WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Krótka analiza planu (nie)działania Komisji Ujeżdżenia PZJ …

16/04/15 

Autor Blog Bartosz Jura 

 


Cavaliada TV - wywiad z Natalią Organista


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2015 - eliminacje i finał

16/04/15  

 

ELIMINACJE w REGIONACH

 

1. Drzonków 29-30 maja 2015

2. Facimiech 6-7 czerwca 2015

3. Kwieki 12-14 czerwca 2015

4. do ustalenia - miejsce i data w woj. mazowieckim

 

FINAŁ  3-5 lipca SKJ Bajardo Augustówek woj. mazowieckie  Organizator - PZJ

 


ZR BiK Geniusze - 01.05.15 - propozycje

16/04/14  

 


Komisja Ujeżdżenia PZJ - Plan Działania

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam plany, pomysły i cele Komisji Ujeżdżenia.
W obecnej sytuacji -  ataku na nasze działania bardzo zależy nam na możliwości przedstawienia naszych koncepcji. Wiemy, że nasza komunikacja nie była najlepsza . Może dlatego, że CHCEMY DZIAŁAĆ!

Bardzo proszę o upowszechnienie załączonego pliku.

Pozdrawiam

Marcin Woldański
Sekretarz Komisji Ujeżdżenia 

 


Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu 3-4.05.15 Lewada

16/04/15 

 

 


Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu sezon 2015, regulamin, kalendarz

- 19.04.2015 Gruszczyn

- 16.05.2015 Poznań Hipodrom Wola 

- 07.06.2015 Krajkowo

- 27.06.2015 Swadzim

- 02 .08.2015 Jeziorki

- 19-20.09.2015 Gruszczyn  FINAŁ    

 


ZR Jeziorki Osieczna Memoriał Doroty Niestrawskiej - 26.04.15

16/04/15  

 


ZR Stragona Strzegom - 22-24.05.15 - propozycje

16/04/15 

 


Ponad 100 przejazdów na liście startowej ZR w Podkowie Gruszczyn

16/04/15 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza