Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Szkolenie z Elaine Butler w Stajni Bobrowy Staw 25 - 26.04.2019

Zapraszamy na szkolenie z Elaine Butler, prowadzoną metodami Ride With Your Mind (świadome jeździectwo). Szkolenie obejmuje dwa dni 25 i 26.04.19 i odbędzie się w Stajni Bobrowy Staw, jest kierowane dla jeźdźców zarówno ujeżdżeniowych jak i skokowych. Organizatorem jest Five Star Events.

04/04/19 

 

REKLAMA


HZO HZR Łąck 29-31 marca 2019

Natalia Wojtaszek wygrała w Łącku cztery konkursy, była najlepsza  na GOLDEN TOUCH w trzech konkursach  P3 - 68,375%, D2 - 69,250%, P4 -68,182%  oraz  na SAYARA w konkursie L4R z  68,421% . Również w 4 konkursach triumfował Jarosław Wierzchowski dosiadający wyhodowanej przez Violetty Pietrzyk klaczy FURST VERONA . Świetną formę prezentowała Agnieszka Wiśniewska, która na klaczy TARA w konkursach małej rundy uzyskała wyniki na poziomie 68-69%. Wynik turnieju - 70% w konkursie dla kuców zrobiła będąca w super formie w Łącku ( 8 zwycięstw)  - Urszula Krzewicka na DULCAMERO,

31/03/19 

 

 

 


Finał Pucharu Świata Göteborg 5-7 kwietnia 2019 - zakwalifikowani zawodnicy


Debiut - Beata Stremler i Sentinel Equesta - 69,087% - 2 miejsce CDN Troisdorf 24/03/19

 

WYNIKI KONKURSU    PSG CDN Troisdorf 23/04/19 - 2 miejsce 

Beata StremlerSentinel Equesta / San Amour x Don Primero / Hann 2010


Aromeriada 2018/19 - końcowy ranking

 

 

 


CDI Zakrzów 5-7 kwietnia 2019 - zgłoszenia

26/03/19

 


Mierzwińska, Trawińska, Von Mauberg, Bierieżnow, Plata, Matwiejów wygrywają Halowy Puchar Polski Michałowice 2019

fot Julia Świętochowska

KLASYFIKACJE  HALOWY PUCHAR POLSKI KJK Szary Michałowice 2019 

SENIORZY  FINAŁ - 1 m. Anna Mierzwińska KS Pegaz 213,678%

MŁODZI JEŹDŹCY  - FINAŁ 1m. Alicja Trawińska KS Centurion 206.645% 

JUNIORZY  FINAŁ - 1 m. Aurelia Von Mauberg  KJ Lider Radzionków 211,147%

JUNIORZY KUCE  FINAŁ - 1 m. Tatiana Bierieżnow KS Centurion 217,526

JUNIORZY MŁODSI  FINAŁ - 1 m. Natalia Plata KJ Lider Radzionków 207,974%

JUNIORZY MŁODSI DZECI KUCE  FINAŁ - 1m. Natalia Plata KJ Lider Radzionków  206,406% 

MŁODZIK  FINAŁ - 1m. Marta Matwiejów KJ Aldragho 22,3 pkt

24/03/19 

 


Julia Świętochowska Galeria HPP Michałowice 2019


Galeria Łukasz Kowalski HPP Michałowice 2019


Adequan® Global Dressage Festival Wellington 14-17/03/19

 

CDIO3 Grand Prix  1m Shelly Francis USA Danilo 73,543% 

CDIO3 GP Special  1m. Shelly Francis USA Danilo 71,447% 

CDIO3 GP Freestyle  1m Shelly Francis USA Danilo 81,840% VIDEO

Klasyfikacja zespołowa 1m. USA, 2m. Canada, 3m. Niemcy 

 

CDIO3 PSG 1m. Tina Irvin CAN Laurencio 74,912%

CDIO3 Inter I  1m. Tina Irvin CAN Laurencio 73,588%

CDIO3 Finał Inter I  1m. Tina Irvin CAN Laurencio 74,460%  VIDEO

 

CDI3 Grand Prix  (qGPF) 1m. Katherine Bateson Chandler USA Alcazar 69,522% 

CDI3 Grand Prix ( qGPS ) 1m. Jill Irving CAN Degas 12  72,565% 

CDI3 GP Freestyle 1m. 1m. Katherine Bateson Chandler USA Alcazar 74,695% 

CDI3 GP Special 1m. Adrienne Lyle USA Harmony's Duval 75,851% 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa