Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZR WLKS Krakus Swoszowice - wyniki 9-10.05.15

10/05/15  

 

 


Przegląd prasy - Blog Bartosz Jura


Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu - Lewada Zakrzów


ZR Golden Horse Dressage Cup Koryta 10 maja - listy startowe

10/05/15 

 


CDI3 / CDIU25 Odense 14-17 maja 2015

07/05/15 

Katarzyna Milczarek i Dzeko zadebiutują w Odense w dn. 14-17.05 na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix, w zawodach CDIU25 wystartuje Tomasz Jasiński na Teo. 

 


PROPOZYCJE ZAWODÓW 29 – 31 maja 2015 Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu, Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni, Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Kon Lewada Zakrzów

07/05/15 

 


ZR WLKS Swoszowice 9-10 maja 2015 - zgłoszenia

06/05/15

ZGŁOSZENIA

 

PROPOZYCJE

WLKS 

 

 


It's not just a sport


Ranking FEI na koniec kwietnia 2015

Numerem jeden światowego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej jest Charlotte Dujardin z dorobkiem 3225 punktów. Najwyżej spośród polskich zawodników na 141 miejscu sklasyfikowana jest Aleksandra Szulc z 1488 punktami.

06/05/15

 


Zgłoszenia ZO Jakubowice 15-17.05.15

05/05/15 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa