WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Ranking FEI na koniec maja 2019 - Natalia Plata trzecia, największe awanse w górę rankingu zaliczyły Małgorzata Kowalska, Aurelia Von Mauberg i Żaneta Skowrońska - Kozubik 06/06/19

Natalia Plata fot. Łukasz Kowalski 

 


Aleksandra Lesner i Stanisław Stołowski wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w Ujeżdzeniu - Radzionków 02/06/19

02/06/19 

 


ZO eMPMK Kwieki 31.05-02.06.19


XIII MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO Książ 01/06/19

Zwycięzcy:

➡️Szkoły podstawowe (klasy 1-6)  1m - Nikola Mróz KEKS 
➡️Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych  1m. Dominika Bandura BOHUN
➡️Szkoły ponadgimnazjalne  1m. Anna Jarmołkowicz ROBERT 
➡️Debity 1m. Karina Seredyńska LAMBO

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO 


Frederic Wandres i Susan Pape najlpesi w CDI4 Hamburg, Katarzyna Milczarek poza finałem 30/05/19

Reprezentant Niemiec Frederic Wandres na Duke of Britain wygrał konkurs Grand Prix z wynikiem 73.761% W konkursie startowała walcząca o punkty do rankingu olimpijskiego Katarzyna Milczarek , uzyskany wynik 63.435% dał reprezentantce Polski miejsce 25. Uzyskany wynik nie zapewnił awansu do finałowych konkursów GPS / GPF. 

WYNIKI GRAND PRIX /  ARKUSZE 

1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.761% 

25m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 63,435%

WYNIKI GPS   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.000 %  VIDEO

WYNIKI GPF   1m. Susan Pape USA Harmony's Don Noblesse 75.850 %  VIDEO 

 


Sophie May w CDICh Lipica 24-26 maja 2019

14 letnia reprezentantka Polski Sophie May na klaczy Maja (na zdjęciu) w dn 24-26 maja 2019 startowała w licznie obsadzonym turnieju CDICh w Lipicy plasując się w połowie stawki z wynikami: 65.833% - konkurs wstępny, 62.308% - konkurs zespołowy, 64.167% - konkurs indywidualny. 

W zawodach w Lipicy pod włoską flagę w konkursach juniorskich startowała wyhodowana w Polsce klacz Stella Pack Roxana, którą wcześniej jeździła Anna Mierzwińska. 

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Łukasz Kowalski /zdjęcie z CDI Zakrzów/ 


Dania nie do pokonania w Pucharze Narodów w Uggerhalne 26/05/19

EQUITOUR AALBORG 2019
ECCO present FEI Dressage Nations Cup Team Classification Team International | Dressage
 
1) Dania 16.000%, 2) Szwecja 20.000%, 3) Niemcy 43.000%, 4) Finlandia 57.000%, 5) Wielka Brytania 67.000%  https://online.equipe.com/en/class_sections/412077
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  78,809%
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  77,652%
 

Edward Gal Mistrzem Holandii 2019 - Ermelo 26/05/19


CDN Ochaby - Lena Czekańska z wynikiem turnieju, Tomasz Kowalski wygrywa pięę konkursów 26/05/19

Reprezentantka gospodarzy, juniorka Lena Czekańska i Victory (na zdjęciu) - przebojem turnieju CDN Stadnina Koni Ochaby - dwa wyniki powyżej 69% w konkursach klasy P. Pięć konkursów podczas zawodów w świetnym stylu wygrał Tomasz Kowalski z Silessia Dressage Club. Katarzyna Popiołek z KJ Lewada Zakrzów  wygrał dwa konkursy małej rundy. Małgorzata Kowalska błyszczała formą w konkursach rundy młodzieżowej a Aleksandra Krywult w konkursach eMPMK dla koni 4 letnich. !

Fot Łukasz Kowalski 

 


Halina Kosakowska najlepsza w Raduszynie 25.05.19

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu - Stajnia Raduszyn 25/05/19 - Halina Kosakowska na MEFISTO z wynikiem turnieju - 69,773% w L3 !!  Wielkie brawa !! Zonacz aktualny ranking Pucharu WLKP.

26/05/19 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza