W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Klinika z Beatą Stremler - Nr 1 Polskiego Ujeżdżenia w Lesznie 27-28 stycznia 2018


Wyniki Zawody Mikołajkowe Partynice 16/12/17


Quantum Vis MW wyhodowany przez Maję Wieczorek trzeci w Finale prestiżowego turnieju NÜRNBERGER BURG-POKA we Frankfurcie !

 

16/12/17 WYNIKI

1m. Isabell Werth / QC Flamboyant OLD / 77.780%

2m. Hubertus Schmidt / Escolar / 77.195%

3m. Matthias Bouten / Quantum Vis MW / 76.341%


Patrik Kittel na Delaunay OLD najlepszy w GPF FEI World Cup w Olympii i aktualny lider rankingu PŚ Ligi Europy Zachodniej 14/12/17

 

WYNIKI GPF FEI World Cup 13/12/17 

1m. Patrik Kittel SWE Delaunay OLD 80.560 %

2m. Emile Faurie GBR Delatio 80.405 %

3m  Edward Gal NED  Glock's Zonik 79,340% 

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ 


Edward Gal na Glock's Zonik wygrał Grand Prix Olympia Londyn 14/12/17

WYNIKI GRAND PRIX CDI-W Olympia London 12/12/17

 

1m. Edward Gal NED Glock's Zonik 76.680 %    VIDEO 

2m. Patrik Kittel SWE  Delaunay OLD 75.100 %

3m. Madeleine Witte-Vrees NED  Cennin 73.720 %


EQUI PROJEKT

 


NA SPRZEDAŻ ogierek rasy OLD ur 2017 Tolegro/ Totilas - Svarovski Stajnia Koni Sportowych "SILVANUS"

Stajnia Koni Sportowych "SILVANUS"   14/1/2/17
 
 
 

Magdalena Zalewska najlepsza w Aromerze 10/12/17

Magdalena Zalewska z Equesta Dressage na QUINTESSENZ SAS  wygrała z wynikami dnia konkursy CC1 i CC2 . podczas Aeomeriady w Józefinie. 

WYNIKI ZAWODÓW


Anna Blomgren na Torveslettens Quattro najlepsza w GPS w Genewie 10/12/17

 

Grand Prix Special  

1m. Anna Blomgren SWE Torveslettens Quattro   72,137%

 


Isabell Werth wygrała GP i GPF w Genevie 10/12/17

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice