WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Cavaliada - Natalia Organista wygrała konkurs św Jerzy 66,360 %


Julia Bilicka najlepsza w Rundzie Złotej WDC w Sopocie


Aleksandra Lesner - najlpesza w Rundzie Bursztynowej WDC w Sopocie


Przegląd prasy 11.03.15

World Dressage Masters Vidauban  - live na Eurosporcie, program, wyniki 

 

Eurodressage   Rio 2016 

 

PZHK   - regulaminy MPMK 2015, terminy kwalifikacji


Gabriela Jaworska Mazur - wczoraj i dziś

 

10/03/15

 


Natalia Organista wczoraj i dziś - galeria

 

10/03/15

 

 


Tomasz Jasiński i Teo Grand Prix Sopot 08.03.15 64,200 % video


Przegląd prasy 10.03.15

Horse2rider   -    Charlotte Dujardin testuje młode konie w Dani - video z komentarzem Mistrzyni

 

Gestüt Bonhomme - Magdalena Jura w dn. 7-8.03.15 startowała w zawodach z wynikami : 

                                        Inter II / Billy Elliot - 58,421 %

                                         PSG / Ron - 59,561 %

 

CDI-W s'Hertogenbosch  12-15.03.15  zgłoszenia 


Tinne Vilhelmson Silfen Divertimento GPS 72,333 % CDI-W Wellington


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 WYNIKI KOŃCOWE

Zwycięscy pierwszego Pucharu Winter Dressage Cup w Sopocie ;

 

Runda Diamentowa - Tomasz Jasiński MJ 1995 

Runda Bursztynowa - Aleksandra Lesner j.1997

Runda Platynowa - Paula Mańczak 

Runda Złota - Julia Bilicka jm2002

Runda Srebrna - Marta Orłowska 

Runda Brązowa - Paula Mańczak 

Runda Amatorów - Adrianna Trzcińska

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł