W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI Radzionków 2014


Torwar 2014 - Anna Łukasik i Gabriela Jaworska Mazur najlepsze

HZO Torwar 2014

 

13-16/04/14

Wyniki końcowe , video, galeria HZO Torwar 2014

 

 

 

 


LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2013

 

Mistrzostwa Europy Seniorów Herning 2013

WYNIKI / VIDEO / Galerie

 

 

 

 

 


XXXIV MWIM Puchar Mazowsza 2013 Bobrowy Staw

Gabriela Jaworska Mazur - Mistrzynią Mazowsza 2013

WYNIKI

 

Notatka

GALERIA 1  GALERIA 2

 

 

 


CDN / MP MJ Biały Bór 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 


Mistrzostwa Europy Pony Arezzo 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Compiegne 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 


XIX OOM Bogusławice 2013

XIX OOM w Ujeżdżeniu w kat. DK wygrała Wiktoria Basiejko JM 98 na Caspar ( BPK ZPO ) . W kategorii Kuców najlepsza okazała się Alicja Trawińska JM99 na Rocardo ( BPK POM ) .

WYNIKI Końcowe

 

 


CDN Bobrowy Staw 2013

CDN Bobrowy Staw 2013

6-9 czerwca 2013

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Kwiecień 2018 

 

7-8.04  Klinika z Beata Stremler Equesta Dressage

 

 

10-15.04 Finał Pucharu Świata Paryż FRA

 

 

13-15.04 CDI Zakrzów 

wyniki / program 

www.cdizakrzow.com 

 

 

13-15.04 HMWiM Aromer

 

14.04  HZR Łódź

 

14-15.04  HZRiT  Płochocin

 

 

15.04  HZR  Opole

 

 

20-22.04 HZO / ZR Łąck

 

 

21-22.04 Halowy Puchar Dolnęgo Śląska Partynice propozycje

 

 

21.04  ZT Podkowa Gruszczyn e Puchar WLKP

 

 

21.04 ZT Stare Babice 

 

 

21.04 czworoboki szkoleniowe KJ Czarny Dunajec

 

 

21.04  Jarużyn Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw 

 

 

21-22.04 HMR Pólko 

 

 

22.04  ZRiT Łojewo

 

 

 

28.04  ZRiT Kozłowo 

 

 

29.04 ZT Podkowa Leśna

 

 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski 

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  ZT Stare Babice 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby 

 

 

19-20.05 ZO Moszna

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Strzegom 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05 ZR Częstochowa 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka 

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 CDI-W Kaposvar HUN

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT Stare Babice 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

09-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

12-17.06 Future Champions Hagen GER 

 

15-18.06 CDI-W Brno CZE 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno 

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice