WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZR Jarużyn 21 lipca 2018 - wyniki

WYNIKI  21 lipca 2018 


Tomasz Jasiński w Falsterbo 15/07/18

Tomasz Jasiński  na Dzeko w dniach 13-15 lipca 2018 startował w zawodach CDIU25 w Falsterbo z wynikami 67 - 70 %. 

Grand Prix U25 -  3 miejsce 67,321%

GP Freestyle - 4 miejsce 70,725%


Maria Szmidt najlepsza w Machnicach 15/07/18

Maria Szmidt wygrała w Machnicach 6 konkursów i 3 razy była druga, wygrała rundę P z wynikami dnia 69-70% na 5 letnim FIRST SHINE.  

WYNIKI ZAWODÓW


Tatiana Bierieżnow 31 miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Europy Dzieci w Fontainebleau 14/107/18

Tatiana Bierieżnow ukończyła rywalizację indywidualną w Mistrzostwach Europy Dzieci na 31 miejscu, w konkursie wstępnym była 22. Start Tatiany był pierwszym startem reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Dzieci.  

14/07/18 fot Łukasz Kowalski 

 


Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Strzegom 2018


Kadra Polskich juniorek 13-ta ekipą w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau 11/07/18

fot Łukasz Kowalski 

 

W rywalizacji zespołowej w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau,  reprezentacja Polski w składzie: Małgorzata Kowalska, Alicja Pachulska, Julia Rogowska i Julia Szymańska zajęła 13 miejsce. W zawodach startowało 16 ekip. Na podium stanęły reprezentantki Holandii, Niemiec oraz Danii. Cieszy fakt, że na przestrzeni ostatnich 18 lat reprezentacja Polski juniorów osiągnęła najlepszy procentowy wynik zespołowo i nie zajęła ostatniego miejsca jak to zwykle bywało w ostatnich latach


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Fontainebleau 8-15 lipca 2018

 

 

Reprezentacja Polski:

 

MJ - Aleksandra Lesner 

Juniorzy - Alicja Pachulska, Małgorzata Kowalska, Julia Rogowska, Julia Szymańska

Dzieci - Tatiana Bierieżnow

Trener Kadry - Andrzej Sałacki 

Foto - Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI  

MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI - debiut Polski, pierwszy start w ME reprezentantki Polski - 31 miejsce indywidualnie. 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW - Polska  - 13 miejsce zespołowo

MISTRZOSTWA EUROPY MJ - indywidualnie 53 miejsce. 

 

strona oficjalna       ZGŁOSZENIA     WYNIKI  

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

1m. Tatiana  Bierieżnow  GLUCKSPILZ 17  KS Centurion  trener Katarzyna Łukasik 

2m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada  trener Anna Świątkowska 

3m. Zofia Baran  SUMMERSBY  BPK MAZ  trener Ilona Janas

 

07/07/18  fot Julia Świętochowska 

 


Puchar Polski Kuców Ochaby 2018

Podium Pucharu Polski na Kucach 2018 Ochaby 

złoto - Natalia Plata HOT CHOCOLATE  BPK POM    trener  Ilona Janas

srebro - Natalia Ruszkowska DEINHARD S  AZS PW   trener Natalia Wojtaszek 

brąz - Martyna Ossowska CHESTER KJ Pegaz Reda    trener Aleksandra Lesner 

 

07/07/18 fot Julia Świętochowska 

 


Mistrzostwa Polski Młodzików 2018 Ochaby 07/07/18

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików w Ujeżdżeniu Ochaby 2018 

złoto - Maria Karnabal  ANTONY HOPKINS  KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Taja Zoll  KSANTIA  Pony Jumping Team Poznań

brąz - Ewa Maciaszczak APASJONATA AUREUS  KJ Aldragho Piaseczno

 

fot Julia Świętochowska 

 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł