CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Zawody w Łojewie pod dyktando Olgi Masłowskiej 28/05/18

Olga Masłowska na wyhodowanym przez Remigiusza Makowskiego Just Love / Solaris x Jasmin / uzyskała najlepszy wynik zawodów - 69,211 w konkursie L1, na drugim koniu Alex, zawodniczka JKS Rywal z wynikami powyżej 66% wygrała oba konkursy klasy P.

WYNIKI TURNIEJU     28/05/18 

 


Cichoń Dressage Pro Cup 28 maja 2018

W Radzionkowie w zawodach Cichoń Dressage Pro Cup triumfowali :

 

Roxana Słomiany - C1 / 64.191%

Jolanta Tarczyńska - N1 / 61.625%

Katarzyna Klein-Fryc - P1 / 65.000%

Agnieszka Zdunek - L2 / 65.454% - wynik zawodów 

Agnieszka Zdunek - L1 / 64.210%

28/05/18 

 

 

 

 


eMPMK Moszna 19-20 maja 2018

 

Jan Gawecki i HEILINE'S ZANZIER 8,6pkt  - eMPMK  

20/05/18 

 


Ochaby 19-20 maja 2018

Grand Prix CDN w Ochabach wygrał Tomasz Kowalski na IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF ( na zdjęciu )  z wynikiem 66,267%  W MR najlepiej jeździła Katarzyna Popiołek na GALAPAGOS w rundzie młodzieżowej Dagmara Kopeć na BUTTERFLY, w rundzie juniorskiej Hanna Suchan na HAITI, w rundzie dzieci Maciej Wiórek na HELIOPOLIS.

 

20/05/18 fot Łukasz Kowalski 

 

 


Barłomino 19-20 maja 2018

Daniela Kuczkowska i Chantre' Noir - 71,125% wynik turnieju P3  20/05/18 

 


CDN Rybnica 11-13 maja 2018

Zawody w gościnnej Rybnicy najbardziej udane były dla Mirosława Betki, Anny Łukasik, Michaliny Terleckiej,  Grażyny Zarzeckiej, Kamili Kotyzovej z Czech oraz dla Marii Stelmaszyk.

Wynik turnieju - 71,364% w P2, uzyskała Anna Łukasik na swoim nowym koniu wyhodowanym w SK Bielin Quatro Hit / Quaterback x Quattro / ( na zdjęciu) 

13/05/18  fot. Katarzyna Broda 

 

 


Przemysław Kozanowski i Paula Mańczak w Monachium 13/05/18 wyniki

13/05/18 

 


Justyna Brzozowska i Natalia Plata przebojem zawodów w Korytach

Podopieczne trener Ilony Janas błyszczały formą w Korytach. Justyna Brzozowska oraz Natalia Plata na kucach uzyskały najlepsze wyniki turnieju. Gratulacje !

 

 

 

06/05/18

 

 

 


Mariakalnok 2018 - podsumowanie 06/05/18

06/05/18

 


Historyczny sukces w Mariakalnok ! Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała Puchar Narodów CDIOY !!

Aleksandra Lesner i Michał Cichoń wygrali dla Polski Puchar Narodów podczas turnieju CDIOY w Mariakalnok !!   fot. Łukasz Kowalski 

04/05/18 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł