HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

Jakubowice dziękujemy !!

 

W dn. 15-17 maja odbyły się pierwsze zawody ujeżdżeniowe w KJ Osadkowski w Jakubowicach. Zawody były wspaniałe ! Super atmosfera i top organizacja !  Sportowo - turniej najbardziej udany był  dla zawodnika KJ Lider Radzionków - Mateusza Cichonia, który w bardzo dobrym stylu wygrał dwie najtrudniejsze rundy.  Gratulacje dla Matusza za sukcesy i dla KJ Osadkowski za kapitalny turniej !

 

 


PROPOZYCJE - RYBNICA 5 -7.06.2015

20/05/15 

 


PROPOZYCJE - FACIMIECH 6-7.06.2015

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W UJEŻDŻENIU

ELIMINACJE MPMK W UJEŻDŻENIU

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU

TOWARZYSKI UJEŻDŻENIOWY PUCHAR MAŁOPOLSKI   

 

 


Michal Rapcewicz i Ecstasy - debiut w Madrycie

19/05/15

Michał Rapcewicz po dwóch latach pauzy powraca na arenę z nowym koniem ECSTASY. Para zadebiutuje w Grand Prix podczas CDI w Madrycie w dn - 20-24.05 br. W zawodach w Madrycie wystratuje również Aleksandra Kozubska na S Rappe

Podręczne linki, zgłoszenia do turnieju. 

 

 

 


ZR Biały Bór 30-31.05.15 - propozycje

19/05/15 

 


Aleksandra Szulc w CDI4 Wiesbaden - 23-25 maja 2015

19/05/15 

 

Aleksandra Szulc wystartuje w kolejnym prestiżowym turnieju w Niemczech na terenie pięknego kompleksu pałacowego w Wiesbaden. 

Zgłoszenia, podręczne linki. 

 

 


Wyniki ZR i ZT Poznań Wola - 16.05.15

19/05/15 

 

 


Galeria Jakubowice


Grupa Azoty Jakubowice Finały - 17.05.15

Katarzyna Łukasik i E. Smaragd ( Johnson - Wolfgang ) - najwyższy wynik turnieju 205,714% 

WYNIKI Finały 17.05.15

WYNIKI Rundy po 3 dniach


Jakubowice dzień drugi - wyniki - video

Drugi dzień wspaniałych zawodów w Jakubowicach należał do Mateusza Cichonia, który wygrał dwa najtrudniejsze konkursy Inter I i GP. Dwa konkursy zawodów ( L3 i N5 ) wygrała  Karolina Mazurek, wynik dnia - 70.000 % zrobił Tomasz Jasiński na klaczy Shosholoza 2 w CC2.

 

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Jakubowice dziękujemy !!

 

W dn. 15-17 maja odbyły się pierwsze zawody ujeżdżeniowe w KJ Osadkowski w Jakubowicach. Zawody były wspaniałe ! Super atmosfera i top organizacja !  Sportowo - turniej najbardziej udany był  dla zawodnika KJ Lider Radzionków - Mateusza Cichonia, który w bardzo dobrym stylu wygrał dwie najtrudniejsze rundy.  Gratulacje dla Matusza za sukcesy i dla KJ Osadkowski za kapitalny turniej !

 

 


PROPOZYCJE - RYBNICA 5 -7.06.2015

20/05/15 

 


PROPOZYCJE - FACIMIECH 6-7.06.2015

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W UJEŻDŻENIU

ELIMINACJE MPMK W UJEŻDŻENIU

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU

TOWARZYSKI UJEŻDŻENIOWY PUCHAR MAŁOPOLSKI   

 

 


Michal Rapcewicz i Ecstasy - debiut w Madrycie

19/05/15

Michał Rapcewicz po dwóch latach pauzy powraca na arenę z nowym koniem ECSTASY. Para zadebiutuje w Grand Prix podczas CDI w Madrycie w dn - 20-24.05 br. W zawodach w Madrycie wystratuje również Aleksandra Kozubska na S Rappe

Podręczne linki, zgłoszenia do turnieju. 

 

 

 


ZR Biały Bór 30-31.05.15 - propozycje

19/05/15 

 


Aleksandra Szulc w CDI4 Wiesbaden - 23-25 maja 2015

19/05/15 

 

Aleksandra Szulc wystartuje w kolejnym prestiżowym turnieju w Niemczech na terenie pięknego kompleksu pałacowego w Wiesbaden. 

Zgłoszenia, podręczne linki. 

 

 


Wyniki ZR i ZT Poznań Wola - 16.05.15

19/05/15 

 

 


Galeria Jakubowice


Grupa Azoty Jakubowice Finały - 17.05.15

Katarzyna Łukasik i E. Smaragd ( Johnson - Wolfgang ) - najwyższy wynik turnieju 205,714% 

WYNIKI Finały 17.05.15

WYNIKI Rundy po 3 dniach


Jakubowice dzień drugi - wyniki - video

Drugi dzień wspaniałych zawodów w Jakubowicach należał do Mateusza Cichonia, który wygrał dwa najtrudniejsze konkursy Inter I i GP. Dwa konkursy zawodów ( L3 i N5 ) wygrała  Karolina Mazurek, wynik dnia - 70.000 % zrobił Tomasz Jasiński na klaczy Shosholoza 2 w CC2.

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201