WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Europy J / MJ Vidauban 1-5 lipca 2015 - podręczne linki

 

01/07/2015 

WYNIKI  / LISTY                   LIVEstream 

01/07 - 10.31 Aleksandra Lesner 
01/07 - 15.06 Michalina Terlecka

02/07 - 12.16 Tomasz Jasiński

02/07 - 15.52 Jan Gawecki

więcej  zgłoszenia


Dominika Tekień - złota medalistka OOM 2015 - wywiad

 

30/06/15 

 


Galeria, video - OOM 2015 Poczernin

 

30/06/15

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - zgłoszenia, program

30/06/15 

 

 

 


ZO ZR Bogusławice 18-19 lipca 2015 - propozycje

29/06/15 

 


Żaneta Skowrońska - druga w Rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16

29/06/15            RANKING Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2015/16 

1m Elena Sidneva RUS  28 pkt 

2m. Żaneta Skowrońska POL  i Grete PÜvi EST  27 pkt 


ZT / ZR Poznań Wola 27.06.15 - wyniki

28/06/15 

 

WYNIK ZAWODÓW - 69,091 % / Alicja Hadryś Nowak / Happy Dancer / KS Centurion

 


Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Matthias Alexander Rath & Totilas próba generalna przed CDI4 Hagen Hulten 28.06.15 video

Wiktoria Parkitna wygrała OOM 2015 w kat DK

Podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży /

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / 

Poczernin 2015 

złoto Wiktora Parkitna / Sanibel Island oo2 / KKJ Jelenia Góra / DOŚ / 194.270 %

srebro Jan Limburski / Rainbow / LKJ Lewada Zakrzów / OPO / 188,750 %

brąz Nadia Sabitov / Tequilla / KJ Golden Dream Łódź / LOD / 187,917 %

28/06/15 g.19.00


Dominika Tekień złotą medalistką OOM 2015 w kat. Kuców

28/06/15 g.13.15 

Reprezentantka Mazowsza - Dominika Tekień z KS Centurion, podopieczna trener Anny Mickiewicz na kucu Delicius PP  wygrała Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ujeżdżeniu w kategorii Kuców w Poczerninie. 

Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł