CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Żaneta Skowrońska-Kozubik w top formie w Zakrzowie 11/03/18

11/03/18 

CDN Zakrzów / fot Łukasz Kowalski 


Katarzyna Łukasik przebojem Aromeriady w Józefinie 11/03/18

11/03/18 

 

Katarzyna Łukasik wygrała wszystkie konkursy w jakich startowała ustanawiając wyniki dnia podczas turnieju w Aromerze.  Gratulacje !

 


Przemysław Kozanowski w 3* Herning 9-11 marca 2018

 

CDI3 Herning DEN 9-11 marca 2018 

 

Reprezentacja Polski :

Przemysław Kozanowski i Belcanto

 

 Ecco Grand Prix  11 miejsce 65,804 %

 

 Helgstrand Dressage GPF  9 miejsce 69,025%

 

 

 

WYNIKI                        livestream / płatne / 

 

 


Relacja Grand Prix CDI-W s'Hertogenbosh 09/03/18

WYNIKI  FEI World Cup™ Dressage - Presented by RS2 Dressage

1m. Isabell Werth GER Emilio 107    78.413

2m. Edward Gal NED Glock´s Zonik N.O.P.    77.696

3m. Jessica  Von Bredow-Werndl GER Zaire E    73.630


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /  19-20.05 SK Moszna  / tak podaje WZJ Opolski; Podkarpacki; Śląski; Świętokrzyski / a MZJ 09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  do ustalenia 

06/03/18 

 

 


Emilia Jach ponownie wygrała Tour KPMG Cavaliada Dressage Cup ! 04/03/18

Podium KPMG CAVALIADA Tour 2017 / 2018 

 

1m. Emilia Jach  / KJ Lider Radzionków / Aqsel     69 pkt

2m. Ilona Janas / KJ Lider Radzionków / Lord Django   67,5 pkt

3m. Grzegorz Cichoń / BPK MAZ / Dreamer  37 pkt 

 

fot Claudia Żyżylewska 

 


Dominika Kraśko - Białek najlepsza w Inter I Cavaliada Torwar 2018

 

Reprezentantka KS Centurion Dominika Kraśko - Białek z wynikiem 69,693% zwyciężyła w konkursie Inter I  Cavaliada KPMG Dressage Cup na warszawskim Torwarze. W konkursie dosiadała szwedzkiej hodowli 7 letniego wł. Ares / Cohiba - Chirlon /,  który należy do zawodniczki i pani Olgi Jacek.

fot Claudia Żyżylewska 

02/03/18

 


Ilona Janas najlepsza w PSG na Torwarze - KPMG Cavaliada Dressage Cup 01/03/18

Ilona Janas na Lord Django  z KJ Lider Radzionków z wynikiem 69,869 % wygrała pierwszy konkurs PSG na warszawskim Torwarze. Po zaciętej walce wyprzedziła Emilię Jach na Aqsel 69,254% ii Dominikę Kraśko - Białek na Ares 69,123%.

fot Claudia Zyzylewska 

01/03/18


KPMG Cavaliada Warszawa Finał 1-4 marca 2018

 

PROGRAM

 

RANKING 

28/02/18

 

 

 


Rankingi Pucharu Świata w Ligach 25/02/18 - liderzy rankingów

LIGA Europy Zachodniej  1m. Patrik Kittel SWE  74 pkt 

LIGA Europy Centralnej  1m.  Inessa Merkulova RUS 75 pkt 

LIGA Ameryki Północnej 1m. Shelly Francis USA 

LIGA Pacyfiku 1m. Mary Hanna AUS 

więcej  

 

FINAŁ Paryż -  11-14 kwietnia 2018 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201