WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2015 - eliminacje i finał

16/04/15  

 

ELIMINACJE w REGIONACH

 

1. Drzonków 29-30 maja 2015

2. Facimiech 6-7 czerwca 2015

3. Kwieki 12-14 czerwca 2015

4. do ustalenia - miejsce i data w woj. mazowieckim

 

FINAŁ  3-5 lipca SKJ Bajardo Augustówek woj. mazowieckie  Organizator - PZJ

 


ZR BiK Geniusze - 01.05.15 - propozycje

16/04/14  

 


Komisja Ujeżdżenia PZJ - Plan Działania

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam plany, pomysły i cele Komisji Ujeżdżenia.
W obecnej sytuacji -  ataku na nasze działania bardzo zależy nam na możliwości przedstawienia naszych koncepcji. Wiemy, że nasza komunikacja nie była najlepsza . Może dlatego, że CHCEMY DZIAŁAĆ!

Bardzo proszę o upowszechnienie załączonego pliku.

Pozdrawiam

Marcin Woldański
Sekretarz Komisji Ujeżdżenia 

 


Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu 3-4.05.15 Lewada

16/04/15 

 

 


Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu sezon 2015, regulamin, kalendarz

- 19.04.2015 Gruszczyn

- 16.05.2015 Poznań Hipodrom Wola 

- 07.06.2015 Krajkowo

- 27.06.2015 Swadzim

- 02 .08.2015 Jeziorki

- 19-20.09.2015 Gruszczyn  FINAŁ    

 


ZR Jeziorki Osieczna Memoriał Doroty Niestrawskiej - 26.04.15

16/04/15  

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

16/04/15 

 


Ponad 100 przejazdów na liście startowej ZR w Podkowie Gruszczyn

16/04/15 

 

 


CDI Zakrzów 24-26.04.15 - zgłoszenia

15/04/15  

 


Otwarty list do Zarządu PZJ w sprawie zarządzania dyscypliną ujeżdżenia

15/04/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 odwołane 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 16-18.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919 - bez Polski 

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł