WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Video relacja z Brna

23/06/15

 

 

VIDEO z niedzielnych Finałów - wszystkie przejazdy 

 

 

 


Stajnia Rybnica 17- 19.07.2015 - propozycje ZR /ZT / el MPMK

Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu 

Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu

Eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu

22/06/15

 


Galeria CDI Brno 2015

22/06/15

 

 

 

 

fot Piskvorek

 

 

 

 

 

 

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - aktualne propozycje

22/06/15

PROPOZYCJE Augustówek, 03 lipca – 05 lipca 2015 

Zawody Ogólnopolskie

eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni,

eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu  
 

 

 


ZR Wielka Lipa 21.06.15 wyniki

22/06/15 

Wynik turnieju - Natalia Badura - Quirradino  - LKJ Lewada Zakrzów - 68,088 % - C1

 

 

Aromer Józefin 20-21 czerwca 2015 - wyniki

22/06/15  

Wynik turnieju - 69,211 % - L1 - Aleksandra Piątkowska i 4 letni kuc Neigel PP

 


CDI4 Mallorca 2015 - galeria, video

  22/06/15

 

 

Dominika Kaśko Białek i Michał Rapcewicz - CDI4 Mallorca 2015


Jan Gawecki i Quest - najlepsza Polska para turnieju w Hagen 69,292 % w Finale Future Champions 2015 oraz 69,737 % w Pucharze Narodów CDIOY


Żaneta Skowrońska - Sukces w CDI-W w Brnie - trzecie miejsce w GP oraz w GPF World Cup - 72,225 %

VIDEO World Cup 72,225%              WYNIKI                                      22/06/15


CDI-W / CDI3 / CDIJ / CDIP Brno 2015 - wyniki

21/06/15   

aktualizacja 18.20

WYNIKI TURNIEJU w BRNIE 

 

 

 

 

Jagoda Dąbrowska i Anna Wojtkowska - Warm Up

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZR  Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł