HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Maja Gugała, Kamila Cygan, Maria Gabrowska, Natalia Kubacka, Katarzyna Kuriata - zwyciężczynie Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu Partynice 22/04/18

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

Katarzyna Kuriata

fot Tata Kaśki 

 

 

 

 


Anna Rejak, Dominika Zdunek i Idalia Staniak - Halowe Mistrzynie Województwa Lubelskiego 2018 - Pólko 22/04/18

WYNIKI  

 

GALERIA Anna Drwal

 

 

 

 

 

 

 

 


Isabell Werth obroniła tytuł w Paryżu !! 15/04/18

15/04/18 

 


Ilona Janas przebojem zawodów w Zakrzowie ! Wyniki turnieju 15/04/18

Podsumowanie turnieju w Zakrzowie, relacja video, foto i końcowe wyniki.

15/04/18 

 


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 13-15 kwietnia 2018

 

Halowe Puchary Warszawy i Mazowsza w Józefinie wywalczyły : Teresa Tomaszewska (na zdjęciu), Oliwia Laferi-Sapiej,  Zofia Stachnik, Gloria, Grudziąż, Pola Zdybicka, Natalia Ruszkowska, Michał Sieńko i Julia Kokot.  

fot. Magda Pocztowska Photography 

15/04/18


Zmiany w regulaminie rozgrywek Puchar Świata 2018/19

 

09/04/18

 

 


Galeria z Kliniki z najlepszą Polską zawodniczką ujeżdżenia Beatą Stremler w przepięknym ośrodku Equesta Dressage 07/04/18


Charlotte Dujardin przebojem turnieju CDI Zeeland 06/04/18

 

Zawod CDI  w Zeeland pod dyktando Charlotte Dujardin ! Reprezentantka Wielkiej Brytanii na klaczy  MOUNT ST JOHN FREESTYLE wygrała konkursy: Grand Prix z wynikiem 75,152 i GPF z 81,450. W konkursach Małej Rundy triumfowała na  siwej klaczy FLORENTINA - 77,647% PSG i 77,059 w Inter I. 

WYNIKI  TURNIEJU   06/04/18


Charlotte Dujardin najlepsza w Grand Prix CDI Zeeland na fenomenalnej MOUNT ST JOHN FREESTYLE ! Kapitalny debiut ! 05/04/18

 

WYNIKI GRAND PRIX   05/04/18 

1m. Charlotte Dujardin  GBR   MOUNT ST JOHN FREESTYLE    75.152%

2m. Juliette Ramel  SWE     BURIEL K.H.  74.087%

3m. Hans Peter Minderhoud  NED     GLOCK'S DREAM BOY   73.870%

25m. Magdalena Jura POL   RON  63.957%

Zobacz dalej - relację video. 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2018 - regulaminy


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201