W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI Radzionków 2014


Torwar 2014 - Anna Łukasik i Gabriela Jaworska Mazur najlepsze

HZO Torwar 2014

 

13-16/04/14

Wyniki końcowe , video, galeria HZO Torwar 2014

 

 

 

 


LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2013

 

Mistrzostwa Europy Seniorów Herning 2013

WYNIKI / VIDEO / Galerie

 

 

 

 

 


XXXIV MWIM Puchar Mazowsza 2013 Bobrowy Staw

Gabriela Jaworska Mazur - Mistrzynią Mazowsza 2013

WYNIKI

 

Notatka

GALERIA 1  GALERIA 2

 

 

 


CDN / MP MJ Biały Bór 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 


Mistrzostwa Europy Pony Arezzo 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Compiegne 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 


XIX OOM Bogusławice 2013

XIX OOM w Ujeżdżeniu w kat. DK wygrała Wiktoria Basiejko JM 98 na Caspar ( BPK ZPO ) . W kategorii Kuców najlepsza okazała się Alicja Trawińska JM99 na Rocardo ( BPK POM ) .

WYNIKI Końcowe

 

 


CDN Bobrowy Staw 2013

CDN Bobrowy Staw 2013

6-9 czerwca 2013

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice