

11 kwietnia b.r. w Podkowie Leśnej odbędą się Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu i ZR . 

 

 


Przegląd prasy 25.03.15

CDI Stadt Paura AUT   1-6 kwietnia 2015          zgłoszenia 

 

W zawodach wystartują reprezentanci Polski:

 Tomasz Kowalski, Żaneta Skowrońska, Jan Gawecki, Katarzyna Gwiazda 

 

 

CDI4 Barcelona od dziś                     WYNIKI / LISTY / LIVEstream

 

CDIO3 Wellington USA                  Puchar Narodów - Ekipy 

 

Blog - Bartosz Jura              Komisja nie zna przepisów PZJ

 

Blog - Bartosz Jura              Pakiety KU PZJ

 

 


Finał Pucharu Świata Las Vegas - zakwalifikowani zawodnicy

24/03/15 g.19.00  

 

 


Przegląd prasy 24.03.15

PZJ    Starty kontrolne dla seniorów przed ME Aachen :

           24-26.04 CDI3* Zakrzów lub 30.04-03.05 CDI3* Radzionków
           08-12.07 CDI3* Hagen


         Starty kontrolne MJ / J przed ME Vidauban :
                      24-26.04 CDI3* Zakrzów
                      19-21.06 CDI3* Brno    więcej

 


Wzrasta " ciśnienie " na linii - Komisja Ujeżdżenia PZJ a Środowisko,  relacjonuje  to Pan Bartosz Jura na swoim blogu. 

O HPP   http://ujezdzenie.blogspot.com/2015/03/masz-babo-placek-czyli-o-propozycjach.html

O KU http://ujezdzenie.blogspot.com/2015/03/ad-vocem-skad-komisji-ujezdzenia.html

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice