WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Przegląd prasy 02.03.15

CDI5 Doha   zgłoszenia 

CDI4 Dortmund zgłoszenia

Dressage Festival Vidauban zgłoszenia 

 


Dinja van Liere przebojem Halowych Mistrzostw Holandii - wyniki, video

01/03/15 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jessica von Bredow Werndl - 81,650 % - Geteborg


Przegląd prasy 01.03.15

YouTube  Dinja van Liere - wywiad i fragmenty przejazdu  - 76 % Mistrzostw Holandii Ermelo wyniki 

Barcelona Dressage Tour 2014 - propozycje, program 

Stanówka Konie Parkitny ogier Kaiser Karl 


Przegląd prasy 28.02.15


Jessica von Bredow-Werndl wygrała Grand Prix w Geteborgu 73,460 %

1m. Jessica von Bredow Werndl  GER / Unee BB 73,460 %

2m. Patrik Kittel SWE / Toy Story 73,180 %

3m. Isabell Werth GER / El Santo NRW 73,060 %

VIDEO

WYNIKI    27/02/15 g.16.30  foto Ida Röök


Przegląd prasy 27.02.15


Adorator dla Aleksandry Szulc


CDI-W Göteborg 27-28 lutego 2015

26/02/15 

 W Göteborg w dniach 27-28.02.15 odbędzie się ósma kwalifikacja do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej. Zgłoszenia, podręczne linki do list ,wyników i transmisji. 

 

 


Przegląd prasy 26.02.15


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd