CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Ujeżdżenie w Łężkowicach 02/05/18

 

Na krajowej mapie ośrodków sprzyjających ujeżdżeniu pojawił się nowy obiekt, prowadzony przez pana Rafała Krawczyka -  KJ Balios, który ugościł w dniach 30.04-02.05.18 konie i zawodników organizując udane zawody ogólnopolskie i regionalne. 

 

Podczas turnieju zaprezentowały się dwa bardzo obiecujące konie Pierwszy, to dosiadany przez Katarzynę Klein - Fryc  BERTOLLI GOLD, drugim bardzo obiecującym koniem zaprezentowanym podczas turnieju był  DARTAGNAN  dosiadany przez Natalię Kozaczkę. Zawody najbardziej udane były dla zawodniczki SLKS Książ - Karoliny Mazurek ( na zdjęciu), która wygrała 6 konkursów na swoich dwóch koniach CHOCO LADY II i ESPLANADA w konkursach rundy C i N. Na kucach formą błyszczała 13 letnia Marta Gąsinica Roj z KJK Szary w Michałowicach. Kolejne zawody w Łężkowicach w sierpniu b.r. Nie może Was nie być !

 

02/05/18 

 


Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie ! wyniki turnieju 02/05/18

Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie. Para wygrała 4 konkurs i uzyskała najlepszy wynik turnieju.  fot Katarzyna Broda @faraa

02/05/18

 


CDI Máriakálnok 2018 galeria Łukasz Kowalski


Przemysław Kozanowski w 4* Hagen 28-29.04.18

Przemysław Kozanowski i Belcanto 34  fot. LL-foto.de

 

Grand Prix 28.04.18      65,826 %

Grand Prix Cons 29.04.18   64,123%


Ujeżdżenie w Łącku 22/04/18

 

WYNIKI ZAWODÓW  22/04/18    

video - Natalia Plata i Hot Chocolate - autorzy najlepszego sobotniego  wyniku 69,500 w P3 


Puchar Wielkopolski 2018 - Pierwsze liderki po zawodach w Podkowie Gruszczyn

Maria Karnabal, Dominika Henzel, Natalia Głębowska, Ewa Niestrawska oraz Agata Kaczmarek i Katarzyna Woźniak pierwszymi liderkami Pucharu Wielkopolski 2018 po zawodach w dn 21.04.18 w Podkowie Gruszczyn. 

WYNIKI / RANKING    22/04/18


Maja Gugała, Kamila Cygan, Maria Gabrowska, Natalia Kubacka, Katarzyna Kuriata - zwyciężczynie Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu Partynice 22/04/18

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

Katarzyna Kuriata

fot Tata Kaśki 

 

 

 

 


Anna Rejak, Dominika Zdunek i Idalia Staniak - Halowe Mistrzynie Województwa Lubelskiego 2018 - Pólko 22/04/18

WYNIKI  

 

GALERIA Anna Drwal

 

 

 

 

 

 

 

 


Isabell Werth obroniła tytuł w Paryżu !! 15/04/18

15/04/18 

 


Ilona Janas przebojem zawodów w Zakrzowie ! Wyniki turnieju 15/04/18

Podsumowanie turnieju w Zakrzowie, relacja video, foto i końcowe wyniki.

15/04/18 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł