WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Adequan® Global Dressage Festival Wellington 14-17/03/19

 

CDIO3 Grand Prix  1m Shelly Francis USA Danilo 73,543% 

CDIO3 GP Special  1m. Shelly Francis USA Danilo 71,447% 

CDIO3 GP Freestyle  1m Shelly Francis USA Danilo 81,840% VIDEO

Klasyfikacja zespołowa 1m. USA, 2m. Canada, 3m. Niemcy 

 

CDIO3 PSG 1m. Tina Irvin CAN Laurencio 74,912%

CDIO3 Inter I  1m. Tina Irvin CAN Laurencio 73,588%

CDIO3 Finał Inter I  1m. Tina Irvin CAN Laurencio 74,460%  VIDEO

 

CDI3 Grand Prix  (qGPF) 1m. Katherine Bateson Chandler USA Alcazar 69,522% 

CDI3 Grand Prix ( qGPS ) 1m. Jill Irving CAN Degas 12  72,565% 

CDI3 GP Freestyle 1m. 1m. Katherine Bateson Chandler USA Alcazar 74,695% 

CDI3 GP Special 1m. Adrienne Lyle USA Harmony's Duval 75,851% 


CDI-W CDI3 s'Hertogenbosch 14-17.03.19

 

CDI-W GRAND PRIX  1m. Isabell Werth GER Emilio 77.196    14/03/19

CDI3 Grand Prix   1m. Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 78.848  VIDEO

CDIU25 Grand Prix 1m. Thalia  Rockx NED Verdi de la Fazenda 70.855

CDIU25 Grand Prix Freestyle  1m. Charlotte  Fry GBR Everdale 76.075

CDI3 GP Freestyle  1m. 1m. Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 84.195

CDI-W GP Freestyle Daniel Bachmann  Andersen DEN  Blue Hors Zack 84.890 VIDEO


CDI-W Zhashkiev 1-10/03/19


CDI3 CDI2 CDIY CDIJ CDICh Moskwa 8-10/03/19

WYNIKI TURNIEJU

Grand Prix 1m. Regina Isachkina RUS Sun Of My Live 71,891%

GPS 1m.  Yulia Vinnitskaya RUS Samba Pa Ti 68,872%

GP Freestyle 1m. Regina Isachkina RUS Sun Of My Live 72,865%


CDI5 Doha 8-9/03/19

WYNIKI TURNIEJU

CDI5 Grand Prix 1m.  Minna Telde SWE Isac  71.543% 

CDI5 GP FREESTYLE 1m. Borja Carrascosa ESP Ein Traum 2 75,375%

CDI5 GP Special 1m. Henri Ruoste FIN Rossetti 71,915%

 


CDI 4 Dortmund pod dyktando Isabell Werth 10/03/19

Isabell Werth & `Emilio  GPS 

 

WYNIKI TURNIEJU  8-10/03/19

GP Special 1m 1m. Isabell Werth GER Emilio 79.128%

GP Freestyle  1m. Isabell Werth GER Don Johnson FRH 81.595%

Grand Prix  1m. Isabell Werth GER Emilio 76.804%   video


CDI4 Herning - powrót Atterupgaards Cassidy

 

ECCO CDI4 GRAND PRIX

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 79,065%  video 

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 78,283% video

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini 75,913%   video

 

HELGSTRAND GRAND PRIX FREESTYLE 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 86,500%

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 82,540%

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini  80,185% 


PSG CDI4 - 6m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 67,088%   video

INTER I CDI4 - 8m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 61,441%


WYNIKI TURNIEJU


Kadra Narodowa 2019 - powołania

11/03/19 

 


Zawody w Zakrzowie pod dyktando Anny Mierzwińskiej 10/03/19

Anna Mierzwińska błyszczała formą w Zakrzowie, wygrała wszystkie trzy konkursy małej rundy oraz pięć konkursów w rundach regionalnych w większości z wynikami powyżej 70%. Żaneta Skowrońska - Kozubik zachwyciła przejazdem w konkursie Grand Prix na Romantic P. Karolina Mazurek i Tomasz Kowalski wygrali po dwa konkursy w rundach młodzieżowych CC / C a Julia Rogowska i Ewa Golubińska rundę D i N dla kuców.  W swoich kategoriach wiekowych najlepiej wypadli: w kat dzieci do lat 14 - Magdalena Doniec, w kat juniorów - Julia Rogowska, w kat MJ - Jagoda Dąbrowska oraz wspomniana wcześniej Ewa Golubińska na kucach. 

10/03/19 

 

 


CAVALIADA Torwar 2019 fot Claudia Żyżylewska

Ranking Końcowy Cavaliada Dressage Cup 2018/19  - 1 miejsce Ilona Janas KJ Lider Radzionków 

10.03.19  WYNIKI Finał Inter I  1m. Ilona Janas POL LORD DJANGO 72,792%

08.03.19  WYNIKI Inter I - 1m. Sandra Sysojeva LTU FURST 70,658%

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko