Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

17/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera Ujeżdżeniu zarekomendowała Panią Marlenę Gruce-Rucińską na stanowisko Trenera Selekcjonera  Juniorów i Juniorów Młodszych na Kucach i Dużych Koniach w Ujeżdżeniu. Kandydatura Pani Marleny Grucy-Rucińskiej zostanie przedstawiona do zatwierdzenia na najbliższym zebraniu Zarządu PZJ w Lublinie w dniu 20.02.2015 roku.

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

16/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera nie rekomenduje Zarządowi PZJ kandydatury Pani Marleny Grucy-Rucińskiej na stanowisko Trenera – Selekcjonera w Ujeżdżeniu. Komisja Konkursowa ( Jarosław Wierzchowski, Maria Pilichowska, Monika Słowik, Marcin Szczypiorski, Krzysztof Tomaszewski ) podjęła decyzję w oparciu o wypracowane stanowisko. 

 

 


Top 15 LZJ 2015 Olga Michalik i Aramis


HZR Dąbrówka Mała propozycje 28.02-01.03.2015

16/02/15

W dniach 28.02-01.03 b.r. w Dąbrówce Małej koło Olsztyna zaplanowano HZR. Wpisowe 100 zł, 20 zł startowe, 200 zł boks w stajni lub 150 zł za boks w stajni namiotowej. NAGRODY:  Nagrody pieniężne dla zwycięzców rund: (100% ze startowego dla 25% startujących) - warunkiem wypłaty nagród pieniężnych jest udział co najmniej 3 koni w konkursie.

 

 


Arctic Equestrian Games 2015 CDI3/Y/J/P Vestfold NOR

16/02/15 

W dniach 16-19.02 w Vestfold w Norwegii odbywa się międzynarodowy turniej w Ujeżdżeniu w ramach Arctic Equestrian Games . Wyniki możecie śledzić tu 

 


Anna Łukasik & Stella Pack Roxana TOP15 Lublin 68,676 %


Ulla Salzgaber wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster w Lidze Europy Zachodniej

16/02/15

Ulla Salzgeber na 16 letnim Herzruf's Erbe wygrała 7 etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Neumunster z wynikiem 82,775 % . Wyniki turnieju, ranking Ligi Europy Zachodniej po zawodach w Neumunster.

 

 


Lublin TOP15 wyniki

15/02/15

Lublin TOP15 - wyniki, kilka zdjęć, galeria i relacja video w dniu jutrzejszym.

 

 

 

 

  


Fabienne Lütkemeier wygrała CDI-W Reem Acra Grand Prix w Neumunster

14/02/15 

WYNIKI/VIDEO


Top 15 LZJ Pre Cavaliada w Ujeżdżeniu Lublin 15 lutego 2015 początek g.13.30 LISTA STARTOWA

14/02/15 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa