WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Jan Gawecki i Quest - najlepsza Polska para turnieju w Hagen 69,292 % w Finale Future Champions 2015 oraz 69,737 % w Pucharze Narodów CDIOY


Żaneta Skowrońska - Sukces w CDI-W w Brnie - trzecie miejsce w GP oraz w GPF World Cup - 72,225 %

VIDEO World Cup 72,225%              WYNIKI                                      22/06/15


CDI-W / CDI3 / CDIJ / CDIP Brno 2015 - wyniki

21/06/15   

aktualizacja 18.20

WYNIKI TURNIEJU w BRNIE 

 

 

 

 

Jagoda Dąbrowska i Anna Wojtkowska - Warm Up

 


Future Champions Hagen 2015 - wyniki

21/06/15 

 

Młodzieżowa Reprezentacja Polski w składzie Michalina Terlecka, Jan Gawecki i Tomasz Jasiński wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów w Hagen, ustępując ekipie Niemiec i Finlandii. 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZR / ZT / el MPMK Aromer 21-22 czerwca 2015 - program zgłoszenia

19/06/15

 

 

 

 

 


3 korekta propozycji OOM - 27-28 czerwca 2015

18/06/15 

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

SKJ POCZERNIN Sobota-Niedziela 27-28.06.2015  


CDIO5 Hagen 8-12 lipca 2015 - próba generalna przed ME Aachen


Ranking Pucharu Świata - Liga Europy Centralnej - Tomasz Kowalski - 4 miejsce

17/06/15   

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 12-16.08.2015 - propozycje

17/06/15 

 


ZR / ZT / el MPMK Moszna 13-14 czerwca 2015 wyniki

16/06/15 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza