WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Aleksandrą Lesner - Mistrzynią Polski Juniorów 2015

04/05/15

 

 

 


Zgłoszenia CDN Kwieki - 12-14 czerwca 2015

03/05/15 

 


Żaneta Skowrońska i Olga Michalik w Achleiten

02/06/15 

Program / zgłoszenia / podręczne linki.

 

 

 


Aleksandra Lesner - Mistrzyni Polski Juniorów 2015 - video finał


Villach Grand Prix Special 65,706% Anna Łukasik i Stella Pack Ganda


ZR Łojewo - 31.05.15 - wyniki

01/06/15 

Wynik dnia ZR w Łojewie 65,23 % zrobiła Joanna Ośmiałowska na koniu Portos z JKS Rywal Grudziądz w klasie L3. Wyniki zawodów. 

VIDEO  Wioletta Paczkowska I m L1 61 %

 


Aleksandra Lesner Mistrzynią Polski Juniorów 2015

Aleksandra Lesner z KJ Pegaz, podopieczna trener Małgorzaty Hałeły Pawłowskiej wygrała Mistrzostwa Polski Juniorów w Zakrzowie. Gratulacje !!

WYNIKI KOŃCOWE - fot © ŁukaszKowalski.com

 


el OOM - Drzonków 30.05.15 wyniki

31/05/15 

El do OOM w Drzonkowie rozgrywanych w dniach 30-31.05.15 w kat kuców wygrała Pauline Wieczorek z Dragon Nowielice 194,327 na Wiking PP. W kat Konie el OOM wygrała Wiktoria Parkitna z wynikiem 192,855 na Sanibel Island. Wyniki el  OOM. 

 

 

 


MP Juniorów 2015 Lewada Zakrzów 2015 wyniki po II półfinałach

   30/05/15

 

 


ZR Żółwin 30.05.15 wyniki

 30/05/15 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd