Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Lars Petersen & Mariett 79,175 % video GPF 06.02.15


Global Dressage Festival 2015 - pierwsze wyniki

06/02/15

Nad ranem naszego czasu w Wellington zakończył się konkurs GP CDI5, który wygrał Lars Petersen DEN,  GP CDI3 wygrał Steffen Peters USA a PSG CDI3 wygrała Laura Tomlinson GBR

 

wyniki

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2015

05/02/15 

Zdecydowaną liderką światowego rankingu FEI na koniec stycznia jest brytyjka Charlotte Dujardin. W rankingu FEI sklasyfikowanych jest 17 polskich zawodników. Najwyżej na 83 miejscu  sklasyfikowana jest Beata Stremler.  

 

 


Ranking Ligi Europy Zachodniej Pucharu Świata po Amsterdamie

01/02/15

Reprezentantka Niemiec Jessica VON BREDOW - WERNDL prowadzi w rankingu Ligi Europy Zachodniej po zawodach w Amsterdamie. 

 

 

 


Winter Dressage Cup 21-22 lutego Hipodrom Sopot

31/01/15 

Trzeci etap Winter Dressage Cup w Sopocie odbędzie się w dniach 21-22 lutego, turniej poprzedzą konsultacje z Katarzyną Milczarek.

Propozycje, regulamin WDC.

 

 

 


Maria Pilichowska Managerem dyscypliny Ujeżdżenie przy PZJ

30/01/15 g.16.30

 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix Amsterdam Aleksandra Szulc i Rumba Hit 68,460 %


Kadra Narodowa Polski - I półrocze 2015


Rok 2014 - podsumowanie

29/01/15

Zawodnik Roku - Beata Stremler ( na zdjęciu obok) 

 Koń Roku - Stella Pack Ganda, Organizator Roku - Agnieszka Polityło-Aluwihare ,  Nadzieja Roku - nie przyznano , Trener Roku Richard White,  Klub Roku - Lider Radzionków, Rozczarowanie Roku - Michał Rapcewicz ( przerwa lub koniec kariery ) 

WYNIKI 2014 roku 

 


Kalendarz 2015

10/01/15

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa