W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ReLive FEI World Cup™ Dressage GRAND PRIX Lyon 02/11/17

WYNIKI  02/11/17


CDI-W Lyon 2-3 listopada 2017


CDI Zakrzów - podsumowanie niedzielnych Finałów 29/10/17

 

Konkurs Grand Prix Freestyle zaliczany do rankingu Pucharu Świata wygrała Malene Kohlschmidt Ebbesen z Danii (na zdjęciu). Charlotte Haid Bondergaard ze Szwecji była najlepsza w Finale Małej Rundy, Michaela Taekker z Danii w Finale CDIY Franz Otto Damm  i Henriette Schmidt z Niemiec zdominowali finały CDIJ i CDIP.

Najlepiej dla Polski w niedzielnych finałach o nagrody firm Multimedia, Fair Play, FM Janpol, SK Debno i pod patronatem Województwa Opolskiego jeździli : Julia Bilicka CDIP, Anna Wojtkowska CDIJ, Aleksandra Lesner CDIY, Ilona Janas CDI2 oraz  Katarzyna Milczarek CDI-W.  Gratulacje dla zespołu LKJ Lewada w Zakrzowie za wzorową organizację i miłą atmosferę zawodów. 

29/10/17 

 


CDI Zakrzów - podsumowanie sobotnich konkursów 28/10/17

 

Trzy z pięciu rozegranych w sobotę konkursach w Zakrzowie wygrali reprezentanci Niemiec: Uwe Schwanz był najlepszy w  Grand Prix, w konkursach indywidualnych CDIP i CDIJ pierwsze miejsca zajęli Henriette Schmidt i Franz Otto Damm.  Michaela Taekker z Danii była najlepsza w CDIY a reprezentantka Szwecji Charlotte Haid Bondergaard w Inter I.  

Spośród reprezentantów Polski swoją formą zachwyciły Aleksandra Szulc i Gabriela Jaworska Mazur w konkursie Grand Prix.  Najlepsze wyniki dla Polski w pozostałych konkursach osiągneły Ilona Janas Inter I, Zuzanna Haber CDIY , Anna Wojtkowska CDIJ i Ewa Golubińska w CDIP. Sobotnie konkursy sponsorowały firmy Fair Play, Gerlach, Hof Georgenau, Kamminland i Pferdesport Wintermuhle. 

28/10/17 

 


CDI Zakrzów - podsumowanie piątkowych konkursów otwarcia 27/10/17

 

Pierwszego dnia zawodów CDI w Zakrzowie rozegrano cztery konkursy o nagrody firm Fair Play, Izobud, Optifeed i SK Ochaby.

Dwa konkursy wygrali reprezentanci Niemiec : Henriette Schmidt, Otto Franz Damm. Konkurs rundy młodzieżowej CDIY zakończył się sukcesem   Michaeli  Taekker z Danii a konkurs PSG wygrała Charlotte Haid Bondergaard ze Szwecji. 

W piątkowych konkursach otwarcia  najlepiej dla Polski pojechali : Ilona Janas PSG, Zuzanna Haber CDIY, Anna Wojtkowska CDIJ oraz debiutująca na międzynarodowej arenie  podopieczna trener Anny Świątkowskiej - 13 letnia Ewa Golubińska ( na zdjęciu ). 

27/10/17    

fot. Łukasz Kowalski 

 


CDI Zakrzów - program, zgłoszenia, podręczne linki


Grand Prix CDI-W Herning 21/10/17 g.11.30

 

WYNIKI

Grand Prix CDI-W Herning 2017 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 79.840 rekord GP 

2m. Isabell Werth GER Don Johnson Frh 77,440

3m. Patrik Kittel SWE Delaunay Old 74,940


FEI WORLD CUP™ DRESSAGE 2017/2018

Zawodami w Herning rozpoczynają się kwalifikacje do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej. Do Finału Pucharu Świata, który odbędzie się w dn. 13-14 kwietnia 2018 w Paryżu zakwalifikuje się 18 par, które zostaną wyłonione w kwalifikacjach z poszczególnych lig, dwa miejsca przyzna FEI i pewna udziału w Finale może być obrończyni tytułu Isabell Werth.   Kwalifikacje do ścisłego Finału trwają  w 4 światowych ligach : Liga Europy Zachodniej i Centralnej, Liga Ameryki Północnej i Ligi Pacyfiku. 

Grand Prix CDI-W Herning sobota 21 X 2017  g.11.30

Grand Prix Freestyle CDI-W Herning niedziela 22 X 2017 g.14.30  live  FEI TV 

20/10/17

 


ROMEO VON FURSTENBALL / Furstenball - Bretton Woods / dla Aleksandry Szulc. 16/10/17


AROmer 14-15 października 2017 WYNIKI

Danuta Kosecka /og.  ZOMIKO / Glock's Zonik x St Moritz / 2013 / OLD  

WYNIKI


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice