Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Transmisja Live - Vidauban Dressage Festival 5-8.03.15


Rio 2016 - osoby oficjalne

04/03/15 

FEI podało nazwiska osób oficjalnych IO w RIO w 2016 roku. 

Maribel Alonso MEX - Przewodnicząca Komisji Sędziowskiej 

Jacques Van Daele BEL - Delegat Techniczny 

 

 


Magdalena Jura gotowa na Grand Prix Powodzenia !


Przegląd prasy 04.03.15

Dressage News  Akeem Foldager i  Charlotte Jorst - zadebiutują w Palm Beach WL 

CDI-W Wellington USA     WYNIKI / LISTY 

 

Eurodressage   Za późno na rewolucje w sędziowaniu ? IDRC nie miał zastrzeżeń do zmiany reguł. FEI   jest zaskoczone , że Sekretarz Generalny Wayne Channon  IRDC teraz nazywa,  katastrofą - to co się dzieje.  

 

Vidauban Dressage Festival  VET CHECK  W Pucharze Narodów CDIO wystartują reprezentacje : Rosji, Francji, Niemiec, Holandii, Niemiec i Włoch ( z Harmonią i Randonem ) 

 


Cavaliada TV - Ujeżdżenie na Cavaliadzie - mamy nadzieje, że już na stałe


Cavaliada Warszawa - zgłoszenia 12-15.03.15

03/03/15 g.10.30

 

 

 


Przegląd prasy 03.03.15


Przegląd prasy 02.03.15

CDI5 Doha   zgłoszenia 

CDI4 Dortmund zgłoszenia

Dressage Festival Vidauban zgłoszenia 

 


Dinja van Liere przebojem Halowych Mistrzostw Holandii - wyniki, video

01/03/15 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jessica von Bredow Werndl - 81,650 % - Geteborg


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa