Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

WYNIKI - ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 2015 - korekta

 

07/07/15 

 

 

 


Kadra Narodowa Polski - druga aktualizacja 06/07/15

06/07/15  

 

 


Kadra Narodowa Polski - aktualizacja 06/07/15

06//07/15 

 

 


CDI4 Hagen - bez Beaty Stremler - aktualizacja zgłoszeń, podręczne linki

06/07/15 

Aktualizacja zgłoszeń, podręczne linki CDI4 Hagen 08-12.07.15

 


Tomasz Jasiński - 13 miejsce w programie dowolnym w ME MJ Vidauban 2015 !! Brawa !!

05/07/15  

 

Tomasz Jasiński  na klaczy Shosholoza 2 w programie dowolnym w ME MJ w Vidauban uzyskał wspaniały rekordowy w swojej karierze wynik 72.175%  i ukończył konkurs na 13 miejscu. Po 7 latach przerwy Polska znowu w czołówce europejskiego ujeżdżenia w kategorii MJ !! Wspaniały sukces !! Gratulacje !!

 

WYNIKI PROGRAM DOWOLNY ME MJ 

ARKUSZ OCEN Tomasz Jasiński i Shosholoza 2 

 

 


ME Vidauban - ceremonia otwarcia - relacja video


WYNIKI - ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 2015

05/07/15 

 

 


Sukces Tomasza Jasińskiego w Vidauban !! - 16 miejsce indywidualnie, z kwalifikacją do Finałowego konkursu FEI Young Riders Freestyle Test

04/07/15  

 

Tomasz Jasiński -  Reprezentant Polski w ME MJ zbliżył się do wyniku Mai Wieczorek z 2008 roku,    ukończył konkurs indywidualny na 16 miejscu !! Maja Wieczorek w 2008 roku była 14. Tomasz Jasiński i Shosholoza wystartują w niedzielnym 05/07/15 FEI Young Riders Freestyle Test.  


ME Vidauban - 2 lipca 2015 - wyniki

 

02/07/15 

 


ME Vidauban 2015 - wyniki 01/07/15

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa