Future Champions Hagen 

 

livestream 

 

 

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków  Finał Cichoń Dresage Pro Cup 201915-16.06

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wyniki - Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2015

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu 

Akademickie Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu

Pólko 25-26 kwietnia 2015 

Zwycięzcy : 

Piotr Wierzchowski , Agnieszka Oktabiańczuk, Piotr Piskorski,

Katarzyna Wójcicka 

 


Życiowy sukces Aleksandry Szulc - 69,180 % Grand Prix CDI Hagen

24/04/15 

Aleksandra Szulc uzyskała dziś wspaniały wynik w Grand Prix CDI4 w Hagen - 69,180 % 

VIDEO - WYNIKI 

 

 

 

 


Puchar WLKP - ZR Podkowa Gruszczyn 19.04.15 - WYNIKI

23/04/15  

 

 


Jakubowice 15-17.05 - dodatkowe konkursy

22/04/15 

 

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

22/04/15 

 

 


ZT Grobice 02.05.15 - propozycje

22/04/15 

 


GoldenHorse Dressage CUP Koryta 10.05.15 - II eliminacja propozycje

22/04/15  

 

 


ZR LKS Nadwiślanin Kwidzyn 9-10.05.15 - propozycje

22/04/15 

 


Dzeko - Grand Prix debiut 66,800 CDN Zierow 18.04.15

20/04/15   Katarzyna Milczarek podczas zawodów CDN Zierow zadebiutowała w Grand Prix na Dzeko z wynikiem 66,800 %.

 


Wyniki - Puchar Lewady - pierwsza eliminacja

 19/04/15 fot. Dotora Karpińska 

Pierwsza el. Pucharu Lewady za nami. Gratulacje dla zwycięzców!

W kategorii juniorów młodszych zwyciężyła Kaja Koszowska na Filipie (64,091%) wśród juniorów najlepsza okazała się Aleksandra Gurnacz na Bajce (63,400%). W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kośmider na Japonce (64,444%). W zawodach wystartowało łącznie czterdzieści par.

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZT Grobice 08.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 21-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł