WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Najlepsze wyniki z dnia 07.03.15

CDI5 Doha     GPF 77,275 % Patrik Kittel SWE i Watermill Scandic  wyniki

 

CDIO Vidauban Puchar Narodów  1. GER   2. FRA   3. NED     wyniki 

 

CDI4 Dortmund  GPS 83 % Kristina Sprehe GER i Desperados FRH  wyniki

 

CDI3 Vidauban  GPF 74,400 % Sanneke Rothenberger GER i Deveraux OLD wyniki 

 

CDI-W Wellington GPS 72,333 %  Tinne Vilhelmson-Silfven SWE i Divertimento wyniki

 Patrik Kittel i Watermill Scandic fot. Krzysztof Ziajkowski 


CDN Kreuth - Przemysław Kozanowski i Belcanto 64,263 % małe GP

07/03/15 

 

 


Laura Graves & Verdades GPF CDI-W Wellington 78.875%


Sopot. Finał Winter Dressage Cup 7-8 marca b.r. wyniki LIVE

07/03/15 

 

Wyniki LIVE z Sopotu na http://www.htezawody.pl

Powodzenia !!

 

 


Przegląd prasy - najlepsze Grand Prix wyniki z 06.03.15

Grand Prix CDI4 Dortmund - 1m. 80,760 % Kristina Sprehe GER / Desperados FRH

 

Grand Prix CDI5 Doha - 1m. 72,600 % Carl Hester GBR i Nip Tuck 

 

Grand Prix CDIO Vidauban 1m. 70,020 % Dominique Filion FRA i Wenicient 

 

Grand Prix CDI3 Vidauban 1m. 72,040 % Victoria Michalke GER i Wasabi OLD

 

Grand Prix Freestyle CDI-W Wellindton 1m. 78.875% Laura Graves USA i Verdades

   Nip Tuck i Carl Hester - najlepsza para Grand Prix CDI5 w Doha fot. K. Ziajkowski 


CDN Kreuth - Przemysław Kozanowski i Belcanto 65,210 Inter II

06/03/15  

 

 


Winter Dressage Cup Sopot - listy startowe 7 marca b.r.

06/03/15 

 

 


Polacy w rankingu FEI na koniec lutego 2014

06/03/15 

 

 


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 - zgłoszenia

05/03/15  

 

 


Transmisja Live - Vidauban Dressage Festival 5-8.03.15


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza