Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Beata Stremler w Verden, MŚMK bez polskich par

28/07/15 

W dniach 5-9 sierpnia 2015 w niemieckim Verden odbędą się zawody CDI3 i Mistrzostwa Świata Młodych Koni. Na liście zgłoszeń CDI3 jest Beata Stremler i Rubicon D.  W tegorocznych MŚMK w ujeżdżeniu nie zobaczymy polskich par. Zgłoszenia, program, podręczne linki. 

 

 


Jakubowice - podsumowanie

28/07/15

Za nami kolejne wspaniałe zawody w Jakubowicach. Zapraszamy na krótkie podsumowanie najlepszych wyników, relację video i galerię zdjęć Julii Świętochowskiej.   

Najlepsze wyniki podczas drugiego tegorocznego turnieju w Jakubowicach uzyskał Tomasz Jasiński na Teo. ( na zdjęciu ) 

                         Jakubowice dziękujemy !!

 

 


Galeria - Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów Reda 2015

wyniki http://dressage24.pl/Mistrzostwa_Polski_Północnej_Amatorów_w_Ujeżdżeniu_2015

Posted by dressage24.pl on 25 lipca 2015

ZR Pólko Lublin 25-26/07/15 wyniki

27/07/15 

 

 


Grupa Azoty ZO Jakubowice 24-26 lipca 2016 WYNIKI / LISTY

26/07/15 

 

 


II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w Ujeżdżeniu Reda 25-26 lipca 2015 WYNIKI

 

 25/07/15 g.22.00

 

 

 

 

 


Jakubowice - Julia Świętochowska galeria czwartek

z dressage24.plkontakt: swietochowska.photo@gmail.comzdjęcia udostępniamy poprzez kliknięcie "udostępnij" jeżeli...

Posted by Julia Świętochowska - photography on 23 lipca 2015

ZR Poczernin 7-8 sierpnia 2015 - propozycje

24/07/15 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 9 -16 sierpnie 2015 - zgłoszenia wstępne

 22/07/15 g.16.00

 

 

 

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej - 17.07.15

20/07/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa