CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Video galeria HPP Seniorzy 2018

Galeria video / finał i PSG / - Ilona Janas, Emilia Jach, Magdalena Zalewska, Katarzyna Łukasik, Jarosław Wierzchowski. Dekoracja zwycięzców. 

26/03/18  

 


Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu Michałowice 2018 - wyniki końcowe - medaliści

25/03/18 

Wyniki końcowe Halowego Pucharu Polski - medaliści w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

 


Żaneta Skowrońska - Kozubik najlepsza w Grand Prix Freestyle HZO w Michałowicach 25/03/18

 

Żaneta Skowrońska - Kozubik na Romantic P z wynikiem 68,625 % zwyciężyła w konkursie GPF HZO w Michałowicach.

WYNIKI    25/03/18  

WYNIKI / VIDEO HZR / HZO 


Finały HPP Michałowice 25/03/18 wyniki

Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Julia Rogowska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga triumfowały w finałowych konkursach Halowego Pucharu Polski w Ujeżdżeniu w Michałowicach. Wyniki finałów.

25/03/18 

 


Anna Kierznowska w CDIYH Magna Racino 24/03/18

Anna Kierznowska & Heracles / Apache 2012 CDIYH Magna Racino Final 2018 from Dressage24.pl on Vimeo.

 

Anna Kierznowska pokazała swojego nowego konia 6 letniego wł. KWPN Heracles po Apache na turnieju CDIYH w Magna Racino w Austrii W dzisiejszm finale uzyskała wynik 7,48 . Wielkie brawa !! wspaniały koń !! Trzymamy kciuki !!   WYNIKI CDI Magna Racino AUT     24/03/18
 

II półfinał HPP w Michałowicach - wyniki, klasyfikacje w poszczególnych kategoriach po II półfinałach 24/03/18

W II półfinałach HPP triumfowali - Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Julia Rogowska (na zdjęciu), Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga.

24/03/18 

 


Wywiad z Iloną Janas - Michałowice 2018

23/03/18


Galeria HPP 2018 - fot Julia Świętochowska


Wywiad z Jarosławem Wierzchowskim 23/03/18


Wywiad z Żanetą Skowrońską - Kozubik 23/03/18


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201