CDI Neumunster GER 

Przemysław Kozanowski 

 

zgłoszenia 

 

 

 

HZR Poznań Wola 

 

 

HZR Wrocław Partynice 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anna Łukasik 66,420 % Grand Prix w CDI4 Graz

20/02/15 

WYNIKI 

 


Gabriela Jaworska Mazur wygrała św Jerzego w Lublinie - wyniki konkursu

19/02/15 

 

 

 

 

GALERIA / WYNIKI /VIDEO

 

 

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

17/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera Ujeżdżeniu zarekomendowała Panią Marlenę Gruce-Rucińską na stanowisko Trenera Selekcjonera  Juniorów i Juniorów Młodszych na Kucach i Dużych Koniach w Ujeżdżeniu. Kandydatura Pani Marleny Grucy-Rucińskiej zostanie przedstawiona do zatwierdzenia na najbliższym zebraniu Zarządu PZJ w Lublinie w dniu 20.02.2015 roku.

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

16/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera nie rekomenduje Zarządowi PZJ kandydatury Pani Marleny Grucy-Rucińskiej na stanowisko Trenera – Selekcjonera w Ujeżdżeniu. Komisja Konkursowa ( Jarosław Wierzchowski, Maria Pilichowska, Monika Słowik, Marcin Szczypiorski, Krzysztof Tomaszewski ) podjęła decyzję w oparciu o wypracowane stanowisko. 

 

 


Top 15 LZJ 2015 Olga Michalik i Aramis


HZR Dąbrówka Mała propozycje 28.02-01.03.2015

16/02/15

W dniach 28.02-01.03 b.r. w Dąbrówce Małej koło Olsztyna zaplanowano HZR. Wpisowe 100 zł, 20 zł startowe, 200 zł boks w stajni lub 150 zł za boks w stajni namiotowej. NAGRODY:  Nagrody pieniężne dla zwycięzców rund: (100% ze startowego dla 25% startujących) - warunkiem wypłaty nagród pieniężnych jest udział co najmniej 3 koni w konkursie.

 

 


Arctic Equestrian Games 2015 CDI3/Y/J/P Vestfold NOR

16/02/15 

W dniach 16-19.02 w Vestfold w Norwegii odbywa się międzynarodowy turniej w Ujeżdżeniu w ramach Arctic Equestrian Games . Wyniki możecie śledzić tu 

 


Anna Łukasik & Stella Pack Roxana TOP15 Lublin 68,676 %


Ulla Salzgaber wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster w Lidze Europy Zachodniej

16/02/15

Ulla Salzgeber na 16 letnim Herzruf's Erbe wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster z wynikiem 82,775 % . Wyniki turnieju, ranking Ligi Europy Zachodniej po zawodach w Neumunster.

 

 


Lublin TOP15 wyniki

15/02/15

Lublin TOP15 - wyniki, kilka zdjęć, galeria i relacja video w dniu jutrzejszym.

 

 

 

 

  


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201