Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZR Biały Bór 30-31.05.15 - propozycje

19/05/15 

 


Aleksandra Szulc w CDI4 Wiesbaden - 23-25 maja 2015

19/05/15 

 

Aleksandra Szulc wystartuje w kolejnym prestiżowym turnieju w Niemczech na terenie pięknego kompleksu pałacowego w Wiesbaden. 

Zgłoszenia, podręczne linki. 

 

 


Wyniki ZR i ZT Poznań Wola - 16.05.15

19/05/15 

 

 


Galeria Jakubowice


Grupa Azoty Jakubowice Finały - 17.05.15

Katarzyna Łukasik i E. Smaragd ( Johnson - Wolfgang ) - najwyższy wynik turnieju 205,714% 

WYNIKI Finały 17.05.15

WYNIKI Rundy po 3 dniach


Jakubowice dzień drugi - wyniki - video

Drugi dzień wspaniałych zawodów w Jakubowicach należał do Mateusza Cichonia, który wygrał dwa najtrudniejsze konkursy Inter I i GP. Dwa konkursy zawodów ( L3 i N5 ) wygrała  Karolina Mazurek, wynik dnia - 70.000 % zrobił Tomasz Jasiński na klaczy Shosholoza 2 w CC2.

 

 


Aleksandra Szulc WDM Monachium 2015 - wyniki, video

Aleksandra Szulc i Rumba Hit w Monachium uzyskali wyniki 67,580 w GP i 65,843 w GPS - World Dressage Masters CDI5 -  fot. L. Lewandowski 

 

 


Sukces Katarzyny Milczarek w Hamburgu

17.05.15 

Katarzyna Milczarek na Dzeko w dn.15-16.05. 2015 wygrała oba konkursy Inter A ( 74,306% ) i Inter II  ( 72.737% ) w Hamburgu w ramach  zawodów  CDI2.

 

 


Jakubowice dzień pierwszy - wyniki - galeria

16/05/15 

Pierwszy dzień zawodów ogólnopolskich w Jakubowicach należał do Karoliny Mazurek - reprezentantki SLKS Książ, która wygrała dwa konkursy, raz była trzecia oraz zrobiła wynik dnia.

 

KJ Osadkowski w Jakubowicach, przygotował zawodnikom, koniom, uczestnikom wspaniałe przyjęcie. Jest tu   profesjonalnie przygotowana arena,  stajnie, przemiła obsługa i wspaniałe zaplecze hotelowo - gastronomiczne. Organizacja  turnieju jest wzorowa, atmosfera wspaniała. 

 

 

 

 

 

 


XVII Mistrzostwa Polski Amatorów - Lewada Zakrzów - 6-7.06.15 - PROPOZYCJE

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa