WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI 4 Dortmund pod dyktando Isabell Werth 10/03/19

Isabell Werth & `Emilio  GPS 

 

WYNIKI TURNIEJU  8-10/03/19

GP Special 1m 1m. Isabell Werth GER Emilio 79.128%

GP Freestyle  1m. Isabell Werth GER Don Johnson FRH 81.595%

Grand Prix  1m. Isabell Werth GER Emilio 76.804%   video


CDI4 Herning - powrót Atterupgaards Cassidy

 

ECCO CDI4 GRAND PRIX

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 79,065%  video 

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 78,283% video

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini 75,913%   video

 

HELGSTRAND GRAND PRIX FREESTYLE 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 86,500%

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 82,540%

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini  80,185% 


PSG CDI4 - 6m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 67,088%   video

INTER I CDI4 - 8m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 61,441%


WYNIKI TURNIEJU


Kadra Narodowa 2019 - powołania

11/03/19 

 


Zawody w Zakrzowie pod dyktando Anny Mierzwińskiej 10/03/19

Anna Mierzwińska błyszczała formą w Zakrzowie, wygrała wszystkie trzy konkursy małej rundy oraz pięć konkursów w rundach regionalnych w większości z wynikami powyżej 70%. Żaneta Skowrońska - Kozubik zachwyciła przejazdem w konkursie Grand Prix na Romantic P. Karolina Mazurek i Tomasz Kowalski wygrali po dwa konkursy w rundach młodzieżowych CC / C a Julia Rogowska i Ewa Golubińska rundę D i N dla kuców.  W swoich kategoriach wiekowych najlepiej wypadli: w kat dzieci do lat 14 - Magdalena Doniec, w kat juniorów - Julia Rogowska, w kat MJ - Jagoda Dąbrowska oraz wspomniana wcześniej Ewa Golubińska na kucach. 

10/03/19 

 

 


CAVALIADA Torwar 2019 fot Claudia Żyżylewska

Ranking Końcowy Cavaliada Dressage Cup 2018/19  - 1 miejsce Ilona Janas KJ Lider Radzionków 

10.03.19  WYNIKI Finał Inter I  1m. Ilona Janas POL LORD DJANGO 72,792%

08.03.19  WYNIKI Inter I - 1m. Sandra Sysojeva LTU FURST 70,658%

 

 

 


Halowy Puchar Polski Michałowice 2019 - propozycje

08/03/19 

https://zawodykonne.com/zawody/50/66   ZGŁOSZENIA 

 


Daniela Kuczkowska - przebojem zawodów w Aromerze - 2 razy wynik dnia !

03/03/19

 


Ranking PZJ za 2018 rok


Galeria Cavaliada Kraków 1-3 marca 2019

 

WYNIKI Finał Inter I  - 1m. Sandra Sysoyeva LTU - 71,233%

WYNIKI Inter I - 1m. Ilona Janas POL - 70,00%

 

 

Zamówienia zdjęć swietochowska.photo@gmail.com  -  link do galerii 

 

03/03/19 

 


Relacja z Cichoń Stallions Show 2019 Radzionków 23.02.19


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd