WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Matthias Alexander Rath interview 14 July 2015

 14/07/15 

Mistrzostwa Europy w Aachen coraz bliżej, zapowiada się pełne emocji wydarzenie nie możecie przegapić !! 

Valegro, Totilas, Desperados na jednej arenie !!

Ostatnia szansa na kupienie biletów.    www.aachen2015.de

Zapraszamy na wywiad z Matthiasem A. Rath 

( wywiad w języku angielskim ) 

 

 


VIDEO Anna Łukasik Stella Pack Ganda - 67,862 % GPS CDI4 Hagen 2015

13/07/15

Ragtime - Tomasza Kowalskiego dla Laury Reinke

13/07/15 

 

 

  Ragtime i Tomasz Kowalski 

 

 

 

   


ZR / ZT Tągowie - wyniki 11-12 lipca 2015

13/07/15

 

WYNIKI KOŃCOWE  

ZR / ZT Tągowie 2015

 

 

 

 


WYNIKI CDI4 / CDIU25 Hagen 2015

 

Anna Łukasik i Stella Pack Ganda  fot L. Lewandowski 

WYNIKI TURNIEJU 


ZR Tągowie - wyniki sobota 11/07/15

Pula nagród rzeczowych 26ooo zł !! m.in. paka, solarium, spa karnet, równiarka

WYNIK DNIA 68,30%  Sylwia Rychlik / Boccacia Fomia / P1


JEŹDZIECKA LIGA PODLASIA 2015 - UJEŻDŻENIE - RANKING

12/07/15  

 


Ranking i Puchar Małopolski 2015 w ujeżdżeniu - aktualny ranking

12/07/15  

 

 

 


Kristina Bröring-Sprehe GER & Desperados FRH 83.824% GPS CDIO5 Hagen


Alicja Trawińska jedyną reprezentantką Polski w ME Pony Malmö 5-9 sierpnia 2015

  

11/07/15


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza