WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Szulc w CDI4 Frietzens 26-18.06.2015

 

25/06/15

 

 


ME Vidauban 2015 - brak Reprezentantów Polski na liście zgłoszeń !!

24/06/15  

 

Organizator ME Juniorów i MJ w Viauban opublikował dziś listy zgłoszonych zawodników przez poszczególne europejskie federacje, na liście zawodników nie ma Reprezentantów Polski. 

 


ZR ZT KJ Classic Solec Kujawski 04 lipca 2015 propozycje

23/06/15 

 


Finał OOM 2015 - lista zawodników, propozycje, aktualna lista zawodników, regulamin OOM 2015

24/06/15 aktualizacja listy zawodników

27-28.06.15 Poczernin Finał OOM w Ujeżdżeniu 

 


Video relacja z Brna

23/06/15

 

 

VIDEO z niedzielnych Finałów - wszystkie przejazdy 

 

 

 


Stajnia Rybnica 17- 19.07.2015 - propozycje ZR /ZT / el MPMK

Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu 

Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu

Eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu

22/06/15

 


Galeria CDI Brno 2015

22/06/15

 

 

 

 

fot Piskvorek

 

 

 

 

 

 

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - aktualne propozycje

22/06/15

PROPOZYCJE Augustówek, 03 lipca – 05 lipca 2015 

Zawody Ogólnopolskie

eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni,

eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu  
 

 

 


ZR Wielka Lipa 21.06.15 wyniki

22/06/15 

Wynik turnieju - Natalia Badura - Quirradino  - LKJ Lewada Zakrzów - 68,088 % - C1

 

 

Aromer Józefin 20-21 czerwca 2015 - wyniki

22/06/15  

Wynik turnieju - 69,211 % - L1 - Aleksandra Piątkowska i 4 letni kuc Neigel PP

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł