WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Lars Petersen & Mariett 79,175 % video GPF 06.02.15


Global Dressage Festival 2015 - pierwsze wyniki

06/02/15

Nad ranem naszego czasu w Wellington zakończył się konkurs GP CDI5, który wygrał Lars Petersen DEN,  GP CDI3 wygrał Steffen Peters USA a PSG CDI3 wygrała Laura Tomlinson GBR

 

wyniki

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2015

05/02/15 

Zdecydowaną liderką światowego rankingu FEI na koniec stycznia jest brytyjka Charlotte Dujardin. W rankingu FEI sklasyfikowanych jest 17 polskich zawodników. Najwyżej na 83 miejscu  sklasyfikowana jest Beata Stremler.  

 

 


Ranking Ligi Europy Zachodniej Pucharu Świata po Amsterdamie

01/02/15

Reprezentantka Niemiec Jessica VON BREDOW - WERNDL prowadzi w rankingu Ligi Europy Zachodniej po zawodach w Amsterdamie. 

 

 

 


Winter Dressage Cup 21-22 lutego Hipodrom Sopot

31/01/15 

Trzeci etap Winter Dressage Cup w Sopocie odbędzie się w dniach 21-22 lutego, turniej poprzedzą konsultacje z Katarzyną Milczarek.

Propozycje, regulamin WDC.

 

 

 


Maria Pilichowska Managerem dyscypliny Ujeżdżenie przy PZJ

30/01/15 g.16.30

 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix Amsterdam Aleksandra Szulc i Rumba Hit 68,460 %


Kadra Narodowa Polski - I półrocze 2015


Rok 2014 - podsumowanie

29/01/15

Zawodnik Roku - Beata Stremler ( na zdjęciu obok) 

 Koń Roku - Stella Pack Ganda, Organizator Roku - Agnieszka Polityło-Aluwihare ,  Nadzieja Roku - nie przyznano , Trener Roku Richard White,  Klub Roku - Lider Radzionków, Rozczarowanie Roku - Michał Rapcewicz ( przerwa lub koniec kariery ) 

WYNIKI 2014 roku 

 


Kalendarz 2015

10/01/15

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza