Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Przegląd prasy 20.03.15


Stella Pack Ganda Anna Łukasik w top formie


Przegląd prasy 19.03.15

CDI Barcelona Dressage Tour    -   pierwsze wyniki 

 

CDI Barcelona PSG - 1m. Michael Eilberg GBR i Woodlander 75 %  - video

 

Grete Püvi EST  & Talent   - video WDM Vidauban  3m w GPS

 

Dressage-news.com    -  Ostatnia kwalifikacja do Pucharu Świata 

 

Puchar Świata Las Vagas 2015  - aktualne rankingi w ligach


Listy startowe CDN Zbrosławice 20-22 marca 2015

18/03/15 

 

 


Przegląd prasy 18.03.15

PZJ vs Lewada Zakrzów     List p. Andrzeja Sałackiego publikują 3 blogi 

 

CDN Zbrosławice - aktualizacja zgłoszeń, plan konkursów 

 

CDI Zakrzów 24-26.04.15    - propozycje 

 

Halowe Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza HZO / HZR  27-29.03 - propozycje 

 

Halowe Mistrzostwa Warmii i Mazur - Januszewo 28-29.03.15 - propozycje


Cavaliada Torwar - galeria / wyniki

  

 17/03/15  

 

 


Partrik Kittel i Deja - Grand Prix WDM Vidauban 76,100 %


Damon Hill i 17 letnia Jill Becks podczas pokazu ogierów na Equitanie


CDN Zbrosławice 20-22.03.15 - zgłoszenia - program - skorygowane propozycje

16/03/15

 

Zgłoszenia do  zawodów CDN w Zbrosławicach w dniach 20-23.03.15, skład Komisji Sędziowskiej, program oraz skorygowane propozycje.

 

 

 


Gabriela Jaworska Mazur wygrała Finał Cavaliady 69,250 %

Gabriela Jaworska Mazur na Germany wygrała Finałowy Program Dowolny Inter I podczas warszawskiej Cavaliady . WYNIKI 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa