W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu - Medaliści 19/11/17

 

Seniorzy :


złoto - Monika Bartyś / Caspar SKJ Golden Dream 138,342 %
srebro - Maciek Bigaj / Grojec / KS Faruk 134,749 %
brąz - Magdalena Cycak / Sybilla / KJ Picador 132,326% 


Juniorzy :


złoto - Patryk Żukowski / Manager / Łomża 124,750 %
srebro - Aleksandra Twardowska / Mohort / Łomża 118,020%
brąz - Agnieszka Wawrzyniak / Wanilia / Stow. Lajkonik 113,292%

 

fot Łukasz Kowalski 

 

 


HZO / HZR Zakrzów 16-19 listopada 2017

WYNIKI DNIA

 

niedziela - C4 / 70,958 %

Anna Łukasik / Dean Martin  

 

sobota - D3 / 69,611 % 

Karolina Mazurek / Esplanada

 

piątek - P1 / 70,400 %

Mateusz Pola / Dominator P

 

czwartek - D1 / 70,321 % 

Karolina Mazurek / Esplanada  ( na zdjęciu ) 

 

 

 


CDI-W Stuttgart - kolejny sukces Isabell Werth 18/11/17

 

WYNIKI / PROGRAM

 

Grand Prix CDI-W     piątek 17/11/17 

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD / 82.080 %

2m. Helen Langehanenberg GER / Damsey FRH  / 76.060 %

3m. Jessica von Bredow-Werndl GER / Zaire-E / 74.740 %

 

World Cup GPF  CDI-W    sobota 18/11/17

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD / 87.575 % 

2m. Dorothee Schneider GER / Sammy Davis jr. 82.805 %

3m. Helen Langehanenberg GER / Damsey FRH 79.615 %

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ  po III etapach 


Galeria VIDEO Poczernin - najlepsze pary zawodów

14/11/17 

Najlepsze pary HZO w Poczerninie - video 

/ Teresa Tomaszewska, Agata Milnerowicz, Luiza Rutkowska, Aleksandra Lesner, Pola Zdybicka, Martyna Ossowska


Munich Indoors. Grand Prix do GPS 10/11/17

 

Dorothee Schneider i Showtime FRH z wynikiem 79.280 % najlepsza para Grand Prix do GPS  Munich Indoors

WYNIKI    10/11/17


Munich Indoors. Grand Prix do GPF 09/11/17

 

Ingrid Klimke GBR  i Franziskus - 71,620 % - 1 mijesce Grand Prix 

WYNIKI  09/11/17


Lyon. Werth z życiowym wynikiem z Emilio, Kittel liderem rankingu PŚ Ligi Europy Zachodniej 03/11/17

WYNIKI / GALERIA / VIDEO czytaj dalej 

03/11/17


Haber, Parys, Golubińska nominowane do Kadry Narodowej Polski 03/11/17

Zuzanna Haber i Klaudia Parys z KS Centurion oraz Ewa Golubińska z KJ Plejada decyzją  Zarządu PZJ zostały powołanie do Kadry Narodowej Polski w dn. 23/10/17 zgodnie z treścią uchwały U/1489/19/Z/2017. Trzymamy kciuki !! 


Kolejne młode konie dla Polskiej czołówki

  

02/11/17

 


ReLive FEI World Cup™ Dressage GRAND PRIX Lyon 02/11/17

WYNIKI  02/11/17


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice