Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Najlepsze wyniki z dnia 07.03.15

CDI5 Doha     GPF 77,275 % Patrik Kittel SWE i Watermill Scandic  wyniki

 

CDIO Vidauban Puchar Narodów  1. GER   2. FRA   3. NED     wyniki 

 

CDI4 Dortmund  GPS 83 % Kristina Sprehe GER i Desperados FRH  wyniki

 

CDI3 Vidauban  GPF 74,400 % Sanneke Rothenberger GER i Deveraux OLD wyniki 

 

CDI-W Wellington GPS 72,333 %  Tinne Vilhelmson-Silfven SWE i Divertimento wyniki

 Patrik Kittel i Watermill Scandic fot. Krzysztof Ziajkowski 


CDN Kreuth - Przemysław Kozanowski i Belcanto 64,263 % małe GP

07/03/15 

 

 


Laura Graves & Verdades GPF CDI-W Wellington 78.875%


Sopot. Finał Winter Dressage Cup 7-8 marca b.r. wyniki LIVE

07/03/15 

 

Wyniki LIVE z Sopotu na http://www.htezawody.pl

Powodzenia !!

 

 


Przegląd prasy - najlepsze Grand Prix wyniki z 06.03.15

Grand Prix CDI4 Dortmund - 1m. 80,760 % Kristina Sprehe GER / Desperados FRH

 

Grand Prix CDI5 Doha - 1m. 72,600 % Carl Hester GBR i Nip Tuck 

 

Grand Prix CDIO Vidauban 1m. 70,020 % Dominique Filion FRA i Wenicient 

 

Grand Prix CDI3 Vidauban 1m. 72,040 % Victoria Michalke GER i Wasabi OLD

 

Grand Prix Freestyle CDI-W Wellindton 1m. 78.875% Laura Graves USA i Verdades

   Nip Tuck i Carl Hester - najlepsza para Grand Prix CDI5 w Doha fot. K. Ziajkowski 


CDN Kreuth - Przemysław Kozanowski i Belcanto 65,210 Inter II

06/03/15  

 

 


Winter Dressage Cup Sopot - listy startowe 7 marca b.r.

06/03/15 

 

 


Polacy w rankingu FEI na koniec lutego 2014

06/03/15 

 

 


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 - zgłoszenia

05/03/15  

 

 


Transmisja Live - Vidauban Dressage Festival 5-8.03.15


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa