Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Przegląd prasy 28.02.15


Jessica von Bredow-Werndl wygrała Grand Prix w Geteborgu 73,460 %

1m. Jessica von Bredow Werndl  GER / Unee BB 73,460 %

2m. Patrik Kittel SWE / Toy Story 73,180 %

3m. Isabell Werth GER / El Santo NRW 73,060 %

VIDEO

WYNIKI    27/02/15 g.16.30  foto Ida Röök


Przegląd prasy 27.02.15


Adorator dla Aleksandry Szulc


CDI-W Göteborg 27-28 lutego 2015

26/02/15 

 W Göteborg w dniach 27-28.02.15 odbędzie się ósma kwalifikacja do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej. Zgłoszenia, podręczne linki do list ,wyników i transmisji. 

 

 


Przegląd prasy 26.02.15


Przegląd prasy 25.02.15


Winter Dressage Cup Sopot - ranking przed Finałem

RANKING Winter Dressage Cup po trzech imprezach:  Liderzy Rund : 

Runda Amatorów - Barbara Brzezińska , Runda Brązowa - Olga Wilczanowska  JM2000, Runda Srebrna - Marta Orłowska , Runda Złota - Julia Bilicka JM2002, Runda Platynowa - Blanka Turska, Runda Bursztynowa - Aleksandra Lesner J1997, Runda Diamentowa - Tomasz Jasiński MJ 1995


Cavaliada Lublin Finały - relacja video

24/02/15 

 

 


Vejer de la Frontera 2015 - podręczne linki

24/02/15 

W dniach 26.02-01.03 b.r. w hiszpańskim kurorcie Vejer de la Frontera odbędą się licznie obsadzone zawody CDI3 i CDN.  Zgłoszenia, program, podręczne linki do wyników i transmisji live. 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa