WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu Łojewo 27/04/19

 

WYNIK TURNIEJU - 68,258% P2  - Olga Masłowska JUST LOVE JKS Rywal 

28/04/19

 


Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Pólko 27-28.04.19

Halowi Mistrzowie Woj. Lubelskiego 2019

Seniorzy - Elżbieta Liberda Equi Club Zamłyniec

MJ - Dominika Zdunek WKJ Lublin 

Juniorzy - Katarzyna Gruszczyk WKJ Lublin 

Jun Mł. - Stanisław Sergiel WKJ Lublin 

Młodzik - Maria Kossakowska SJ Dakar 

WYNIKI ZAWODÓW 


CDN Drzonków 24-26.04.19

WYNIK TURNIEJU - Julia Rogowska RAINBOW 69,278%  konkurs D2

WYNIKI 

 


CPEDI3 Waregem 26-28.04.2019

Reprezentacja Polski :

Magdalena Cycak, Monika Bartyś, Maciej Bigaj, Mariusz Woszczek 

 

WYNIKI TURNIEJU 

Klasyfikacja Drużynowa  - Polska 11 miejsce 


CDI4 CDI1 Hagen 24-28.04.19

 

    Anna Mierzwińska na zdjęciu /  fot. LL-FOTO.de

 

CDI Hagen 24-28 kwietnia 201

24/04  PSG   15m. Anna Mierzwińska POL DEAN MARTIN  68,176%    VIDEO 

27/04 Grand Prix 20m Katarzyna Milczarek POL DZEKO  67,239%

28/04 Grand Prix Consolation   8m. Katarzyna Milczarek POL DZEKO  67,319% 


Magdalena Jura i Ron z 64,913 w Grand Prix CDI3 Sint Truiden 20/04/19


Sophie May w CDICh Wr Neustadt 15-18.04.2019

Reprezentanka Polski Sophie May w dnach 15-17.04.startowała w zawodach CDICh w Wr.Neustadt w Austrii. W konkursie wstepnym uzyskała wynik 64,436%, w konkursie zespołowym 65,641% ora z w finale indywidualnym 64,821% i ukończyła rywalizacje na drugim miejscu. W zawodach dosiadała 10 letnie klaczy Maja. 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZRiT Poznań Wola 13-14 kwietnia 2019

 

 


Cichoń Dresage Pro Cup 2019 ZRiT Radzionków 13-14.04.19

 

 


Halowe Mistrzosywa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.19

WYNIKI TURNIEJU

Halowi Mistrzowie Warszawy i Mazowsza 2019 

Seniorzy - Oliwia Laferi Sapiej Legia Kozielska 

MJ - Maria Mackiewicz Varsovia Dressage Club 

Juniorzy - Hanna Meder BPK 

Juniorzy na kucach - Oliwia Kubiak SSKJ Golden Horse Koryta 

Juniorzy młodsi - Julia Rozesłańska SKJ Bajardo 

Juniorzy Młodsi na kucach - Julia Kaczorowska SSKJ Golden Horse Koryta 

Młodzicy - Ewa Macieszczak KJ Aldragho Piaseczno 

Halowy Puchar Mazowsza Seniorzy - Monika Szkuta Klub Sportowy Centurion 

Halowy Puchar Mazowsza Amatorów - Wiktoria Świerczewska  BPK 

14/04/19 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd