Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Grand Prix w Las Vegas 16.04.15 - wyniki , video

17/04/15

 


Krótka analiza planu (nie)działania Komisji Ujeżdżenia PZJ …

16/04/15 

Autor Blog Bartosz Jura 

 


Cavaliada TV - wywiad z Natalią Organista


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2015 - eliminacje i finał

16/04/15  

 

ELIMINACJE w REGIONACH

 

1. Drzonków 29-30 maja 2015

2. Facimiech 6-7 czerwca 2015

3. Kwieki 12-14 czerwca 2015

4. do ustalenia - miejsce i data w woj. mazowieckim

 

FINAŁ  3-5 lipca SKJ Bajardo Augustówek woj. mazowieckie  Organizator - PZJ

 


ZR BiK Geniusze - 01.05.15 - propozycje

16/04/14  

 


Komisja Ujeżdżenia PZJ - Plan Działania

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam plany, pomysły i cele Komisji Ujeżdżenia.
W obecnej sytuacji -  ataku na nasze działania bardzo zależy nam na możliwości przedstawienia naszych koncepcji. Wiemy, że nasza komunikacja nie była najlepsza . Może dlatego, że CHCEMY DZIAŁAĆ!

Bardzo proszę o upowszechnienie załączonego pliku.

Pozdrawiam

Marcin Woldański
Sekretarz Komisji Ujeżdżenia 

 


Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu 3-4.05.15 Lewada

16/04/15 

 

 


Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu sezon 2015, regulamin, kalendarz

- 19.04.2015 Gruszczyn

- 16.05.2015 Poznań Hipodrom Wola 

- 07.06.2015 Krajkowo

- 27.06.2015 Swadzim

- 02 .08.2015 Jeziorki

- 19-20.09.2015 Gruszczyn  FINAŁ    

 


ZR Jeziorki Osieczna Memoriał Doroty Niestrawskiej - 26.04.15

16/04/15  

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

16/04/15 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa