W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Najlepsze pary turnieju w Zakrzowie, Podium HPŚO w ujeżdżeniu 2017

Romantic P, Dean Martin, Esplanada, Dominator P, Westa, Galapagos oraz Hormon Ponysport - najlepsze podczas HZO / HZR w Zakrzowie. 

 

Wyniki Halowego Pucharu Śląska Opolskiego.

 

22/11/17 

 


XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu - Medaliści 19/11/17

 

Seniorzy :


złoto - Monika Bartyś / Caspar SKJ Golden Dream 138,342 %
srebro - Maciek Bigaj / Grojec / KS Faruk 134,749 %
brąz - Magdalena Cycak / Sybilla / KJ Picador 132,326% 


Juniorzy :


złoto - Patryk Żukowski / Manager / Łomża 124,750 %
srebro - Aleksandra Twardowska / Mohort / Łomża 118,020%
brąz - Agnieszka Wawrzyniak / Wanilia / Stow. Lajkonik 113,292%

 

fot Łukasz Kowalski 

 

 


HZO / HZR Zakrzów 16-19 listopada 2017

WYNIKI DNIA

 

niedziela - C4 / 70,958 %

Anna Łukasik / Dean Martin  

 

sobota - D3 / 69,611 % 

Karolina Mazurek / Esplanada

 

piątek - P1 / 70,400 %

Mateusz Pola / Dominator P

 

czwartek - D1 / 70,321 % 

Karolina Mazurek / Esplanada  ( na zdjęciu ) 

 

 

 


CDI-W Stuttgart - kolejny sukces Isabell Werth 18/11/17

 

WYNIKI / PROGRAM

 

Grand Prix CDI-W     piątek 17/11/17 

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD / 82.080 %

2m. Helen Langehanenberg GER / Damsey FRH  / 76.060 %

3m. Jessica von Bredow-Werndl GER / Zaire-E / 74.740 %

 

World Cup GPF  CDI-W    sobota 18/11/17

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD / 87.575 % 

2m. Dorothee Schneider GER / Sammy Davis jr. 82.805 %

3m. Helen Langehanenberg GER / Damsey FRH 79.615 %

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ  po III etapach 


Galeria VIDEO Poczernin - najlepsze pary zawodów

14/11/17 

Najlepsze pary HZO w Poczerninie - video 

/ Teresa Tomaszewska, Agata Milnerowicz, Luiza Rutkowska, Aleksandra Lesner, Pola Zdybicka, Martyna Ossowska


Munich Indoors. Grand Prix do GPS 10/11/17

 

Dorothee Schneider i Showtime FRH z wynikiem 79.280 % najlepsza para Grand Prix do GPS  Munich Indoors

WYNIKI    10/11/17


Munich Indoors. Grand Prix do GPF 09/11/17

 

Ingrid Klimke GBR  i Franziskus - 71,620 % - 1 mijesce Grand Prix 

WYNIKI  09/11/17


Lyon. Werth z życiowym wynikiem z Emilio, Kittel liderem rankingu PŚ Ligi Europy Zachodniej 03/11/17

WYNIKI / GALERIA / VIDEO czytaj dalej 

03/11/17


Haber, Parys, Golubińska nominowane do Kadry Narodowej Polski 03/11/17

Zuzanna Haber i Klaudia Parys z KS Centurion oraz Ewa Golubińska z KJ Plejada decyzją  Zarządu PZJ zostały powołanie do Kadry Narodowej Polski w dn. 23/10/17 zgodnie z treścią uchwały U/1489/19/Z/2017. Trzymamy kciuki !! 


Kolejne młode konie dla Polskiej czołówki

  

02/11/17

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice