W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Gabriela Jaworska Mazur wygrała św Jerzego w Lublinie - wyniki konkursu

19/02/15 

 

 

 

 

GALERIA / WYNIKI /VIDEO

 

 

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

17/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera Ujeżdżeniu zarekomendowała Panią Marlenę Gruce-Rucińską na stanowisko Trenera Selekcjonera  Juniorów i Juniorów Młodszych na Kucach i Dużych Koniach w Ujeżdżeniu. Kandydatura Pani Marleny Grucy-Rucińskiej zostanie przedstawiona do zatwierdzenia na najbliższym zebraniu Zarządu PZJ w Lublinie w dniu 20.02.2015 roku.

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

16/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera nie rekomenduje Zarządowi PZJ kandydatury Pani Marleny Grucy-Rucińskiej na stanowisko Trenera – Selekcjonera w Ujeżdżeniu. Komisja Konkursowa ( Jarosław Wierzchowski, Maria Pilichowska, Monika Słowik, Marcin Szczypiorski, Krzysztof Tomaszewski ) podjęła decyzję w oparciu o wypracowane stanowisko. 

 

 


Top 15 LZJ 2015 Olga Michalik i Aramis


HZR Dąbrówka Mała propozycje 28.02-01.03.2015

16/02/15

W dniach 28.02-01.03 b.r. w Dąbrówce Małej koło Olsztyna zaplanowano HZR. Wpisowe 100 zł, 20 zł startowe, 200 zł boks w stajni lub 150 zł za boks w stajni namiotowej. NAGRODY:  Nagrody pieniężne dla zwycięzców rund: (100% ze startowego dla 25% startujących) - warunkiem wypłaty nagród pieniężnych jest udział co najmniej 3 koni w konkursie.

 

 


Arctic Equestrian Games 2015 CDI3/Y/J/P Vestfold NOR

16/02/15 

W dniach 16-19.02 w Vestfold w Norwegii odbywa się międzynarodowy turniej w Ujeżdżeniu w ramach Arctic Equestrian Games . Wyniki możecie śledzić tu 

 


Anna Łukasik & Stella Pack Roxana TOP15 Lublin 68,676 %


Ulla Salzgaber wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster w Lidze Europy Zachodniej

16/02/15

Ulla Salzgeber na 16 letnim Herzruf's Erbe wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster z wynikiem 82,775 % . Wyniki turnieju, ranking Ligi Europy Zachodniej po zawodach w Neumunster.

 

 


Lublin TOP15 wyniki

15/02/15

Lublin TOP15 - wyniki, kilka zdjęć, galeria i relacja video w dniu jutrzejszym.

 

 

 

 

  


Fabienne Lütkemeier wygrała CDI-W Reem Acra Grand Prix w Neumunster

14/02/15 

WYNIKI/VIDEO


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice