WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Kozubska i S Rappe - Madryt - 3 miejsce 62,407 INTER A

23/05/15 

 


Michał Rapcewicz 64,400 w Grand Prix w Madrycie - 16 miejsce

23/05/15 

 


ZR KJ Classic Solec Kujawski 06.06.15 - propozycje

21/05/15 

 


ZO / ZR Strzegom 22-24 maja 2015 - zgłoszenia, program, listy startowe

21/05/15 

 


KJ Cavllino - 24.05.15 - propozycje

21/05/15 

 


Tomasz Kowalski w Lipicy

20/05/15 

Tomasz Kowalski i Ragtime w dn. 22-24 maja 2015 wystartują po w Lipicy po pierwsze punkty do rankingu Pucharu Świata 2015/16. 

Zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Jakubowice dziękujemy !!

 

W dn. 15-17 maja odbyły się pierwsze zawody ujeżdżeniowe w KJ Osadkowski w Jakubowicach. Zawody były wspaniałe ! Super atmosfera i top organizacja !  Sportowo - turniej najbardziej udany był  dla zawodnika KJ Lider Radzionków - Mateusza Cichonia, który w bardzo dobrym stylu wygrał dwie najtrudniejsze rundy.  Gratulacje dla Matusza za sukcesy i dla KJ Osadkowski za kapitalny turniej !

 

 


PROPOZYCJE - RYBNICA 5 -7.06.2015

20/05/15 

 


PROPOZYCJE - FACIMIECH 6-7.06.2015

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W UJEŻDŻENIU

ELIMINACJE MPMK W UJEŻDŻENIU

ZAWODY REGIONALNE I TOWARZYSKIE W UJEŻDŻENIU

TOWARZYSKI UJEŻDŻENIOWY PUCHAR MAŁOPOLSKI   

 

 


Michal Rapcewicz i Ecstasy - debiut w Madrycie

19/05/15

Michał Rapcewicz po dwóch latach pauzy powraca na arenę z nowym koniem ECSTASY. Para zadebiutuje w Grand Prix podczas CDI w Madrycie w dn - 20-24.05 br. W zawodach w Madrycie wystratuje również Aleksandra Kozubska na S Rappe

Podręczne linki, zgłoszenia do turnieju. 

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza