Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Torwar 2014 - Anna Łukasik i Gabriela Jaworska Mazur najlepsze

HZO Torwar 2014

 

13-16/04/14

Wyniki końcowe , video, galeria HZO Torwar 2014

 

 

 

 


LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

LXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2013

 

Mistrzostwa Europy Seniorów Herning 2013

WYNIKI / VIDEO / Galerie

 

 

 

 

 


XXXIV MWIM Puchar Mazowsza 2013 Bobrowy Staw

Gabriela Jaworska Mazur - Mistrzynią Mazowsza 2013

WYNIKI

 

Notatka

GALERIA 1  GALERIA 2

 

 

 


CDN / MP MJ Biały Bór 2013

WYNIKI

GALERIA

 

 


Mistrzostwa Europy Pony Arezzo 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Compiegne 2013

Reprezentacja Polski

Wyniki

Video

 

 

 

 


XIX OOM Bogusławice 2013

XIX OOM w Ujeżdżeniu w kat. DK wygrała Wiktoria Basiejko JM 98 na Caspar ( BPK ZPO ) . W kategorii Kuców najlepsza okazała się Alicja Trawińska JM99 na Rocardo ( BPK POM ) .

WYNIKI Końcowe

 

 


CDN Bobrowy Staw 2013

CDN Bobrowy Staw 2013

6-9 czerwca 2013

 

WYNIKI / GALERIA

 

 

 

 

 


XXX Akademickie Mistrzostwa Polski 2013

XXX Akademickie MP w Jeździectwie

23-25 maja 2013

Wrocław Partynice

 

WYNIKI / KLASYFIKACJIE / GALERIA

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa