Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Szulc w CDI4 Frietzens 26-18.06.2015

 

25/06/15

 

 


ME Vidauban 2015 - brak Reprezentantów Polski na liście zgłoszeń !!

24/06/15  

 

Organizator ME Juniorów i MJ w Viauban opublikował dziś listy zgłoszonych zawodników przez poszczególne europejskie federacje, na liście zawodników nie ma Reprezentantów Polski. 

 


ZR ZT KJ Classic Solec Kujawski 04 lipca 2015 propozycje

23/06/15 

 


Finał OOM 2015 - lista zawodników, propozycje, aktualna lista zawodników, regulamin OOM 2015

24/06/15 aktualizacja listy zawodników

27-28.06.15 Poczernin Finał OOM w Ujeżdżeniu 

 


Video relacja z Brna

23/06/15

 

 

VIDEO z niedzielnych Finałów - wszystkie przejazdy 

 

 

 


Stajnia Rybnica 17- 19.07.2015 - propozycje ZR /ZT / el MPMK

Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu 

Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu

Eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu

22/06/15

 


Galeria CDI Brno 2015

22/06/15

 

 

 

 

fot Piskvorek

 

 

 

 

 

 

 


ZO Bajardo Augustówek 3-5 lipca 15 - aktualne propozycje

22/06/15

PROPOZYCJE Augustówek, 03 lipca – 05 lipca 2015 

Zawody Ogólnopolskie

eliminacje Mistrzostw Polski Młodych Koni,

eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu  
 

 

 


ZR Wielka Lipa 21.06.15 wyniki

22/06/15 

Wynik turnieju - Natalia Badura - Quirradino  - LKJ Lewada Zakrzów - 68,088 % - C1

 

 

Aromer Józefin 20-21 czerwca 2015 - wyniki

22/06/15  

Wynik turnieju - 69,211 % - L1 - Aleksandra Piątkowska i 4 letni kuc Neigel PP

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa