Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI4 Hagen 2015 - wyniki

WYNIKI TURNIEJU

 

Konkurs nr 3  Grand Prix do GPS

1m. Kristina Sprehe GER / Desperados 80.780%

13m Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 69,180 %

Konkurs nr 4 Grand Prix do Freestyle

1m. Patrik Kittel SWE / Deja 5  78,000 %

25m Anna Łukasik POL / Stella Pack Ganda  63,580 %

Konkurs nr 5 Grand Prix Special 

1m. Kristina Sprehe GER / Desperados 82.059%

11m Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,000%

Konkurs nr 7 Grand Prix Consolation Test 

1m. Diederick van Silfhout NED / Vorst D 72,300 %

8m Anna Łukasik / Stella Pack Ganda 66,980 %

Konkurs nr 6 Grand Prix Freestyle 

1m. Patrik Kittel SWE Deja 5 - 80,225 %

 


GoldenHorse Dressage CUP Koryta 25-26 kwietnia 2015 WYNIKI

27/04/15  

 

 

 

 

Ewa Golubińska i Bond

 

 

 

 

 

 

 

 


ZR Kraków Swoszowice 9-10 maja 2015

27/04/15 

 


CDI Zakrzów 24-26.04.15 WYNIKI galeria Łukasz Kowalski

27/04/15 

 


Wyniki - Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2015

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu 

Akademickie Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu

Pólko 25-26 kwietnia 2015 

Zwycięzcy : 

Piotr Wierzchowski , Agnieszka Oktabiańczuk, Piotr Piskorski,

Katarzyna Wójcicka 

 


Życiowy sukces Aleksandry Szulc - 69,180 % Grand Prix CDI Hagen

24/04/15 

Aleksandra Szulc uzyskała dziś wspaniały wynik w Grand Prix CDI4 w Hagen - 69,180 % 

VIDEO - WYNIKI 

 

 

 

 


Puchar WLKP - ZR Podkowa Gruszczyn 19.04.15 - WYNIKI

23/04/15  

 

 


Jakubowice 15-17.05 - dodatkowe konkursy

22/04/15 

 

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

22/04/15 

 

 


ZT Grobice 02.05.15 - propozycje

22/04/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa