▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Aleksandrą Lesner - Mistrzynią Polski Juniorów 2015

04/05/15

 

 

 


Zgłoszenia CDN Kwieki - 12-14 czerwca 2015

03/05/15 

 


Żaneta Skowrońska i Olga Michalik w Achleiten

02/06/15 

Program / zgłoszenia / podręczne linki.

 

 

 


Aleksandra Lesner - Mistrzyni Polski Juniorów 2015 - video finał


Villach Grand Prix Special 65,706% Anna Łukasik i Stella Pack Ganda


ZR Łojewo - 31.05.15 - wyniki

01/06/15 

Wynik dnia ZR w Łojewie 65,23 % zrobiła Joanna Ośmiałowska na koniu Portos z JKS Rywal Grudziądz w klasie L3. Wyniki zawodów. 

VIDEO  Wioletta Paczkowska I m L1 61 %

 


Aleksandra Lesner Mistrzynią Polski Juniorów 2015

Aleksandra Lesner z KJ Pegaz, podopieczna trener Małgorzaty Hałeły Pawłowskiej wygrała Mistrzostwa Polski Juniorów w Zakrzowie. Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE - fot © ŁukaszKowalski.com

 


el OOM - Drzonków 30.05.15 wyniki

31/05/15 

El do OOM w Drzonkowie rozgrywanych w dniach 30-31.05.15 w kat kuców wygrała Pauline Wieczorek z Dragon Nowielice 194,327 na Wiking PP. W kat Konie el OOM wygrała Wiktoria Parkitna z wynikiem 192,855 na Sanibel Island. Wyniki el  OOM. 

 

 

 


MP Juniorów 2015 Lewada Zakrzów 2015 wyniki po II półfinałach

   30/05/15

 

 


ZR Żółwin 30.05.15 wyniki

 30/05/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa