WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI4 Mallorca 2015 - galeria, video

  22/06/15

 

 

Dominika Kaśko Białek i Michał Rapcewicz - CDI4 Mallorca 2015


Jan Gawecki i Quest - najlepsza Polska para turnieju w Hagen 69,292 % w Finale Future Champions 2015 oraz 69,737 % w Pucharze Narodów CDIOY


Żaneta Skowrońska - Sukces w CDI-W w Brnie - trzecie miejsce w GP oraz w GPF World Cup - 72,225 %

VIDEO World Cup 72,225%              WYNIKI                                      22/06/15


CDI-W / CDI3 / CDIJ / CDIP Brno 2015 - wyniki

21/06/15   

aktualizacja 18.20

WYNIKI TURNIEJU w BRNIE 

 

 

 

 

Jagoda Dąbrowska i Anna Wojtkowska - Warm Up

 


Future Champions Hagen 2015 - wyniki

21/06/15 

 

Młodzieżowa Reprezentacja Polski w składzie Michalina Terlecka, Jan Gawecki i Tomasz Jasiński wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów w Hagen, ustępując ekipie Niemiec i Finlandii. 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZR / ZT / el MPMK Aromer 21-22 czerwca 2015 - program zgłoszenia

19/06/15

 

 

 

 

 


3 korekta propozycji OOM - 27-28 czerwca 2015

18/06/15 

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

SKJ POCZERNIN Sobota-Niedziela 27-28.06.2015  


CDIO5 Hagen 8-12 lipca 2015 - próba generalna przed ME Aachen


Ranking Pucharu Świata - Liga Europy Centralnej - Tomasz Kowalski - 4 miejsce

17/06/15   

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 12-16.08.2015 - propozycje

17/06/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł