Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Julia Bilicka najlepsza w Rundzie Złotej WDC w Sopocie


Aleksandra Lesner - najlpesza w Rundzie Bursztynowej WDC w Sopocie


Przegląd prasy 11.03.15

World Dressage Masters Vidauban  - live na Eurosporcie, program, wyniki 

 

Eurodressage   Rio 2016 

 

PZHK   - regulaminy MPMK 2015, terminy kwalifikacji


Gabriela Jaworska Mazur - wczoraj i dziś

 

10/03/15

 


Natalia Organista wczoraj i dziś - galeria

 

10/03/15

 

 


Tomasz Jasiński i Teo Grand Prix Sopot 08.03.15 64,200 % video


Przegląd prasy 10.03.15

Horse2rider   -    Charlotte Dujardin testuje młode konie w Dani - video z komentarzem Mistrzyni

 

Gestüt Bonhomme - Magdalena Jura w dn. 7-8.03.15 startowała w zawodach z wynikami : 

                                        Inter II / Billy Elliot - 58,421 %

                                         PSG / Ron - 59,561 %

 

CDI-W s'Hertogenbosch  12-15.03.15  zgłoszenia 


Tinne Vilhelmson Silfen Divertimento GPS 72,333 % CDI-W Wellington


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 WYNIKI KOŃCOWE

Zwycięscy pierwszego Pucharu Winter Dressage Cup w Sopocie ;

 

Runda Diamentowa - Tomasz Jasiński MJ 1995 

Runda Bursztynowa - Aleksandra Lesner j.1997

Runda Platynowa - Paula Mańczak 

Runda Złota - Julia Bilicka jm2002

Runda Srebrna - Marta Orłowska 

Runda Brązowa - Paula Mańczak 

Runda Amatorów - Adrianna Trzcińska

 

 


Kristina Sprehe i Desperados FRH 80,760 % Grand Prix Dortmind video

08/03/15


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa