WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Alicja Trawińska jedyną reprezentantką Polski w ME Pony Malmö 5-9 sierpnia 2015

  

11/07/15


Charlotte Dujardin wygrała Grand Prix Hartpury International Festival

 

10/07/15    WYNKI    Charlotte Dujardin GBR & Valegro 85.440 %


Anna Łukasik Stella Pack Ganda - 66,640 Grand Prix CDI4 Hagen

10/07/15


Totilas come back again - Sukces w Hagen

Matthias Alexander Rath GER / Totilas - 80,360 %    WYNIKI

WYNIKI / LISTY / PROGRAM


II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów i ZR w Ujeżdżeniu - Pegaz Reda - korekta propozycji

10/07/15  

 


Wstępne zgłoszenia ZO Jakubowice 24-26 lipca 2015

09/07/15 g.21.40 

 


Sukcesy w damskim siodle - Natalia Dziarmaga gwiazdą Mistrzostw Czech

09/07/15

 

Natalia Dziarmaga na Gardes M wygrała oba konkursy Mistrzostw Czech w  ujeżdżeniu w jeździe w damskim siodle. W półfinale uzyskała wynik 79,794 % a w finale 60,188 %.

Gratulacje !!

 


JKSR Michelin Włocławek - ZR i ZT 25-26 lipca 2015 - propozycje

08/07/15 

 

 


Wiktoria Parkitna - wywiad ze złotą medalistką OOM

08/07/15 

Zapraszamy Państwa na wywiad z Wiktorią Parkitną, która w dn 28.06.15 wywalczyła złoty medal OOM a wcześniej brązowy medal HPP w Michałowicach. 

 

 

 

 

 


Żaneta Skowrońska najwyżej spośród polskich jeźdźców w Rankingu Olimpijskim na 30.06.15

07/07/15 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł