WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HALOWE OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - ZWYCIĘZCY 11/11/18

HALOWE OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - ZWYCIĘZCY 
Seniorzy - Anna Woźnica TS Kuznia United Fado 
MJ - Wiktoria Loska KJ Lider Dobry Duch
Jun - Aleksandra Pietryszyn SKJ Profit Amanita
JM - Karolina Ślązak LZJ Drama Casani
Dzieci - Marta Gąsienica-Roj KJK Szary Denaro PP - na zdjęciu 
Młodzik - Hanna Kuc BPK Koekoekshof Rosalyn
OPEN - Jolanta Tarczyńska LZJ Drama Arabika, Checkpoint

WYNIKI ZAWODÓW 


CDI Sopot - Hymn Polski w rocznicę 100 lecia Niepodległości Polski! Mateusz Cichoń wygrywa najważniejszy konkurs zawodów, Alicja Pachulska najlepsza w rundzie juniorskiej i z wynikiem turnieju 73,175% ! 11/11/18

Mateusz Cichoń - Alicja Pachulska - Marlena Gruca Rucinska fot. Cichoń Dressage

Najważniejszy konkurs zawodów CDI w Sopocie - Grand Prix Freestyle w rocznicę 100 lecia Niepodległości Polski wygrał reprezentant Polski Mateusz Cichoń na HERZREGENT 2 z wynikiem 71,825%. W konkursach MR najlepiej spośród reprezentantów Polski spisała się Agnieszka Wiśniewska na klaczy TARA, która wygrała PSG z 68,441%, Inter I z 69,412% i była druga w finałowym konkursie z wynikiem 68,650%.  W rundzie CDIY startowały dwie polskie pary Urszula Krzewicka / CHERRY COLA Alicja Trawińska / DIEGO RAMIREZ, w finałowych konkursach uzyskując wyniki 65-67%.  Przebojem całych zawodów i rundy juniorskiej CDIJ była Alicja Pachulska, która na BENTAMO 2 w świetnym stylu z najlepszym wynikiem zawodów 73,175% wygrała finałowy program dowolny CDIJ.  Dwa konkursy rundy dzieci CDICh z wynikami na poziomie 64-65% wygrała Maja Barnowska na SAMURAJ.

11/11/18 

 


Magdalena Zalewska i Danuta Kosecka - przebojem zawodów CDN w Sopocie

 

W zawodach CDN w Sopocie  najlepiej spisała się zawodniczka z klubu Equesta Dressage - Magdalena Zalewska na JACK NICHOLSON HS, która z najlepszymi  wynikami w zawodach CDN /69-71%/ wygrała wszystkie konkursy klasy N.  W konkursach klasy C formą błyszczała Sylwia Ruta na DON CORLEONE, która wygrała dwa konkursy z wynikami 65-67% oraz Alicja Hadryś - Nowak, która na HAPPY DANCER wygrała konkurs C2 z wynikiem 66,892%. Danuta Kosecka na klaczy LEYLA z wynikami 65-69% wygrała we wszystkich konkursach Małej Rundy - były to najlepsze zawody tej pary w karierze. Mateusz Cichoń na CASIDY zwyciężył w rundzie D.

 

 

Magdalena Zalewska - fot. Łukasz Kowalski 

11/11/18

 

 


Zawody CDN w Poczerninie pod dyktando zawodniczek z Litwy 11/11/18

 

Sandra Sysojeva - fot. Magda Pocztowska 

 

Sandra Sysojeva z Litwy na BOSS DIAMANT - najlepszą parą zawodów CDN w Poczerninie. Para wygrała wszystkie konkursy MR z najlepszymi wynikami turnieju 68-72%. Kolejne litewskie pary Viktorija KundrotaitHEFAISTAS,  Justina Vanagaite / DONATELA MG, Laura Lumbyt / CAPPUCINO zdominowały konkursy rundy młodzieżowej, juniorskiej, rundy dzieci. Audron Krikštaponyt - Alejnien na QUALANDO wygrała dwa konkursy rundy P z wynikami na poziomie 69%

WYNIKI ZAWODÓW   11/11/18


CDI-W Lyon pod dyktando Isabell Werth !! 02/11/18

 

Grand Prix World Cup Freestyle   1m. Isabell Werth GER EMILIO  84,410%

Grand Prix CDI-W   1m. Isabell Werth GER EMILIO    75.326 %

Ranking Ligi Europy Zachodniej   

 


Polski koń dla Isabell Werth !


Magdalena Jura i Ron z 65,522% w CDI Exloo 28/10/18


Świetna Magdalena Zalewska z Zakrzowie w konkursach Małej Rundy 28/10/18

 

W konkursach Małej Rundy CDI2 w Zakrzowie świetnie zaprezentowała się reprezentantka Polski Magdalena Zalewska dosiadająca 9 letniego wł. QUINTESSENZ SAS. Para w konkursie Inter I uzyskała wynik 68,000 % i 72,280% w finałowym programie dowolny. Były to ostatnie starty tej pary w konkursach MR czekamy z niecierpliwością na debiut w Grand Prix. 

WYNIKI PSG 

WYNIKI INTER I 

WYNIKI FINAŁ FREESTYLE


Małgorzata Kowalska przebojem rundy młodzieżowej CDIY w Zakrzowie 28/10/18

 

Małgorzata Kowalska na RAIKANO'S SON wygrała dwa konkursy CDIY - konkurs indywidualny o nagrodę SK Dębno  z wynikiem 68,382 oraz konkurs finałowy pod patronatem Danlex z kapitalnym wynikiem 72,550. Piątkowy konkurs otwarcia o nagrodę SK Ochaby wygrała Michalina Terlecka na SULEYKEN z wynikiem 69,029% - video

 


Frederic Wandres wygrał GP - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego i kwalifikację do Pucharu Świata w Zakrzowie 28/10/18

 

WYNIKI Grand Prix - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   74,457%  video

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  71,783%   video 

3m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  69,565% video 

4m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  69,457%  video 

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  69,391% 

 

WYNIKI World Cup GP Freestyle 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   79,610%   

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  77,850%   

3m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  75,835%

4m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  75,160%

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  75,060%

 

W zawodach CDI-W  po przerwie z powodzeniem wystartowała Żaneta Skowrońska - Kozubik na ROMANTIC P uzyskując w GP 65,552%  ( video poniżej ) i w GPF 69,075%


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł