Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Charlotte Dujardin wygrała Grand Prix Hartpury International Festival

 

10/07/15    WYNKI    Charlotte Dujardin GBR & Valegro 85.440 %


Anna Łukasik Stella Pack Ganda - 66,640 Grand Prix CDI4 Hagen

10/07/15


Totilas come back again - Sukces w Hagen

Matthias Alexander Rath GER / Totilas - 80,360 %    WYNIKI

WYNIKI / LISTY / PROGRAM


II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów i ZR w Ujeżdżeniu - Pegaz Reda - korekta propozycji

10/07/15  

 


Wstępne zgłoszenia ZO Jakubowice 24-26 lipca 2015

09/07/15 g.21.40 

 


Sukcesy w damskim siodle - Natalia Dziarmaga gwiazdą Mistrzostw Czech

09/07/15

 

Natalia Dziarmaga na Gardes M wygrała oba konkursy Mistrzostw Czech w  ujeżdżeniu w jeździe w damskim siodle. W półfinale uzyskała wynik 79,794 % a w finale 60,188 %.

Gratulacje !!

 


JKSR Michelin Włocławek - ZR i ZT 25-26 lipca 2015 - propozycje

08/07/15 

 

 


Wiktoria Parkitna - wywiad ze złotą medalistką OOM

08/07/15 

Zapraszamy Państwa na wywiad z Wiktorią Parkitną, która w dn 28.06.15 wywalczyła złoty medal OOM a wcześniej brązowy medal HPP w Michałowicach. 

 

 

 

 

 


Żaneta Skowrońska najwyżej spośród polskich jeźdźców w Rankingu Olimpijskim na 30.06.15

07/07/15 

 

 


WYNIKI ZR Solec Kujawski 4/7/15

07/07/15  

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa