Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Europy Pony - Alicja Trawińska jedyną naszą reprezentantką, podręczne linki do wyników

05/08/15     g.13.14  wyniki live 

Powodzenia Alicja !!!


Przemysław Kozanowski i Belcanto udanie zadebiutowali w Grand Prix z wynikiem 65,633 % w CDN Himberg-Gutenhof

 


Mistrzostwa Małopolski / ZR / ZT / Finał Towarzyskiego Pucharu Małopolski Facimiech 22-23.08.15 - PROPOZYCJE

04/08/15  

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen bez Beaty Stremler - zgłoszenia ostateczne, program, podręczne linki, plan Warm Up

04/08/15 g.12.00 


Michał Szubski - nowym Prezesem PZJ


Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza / ZO - Koryta 21-23 sierpnia 2015 - propozycje

03/08/15 

 


ZR / ZT Bogusławice 29-30.08.15 - propozycje

01/08/15 

 


XI Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu - propozycje 27-30.08.15 Bogusławice

01/08/15 

 


BIK Geniusze 31.07.15 ZR w ujeżdżeniu o PUCHAR SPONSORA METAL - FACH SOKÓŁKA - lista startowa

30/07/15

 

 

 

 


Wojciech Pisarski kandydatem na Prezesa PZJ

29/07/15

CV Wojciecha Pisarskiego - kandydata na Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego . Nowy Prezes PZJ będzie wybierany 3 sierpnia b.r. podczas Nadzwyczajnego Walnego Zjazdu Delegatów PZJ w Poznaniu.

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa