Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Grand Prix CDN Neumunster dla Dorothee Schneider / Pathétique 15/02/19

 

WYNIKI 

 

 


Przemysław Kozanowski i Zome Zin CDI Neumunster 66,323 % PSG 14/02/19


Niedzielne finały w Sopocie pod dyktando reprezentantek Szwecji, Lo Dahlquist Mörkenstam z wynikiem dnia 73,350%

 

 

 


Sobota w Sopocie - Shona Benner z wynikiem dnia 71,189%, Minna Telde wygrywa GPS, Sandra Sysojeva triumfuje w dwóch konkursach 09/10/19

 

 

 


Szwedki dominują w Sopocie w konkursach otwarcia, Minna Telde najlepsza w Grand Prix z wynikiem dnia 71,913%

 

 


Finał w Lublinie dla Ilony Janas - CDN Cavaliada Lublin 03/02/19

 

Ilona Janas  fot Magda Pocztowska 
 
 
 
 
 
03/02/19 
 
 

 


Magda Pocztowska - Galeria Cavaliada Lublin 2019


CDI-W Wellington USA 24-26.01.2019

GRAND PRIX CDI-W 24/01/19

1m. Kasey Perry-Glass USA Goerklintgaards Dublet  77,913% video

 

Grand Prix Freestyle FEI World CUP   26/01/19

1m. Laura Graves USA Verdades  84,935%  video

 

RANKING PUCHARU ŚWIATA  ( liga Ameryki Północnej )


CDI-W Amsterdam 25-26.01.2019

 

FEI GRAND PRIX Freestyle  1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 86.810 %

Grand Prix   1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 80,065%

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ po 8 etapach 


CAVALIADA Lublin 1-3 lutego 2019

 

zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa