WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZO Michałowice 2-4 października 2015 - PROPOZYCJE

12/09/15

 

PROPOZYCJE 

Pula nagród 8500zł

 

 


Beata Stremler i Rubicon po roku znów na arenie - 71,100 % Grand Prix CDI5 Perl

WYNIKI  11/09/15 


Ranking Olimpijski - aktualizacja na dzień 31.08.15

10/09/15 

 


MP CDN Bobrowy Staw 4-6 września 2015 WYNIKI - Anna Łukasik Mistrzynią Polski Seniorów , Jan Gawecki Mistrzem Polski MJ

 

07/09/15 

 


Peterhof Dressur Gala Perl-Borg 9-13.09.15

07/09/15 

Reprezentacja Polski, podręczne linki, zgłoszenia, program.

 


Anna Łukasik obroniła tytuł Mistrzyni Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

Złoto - Anna Łukasik / Stella Pack Ganda / LKJ Lublin - 210,127 % / 2000 zł 

Srebro - Katarzyna Milczarek / Teo / Dzeko / KSJ Zagozd - 207,877 % / 1700 zł

Brąz - Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / KS Centurion - 200,348 % / 1400 zł 

WYNIKI KOŃCOWE


Jan Gawecki - Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców - Bobrowy Staw Sowia Wola 2015

 

Złoto - Jan Gawecki / Quest / K S Centurion - 207,117 % / 2000 zł 

Srebro - Tomasz Jasiński / Don Corleone / KSJ Zagozd - 202,660 % / 1700 zł 

Brąz - Michalina Terlecka / Falsterbau / OSK Michalscy - 200,074 % / 1300 zł 

WYNIKI KOŃCOWE

 


Anna Łukasik i Jan Gawecki - liderzy klasyfikacji w Mistrzostwach Polski Seniorów i MJ przed niedzielnym Finałem w Bobrowym Stawie.

Klasyfikacja po II półfinałach MPS  - 1m. Anna Łukasik i Stella Pack Ganda 

Klasyfikacja po II półfinałach MP MJ - 1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda CC MJ  1m. Jan Gawecki i Quest 

Klasyfikacja po dwóch dniach Mała Runda 1m. Ewa Hamkało i Vivaldi

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda C 1m. Oliver Weston i Sambuca

Klasyfikacja po dwóch dniach Runda N  1m. Ilona Janas i Lord Django

 

Zamówienia VIDEO z przejazdów kontakt@studio360.pl


Anna Łukasik na Stella Pack Ganda wygrała I pólfinał MP Seniorów w Ujeżdżeniu w Bobrowym Stawie. W kategorii MJ najlepszy po I półfinale MP jest Jan Gawecki i Quest.

04/09/15

 

 

WYNIKI I Półfinału MP Seniorów CS1

 

KLASYFIKACJA MP Seniorów po 1 półfinale

 

 

fot. Julia Świętochowska 

 

 

 

 

WYNIKI CC2 MP MJ 

 

 

KLASYFIKACJA MP MJ po 1 pólfinale

 

 

 

 

 


Propozycje Finału Pucharu oraz Mistrzostwa Wielkopolski, ZR Podkowa Gruszczyn 19-20.09.15

01/09/15 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko