Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Akademickie Mistrzostwa Polski Wrocław Partynice - wyniki końcowe

  

24/05/15

 


ZR / ZO Strzegom 22-24 maja 2015 - WYNIKI

24/05/15 

 


Aleksandra Kozubska i S Rappe - Madryt - 60.310 GP U25

24/05/15  

 


WYNIKI Koryta - 23.05.15 el OOM / Golden Horse Dressage Cup

24/05/15 

 


Rozkład Jazdy - niedziela 24.05.15 - podręczne linki


Akademickie Mistrzostwa Polski Wrocław Partynice - wyniki końcowe


WYNIKI / LISTY / PROGRAM  

23/05/15

 

 


GP Freestyle CDI3 Madryt - Michał Rapcewicz i Ecstasy 63,500 %

23/05/15 

 


Grand Prix CDI4 Widauban - Aleksandra Szulc i Rumba Hit 65,880 %

23/05/15 

WYNIKI / ARKUSZ ocen

 


Tomasz Kowalski i Ragtime 69,320 !!!! Życiowy sukces reprezentanta Polski !!

Tomasz Kowalski na Ragtime uzyskali dziś w Grand Prix CDI-W w Lipicy życiowy wynik 69,320 !!! zajmując w konkursie 4 miejsce. Wspaniały wynik reprezentanta Polski ! Gratulacje!!!

WYNIKI KONKURSU   23/05/15 g.15.00


Aleksandra Kozubska i S Rappe - Madryt - 62.395 INTER II

23/05/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa