WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZR Partynice 22.02.15 - wyniki

Najlepsze wyniki HZR na Partynicach : 

Katarzyna Kuriata i Dominquez - wynik turnieju 71,818 % [L3] !!

Wiktoria Parkitna /Sanibel Islands [P3] 63,863 %

Katarzyna Konarska / Largo [N1] 67,562 %

Izabela Dyrek / Samiro [C2] 65,404 %

Michalina Terlecka / Falsterbeau [CC4] 67,105 %

24/02/15 

 


CDN Cavaliada Torwar propozycje 13-15.03.2015 Mała Runda

23/02/15 

Aktualne propozycje na zawody na Torwarze, które zostaną rozegrane w Małej Rundzie. Pula Nagród 3300 zł.  

PROPOZYCJE pobierz

 

 


Winter Dressage Cup III kwalifikacja 21-22 lutego Sopot - wyniki

22/02/15 

 

 


Natalia Organista wygrała Finał i Rundę w Lublinie o nagrodę firmy Kwiaty Polskie

22/02/15

 

Wyniki Inter I Freestyle 

 

Wyniki Rundy 

 

 

 

 

 

 


Winter Dressage Cup III kwalifikacja 21-22 lutego Sopot


Natalia Organista wygrała Inter I w Lublinie 64,386%

20/02/15 

 

 

 


Anna Łukasik 66,420 % Grand Prix w CDI4 Graz

20/02/15 

WYNIKI 

 


Gabriela Jaworska Mazur wygrała św Jerzego w Lublinie - wyniki konkursu

19/02/15 

 

 

 

 

GALERIA / WYNIKI /VIDEO

 

 

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

17/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera Ujeżdżeniu zarekomendowała Panią Marlenę Gruce-Rucińską na stanowisko Trenera Selekcjonera  Juniorów i Juniorów Młodszych na Kucach i Dużych Koniach w Ujeżdżeniu. Kandydatura Pani Marleny Grucy-Rucińskiej zostanie przedstawiona do zatwierdzenia na najbliższym zebraniu Zarządu PZJ w Lublinie w dniu 20.02.2015 roku.

 


Komunikat PZJ w sprawie Konkursu na Trenera - Selekcjonera

16/02/15

Komisja Konkursowa Otwartego Konkursu na Trenera-Selekcjonera nie rekomenduje Zarządowi PZJ kandydatury Pani Marleny Grucy-Rucińskiej na stanowisko Trenera – Selekcjonera w Ujeżdżeniu. Komisja Konkursowa ( Jarosław Wierzchowski, Maria Pilichowska, Monika Słowik, Marcin Szczypiorski, Krzysztof Tomaszewski ) podjęła decyzję w oparciu o wypracowane stanowisko. 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko