CDI Hagen GER 

Anna Mierzwinska, Katarzyna Milczarek 

 

CPEDI3 Waregem BEL

Magdalena Cycak, Monika Bartyś, Maciej Bigaj, Mariusz Woszczek 

 

CDN Drzonków 

 

Halowe Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Pólko 

 

ZR Wiosenny Puchar Łojewo 

 

ZT Kampinoskie Spotkania Jeździeckie Koczargi Nowe 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

FEI Sports Forum Dressage Future Lausanne 27-28.04.15

27/04/15

 

 

 


Ranking Olimpijski - na dzień 31.03.15

27/04/15 

 


CDI4 Hagen 2015 - wyniki

WYNIKI TURNIEJU

 

Konkurs nr 3  Grand Prix do GPS

1m. Kristina Sprehe GER / Desperados 80.780%

13m Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 69,180 %

Konkurs nr 4 Grand Prix do Freestyle

1m. Patrik Kittel SWE / Deja 5  78,000 %

25m Anna Łukasik POL / Stella Pack Ganda  63,580 %

Konkurs nr 5 Grand Prix Special 

1m. Kristina Sprehe GER / Desperados 82.059%

11m Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,000%

Konkurs nr 7 Grand Prix Consolation Test 

1m. Diederick van Silfhout NED / Vorst D 72,300 %

8m Anna Łukasik / Stella Pack Ganda 66,980 %

Konkurs nr 6 Grand Prix Freestyle 

1m. Patrik Kittel SWE Deja 5 - 80,225 %

 


GoldenHorse Dressage CUP Koryta 25-26 kwietnia 2015 WYNIKI

27/04/15  

 

 

 

 

Ewa Golubińska i Bond

 

 

 

 

 

 

 

 


ZR Kraków Swoszowice 9-10 maja 2015

27/04/15 

 


CDI Zakrzów 24-26.04.15 WYNIKI galeria Łukasz Kowalski

27/04/15 

 


Wyniki - Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2015

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu 

Akademickie Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu

Pólko 25-26 kwietnia 2015 

Zwycięzcy : 

Piotr Wierzchowski , Agnieszka Oktabiańczuk, Piotr Piskorski,

Katarzyna Wójcicka 

 


Życiowy sukces Aleksandry Szulc - 69,180 % Grand Prix CDI Hagen

24/04/15 

Aleksandra Szulc uzyskała dziś wspaniały wynik w Grand Prix CDI4 w Hagen - 69,180 % 

VIDEO - WYNIKI 

 

 

 

 


Puchar WLKP - ZR Podkowa Gruszczyn 19.04.15 - WYNIKI

23/04/15  

 

 


Jakubowice 15-17.05 - dodatkowe konkursy

22/04/15 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201