W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Przegląd prasy 24.03.15

PZJ    Starty kontrolne dla seniorów przed ME Aachen :

           24-26.04 CDI3* Zakrzów lub 30.04-03.05 CDI3* Radzionków
           08-12.07 CDI3* Hagen


         Starty kontrolne MJ / J przed ME Vidauban :
                      24-26.04 CDI3* Zakrzów
                      19-21.06 CDI3* Brno    więcej

 


Wzrasta " ciśnienie " na linii - Komisja Ujeżdżenia PZJ a Środowisko,  relacjonuje  to Pan Bartosz Jura na swoim blogu. 

O HPP   http://ujezdzenie.blogspot.com/2015/03/masz-babo-placek-czyli-o-propozycjach.html

O KU http://ujezdzenie.blogspot.com/2015/03/ad-vocem-skad-komisji-ujezdzenia.html

 


ZR/ZT Krajkowo 22.03.15 - wyniki, galeria Pauli Bartkowiak

24/03/15 g.07.00  

 

 

Najlepszy wynik zawodów

Adrianna Menes  - Willamar - 67,500% 

 

 

 

 


Galeria CDN Zbrosławice autor Magdalena Gut

23/03/15 g. 11.00 

 


Przegląd prasy 23.03.15

CDI4 Barcelona 25-29.03   ZGŁOSZENIA

 

HZO / HPWIM  Aromer Józefin -  termin zgłoszeń 24.03.15  propozycje 

 

 
 

 


CDN Zbrosławice 20-22.03.15 - wyniki końcowe, galeria Magdalena Gut

22/03/15 g.21.00 

 

 

 


Propozycje Halowy Puchar Polski

22/03/15 g.13.50 

 

XVI HALOWY PUCHAR POLSKI SENIORÓW, MŁODYCH JEŹDŹCÓW, JUNIORÓW

I JUNIORÓW MŁODSZYCH NA KUCACH

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE

10-12.04.2015 KJK SZARY MICHAŁOWICE 

 

Pula Nagród 15.000 zł + 10.000 zł nagrody rzeczowe

Sędzia Główny - Marek Ruda

Termin zgłoszeń 03.04.15

 

 

 


Finał Cavaliada Warszawa 2015 - relacja video

21/03/15 

 

 


Przegląd prasy 21.03.15

ZR  Idmar Krajkowo 22.03.15   -  Lista Startowa 90 przejazdów !! Powodzenia !!


 

CDN / HZR  Zbrosławice -  WYNIKI PIĄTEK

 

Organizator CDN w Zbrosławicach  serdecznie zaprasza na bezpośrednią relację online z niedzielnych finałowych przejazdów KUR – programów dowolnych z muzyką  :

link do relacji dla komputerów  - http://dj.3210.pl/play/100/player/

link dla telefonów system android http://dj.3210.pl/play/100/jw6/


 

CDI Barcelona - Piątkowy konkurs GP wygrał Michael George Eilberg na Marakov z wynikiem 71,457 % , Inna Logutenkuva UKR na nowym koniu Universalis z wynikiem końcowym  68.514 %  ( u sędziów od 72 & do 64 % ) ukończyła konkurs na piątym miejscu.  WYNIKI 


 

Steffen Peters USA - coraz bliżej Pucharu Świata. W ostatnich zawodach dla ligi Ameryki Północnej w San Juan w Kalifornii wygrał konkurs GP z wynikiem  76.780% na  Legolas 92 i był drugi na Rosamunde 74.960% - wyniki turnieju i transmisja LIVE tu

 

 


Przegląd prasy 20.03.15


Stella Pack Ganda Anna Łukasik w top formie


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice