WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Magdalena Jura i Ron z 64,913 w Grand Prix CDI3 Sint Truiden 20/04/19


Sophie May w CDICh Wr Neustadt 15-18.04.2019

Reprezentanka Polski Sophie May w dnach 15-17.04.startowała w zawodach CDICh w Wr.Neustadt w Austrii. W konkursie wstepnym uzyskała wynik 64,436%, w konkursie zespołowym 65,641% ora z w finale indywidualnym 64,821% i ukończyła rywalizacje na drugim miejscu. W zawodach dosiadała 10 letnie klaczy Maja. 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZRiT Poznań Wola 13-14 kwietnia 2019

 

 


Cichoń Dresage Pro Cup 2019 ZRiT Radzionków 13-14.04.19

 

 


Halowe Mistrzosywa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.19

WYNIKI TURNIEJU

Halowi Mistrzowie Warszawy i Mazowsza 2019 

Seniorzy - Oliwia Laferi Sapiej Legia Kozielska 

MJ - Maria Mackiewicz Varsovia Dressage Club 

Juniorzy - Hanna Meder BPK 

Juniorzy na kucach - Oliwia Kubiak SSKJ Golden Horse Koryta 

Juniorzy młodsi - Julia Rozesłańska SKJ Bajardo 

Juniorzy Młodsi na kucach - Julia Kaczorowska SSKJ Golden Horse Koryta 

Młodzicy - Ewa Macieszczak KJ Aldragho Piaseczno 

Halowy Puchar Mazowsza Seniorzy - Monika Szkuta Klub Sportowy Centurion 

Halowy Puchar Mazowsza Amatorów - Wiktoria Świerczewska  BPK 

14/04/19 

 


SZKOLENIE Z RIEN VAN DER SCHAFT W SKJ POCZERNIN 14-15 maj 2019

REKLAMA

 

Zapraszamy na elitarne konsultacje z ogromnym miłośnikiem zwierząt i wybitnym jeźdźcem dyscypliny ujeżdżenia, obecnym trenerem kadry Finlandii, trenerem kadry Holandii sprzed roku, trenerem który doprowadził masę koni do Grand Prix, byłym jeźdźcem kadry narodowej Holandii, uczestnikiem Olimpiady, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy- Rienem van der Schaftem. Szkolenie obejmuje dwa dni 14 i 15 maja 2019 r. i odbędzie się w SKJ Poczernin. Organizatorem jest Five Star Events.


Halowy Puchar Dolnego Śląska - Partynice 6-7 kwietnia 2019

07/04/19 

 


Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 5-7 kwietnia 2019

Podium HOMS Juniorów Mł na kucach 

Mistrzowie HOMŚ Zbrosławice 2019:

Seniorzy - Anna Woźnica TS Kuźnia

Juniorzy - Larysa Haberstroh KJ Zbrosławice 

Juniorzy Mł - Marta Gąsienica-Roj  KJK Szary Michałowcie 

Juniorzy Mł na kucach - Marta Gąsienica-Roj KJK Szary Michałowcie  

Młodzik - Emilia Rupka KJ Zbrosławice 

OPEN - Jolanta Tarczyńska LZJ Drama Zbrosławice 

Amator - Nelly Oriard BPK 

07/04/19

 


Halowe Mistrzostwa Pomorza Barłonino 6-7 kwietnia 2019

Mistrzynie z KJ Pegaz Reda fot. Photo Monskoo 

Halowi Mistrzowie Pomorza - Barłomino 2019 :

Seniorzy - Anna Tyrkiel - Baranowska BM Horse 

Juniorzy - Matylda Cybula KJ As Dream 

Juniorzy Mł - Dobrosława Wysokińska KJ Pegaz 

Juniorzy Mł na kucach Amelia Gajewska  KJ Pegaz  

Młodzik - Lena Kobylska KJ Pegaz 

07/04/19

 


Isabell Werth trzeci raz z rzędy wygrywa Puchar Świata i piąty w karierze.

Isabell Werth nie do pokonania!  Reprezentantka Niemiec po raz piąty w swojej karierze triumfowała w Finale Pucharu Świata. Na klaczy Weihegold OLD wygrała Puchar Świata po raz trzeci z rzędu. Aktualnie jest to najlepsza para w światowym rankingu ujeżdżenia FEI. 

fot. FEI 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko