WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

ZR WLKS Krakus Swoszowice - wyniki 9-10.05.15

10/05/15  

 

 


Przegląd prasy - Blog Bartosz Jura


Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu - Lewada Zakrzów


ZR Golden Horse Dressage Cup Koryta 10 maja - listy startowe

10/05/15 

 


CDI3 / CDIU25 Odense 14-17 maja 2015

07/05/15 

Katarzyna Milczarek i Dzeko zadebiutują w Odense w dn. 14-17.05 na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix, w zawodach CDIU25 wystartuje Tomasz Jasiński na Teo. 

 


PROPOZYCJE ZAWODÓW 29 – 31 maja 2015 Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu, Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Eliminacje Mistrzostw Świata Młodych Koni, Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Młodych Kon Lewada Zakrzów

07/05/15 

 


ZR WLKS Swoszowice 9-10 maja 2015 - zgłoszenia

06/05/15

ZGŁOSZENIA

 

PROPOZYCJE

WLKS 

 

 


It's not just a sport


Ranking FEI na koniec kwietnia 2015

Numerem jeden światowego rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej jest Charlotte Dujardin z dorobkiem 3225 punktów. Najwyżej spośród polskich zawodników na 141 miejscu sklasyfikowana jest Aleksandra Szulc z 1488 punktami.

06/05/15

 


Zgłoszenia ZO Jakubowice 15-17.05.15

05/05/15 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza