WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Lesner - najlpesza w Rundzie Bursztynowej WDC w Sopocie


Przegląd prasy 11.03.15

World Dressage Masters Vidauban  - live na Eurosporcie, program, wyniki 

 

Eurodressage   Rio 2016 

 

PZHK   - regulaminy MPMK 2015, terminy kwalifikacji


Gabriela Jaworska Mazur - wczoraj i dziś

 

10/03/15

 


Natalia Organista wczoraj i dziś - galeria

 

10/03/15

 

 


Tomasz Jasiński i Teo Grand Prix Sopot 08.03.15 64,200 % video


Przegląd prasy 10.03.15

Horse2rider   -    Charlotte Dujardin testuje młode konie w Dani - video z komentarzem Mistrzyni

 

Gestüt Bonhomme - Magdalena Jura w dn. 7-8.03.15 startowała w zawodach z wynikami : 

                                        Inter II / Billy Elliot - 58,421 %

                                         PSG / Ron - 59,561 %

 

CDI-W s'Hertogenbosch  12-15.03.15  zgłoszenia 


Tinne Vilhelmson Silfen Divertimento GPS 72,333 % CDI-W Wellington


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 WYNIKI KOŃCOWE

Zwycięscy pierwszego Pucharu Winter Dressage Cup w Sopocie ;

 

Runda Diamentowa - Tomasz Jasiński MJ 1995 

Runda Bursztynowa - Aleksandra Lesner j.1997

Runda Platynowa - Paula Mańczak 

Runda Złota - Julia Bilicka jm2002

Runda Srebrna - Marta Orłowska 

Runda Brązowa - Paula Mańczak 

Runda Amatorów - Adrianna Trzcińska

 

 


Kristina Sprehe i Desperados FRH 80,760 % Grand Prix Dortmind video

08/03/15


Najlepsze wyniki z dnia 07.03.15

CDI5 Doha     GPF 77,275 % Patrik Kittel SWE i Watermill Scandic  wyniki

 

CDIO Vidauban Puchar Narodów  1. GER   2. FRA   3. NED     wyniki 

 

CDI4 Dortmund  GPS 83 % Kristina Sprehe GER i Desperados FRH  wyniki

 

CDI3 Vidauban  GPF 74,400 % Sanneke Rothenberger GER i Deveraux OLD wyniki 

 

CDI-W Wellington GPS 72,333 %  Tinne Vilhelmson-Silfven SWE i Divertimento wyniki

 Patrik Kittel i Watermill Scandic fot. Krzysztof Ziajkowski 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł