WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Lesner - najlpesza w Rundzie Bursztynowej WDC w Sopocie


Przegląd prasy 11.03.15

World Dressage Masters Vidauban  - live na Eurosporcie, program, wyniki 

 

Eurodressage   Rio 2016 

 

PZHK   - regulaminy MPMK 2015, terminy kwalifikacji


Gabriela Jaworska Mazur - wczoraj i dziś

 

10/03/15

 


Natalia Organista wczoraj i dziś - galeria

 

10/03/15

 

 


Tomasz Jasiński i Teo Grand Prix Sopot 08.03.15 64,200 % video


Przegląd prasy 10.03.15

Horse2rider   -    Charlotte Dujardin testuje młode konie w Dani - video z komentarzem Mistrzyni

 

Gestüt Bonhomme - Magdalena Jura w dn. 7-8.03.15 startowała w zawodach z wynikami : 

                                        Inter II / Billy Elliot - 58,421 %

                                         PSG / Ron - 59,561 %

 

CDI-W s'Hertogenbosch  12-15.03.15  zgłoszenia 


Tinne Vilhelmson Silfen Divertimento GPS 72,333 % CDI-W Wellington


Winter Dressage Cup Sopot - Finał 7-8 marca 2015 WYNIKI KOŃCOWE

Zwycięscy pierwszego Pucharu Winter Dressage Cup w Sopocie ;

 

Runda Diamentowa - Tomasz Jasiński MJ 1995 

Runda Bursztynowa - Aleksandra Lesner j.1997

Runda Platynowa - Paula Mańczak 

Runda Złota - Julia Bilicka jm2002

Runda Srebrna - Marta Orłowska 

Runda Brązowa - Paula Mańczak 

Runda Amatorów - Adrianna Trzcińska

 

 


Kristina Sprehe i Desperados FRH 80,760 % Grand Prix Dortmind video

08/03/15


Najlepsze wyniki z dnia 07.03.15

CDI5 Doha     GPF 77,275 % Patrik Kittel SWE i Watermill Scandic  wyniki

 

CDIO Vidauban Puchar Narodów  1. GER   2. FRA   3. NED     wyniki 

 

CDI4 Dortmund  GPS 83 % Kristina Sprehe GER i Desperados FRH  wyniki

 

CDI3 Vidauban  GPF 74,400 % Sanneke Rothenberger GER i Deveraux OLD wyniki 

 

CDI-W Wellington GPS 72,333 %  Tinne Vilhelmson-Silfven SWE i Divertimento wyniki

 Patrik Kittel i Watermill Scandic fot. Krzysztof Ziajkowski 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko