WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Maja Baranowska złotą medalistką XXIV OOM w Strzegomiu 22/07/18

 

Podium XXIV OOM 

złoto - Maja Baranowska / SAMURAJ / BM Horse / trener Daniela Kuczkowska

srebro - Maciej Wiórek / HELIOPOLIS / Silesia Dressage Club / trener Tomasz Kowalski

brąz - Maja Gugała / SAFIRA / SLKS Książ / trener Małgorzata Święcicka 

 

22/07/18 


Natalia Plata najlepsza w Finale XXIV OOM na kucach - Strzegom 22/07/18

Podium XXIV OOM Kuce 2018 

złoto - Natalia Plata  HOT CHOCOLATE / BPK POM  trener Ilona Janas

srebro - Julia Janecka  MUPPET / KJ Golden Dream  trener Aleksandra i Joanna Szulc

brąz - Martyna Ossowska CHETER / KJ Pegaz Reda  trener Aleksandra Lesner 

 

22/07/17 fot Katarzyna Broda 

 

 


ZR Jarużyn 21 lipca 2018 - wyniki

WYNIKI  21 lipca 2018 


Tomasz Jasiński w Falsterbo 15/07/18

Tomasz Jasiński  na Dzeko w dniach 13-15 lipca 2018 startował w zawodach CDIU25 w Falsterbo z wynikami 67 - 70 %. 

Grand Prix U25 -  3 miejsce 67,321%

GP Freestyle - 4 miejsce 70,725%


Maria Szmidt najlepsza w Machnicach 15/07/18

Maria Szmidt wygrała w Machnicach 6 konkursów i 3 razy była druga, wygrała rundę P z wynikami dnia 69-70% na 5 letnim FIRST SHINE.  

WYNIKI ZAWODÓW


Tatiana Bierieżnow 31 miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Europy Dzieci w Fontainebleau 14/107/18

Tatiana Bierieżnow ukończyła rywalizację indywidualną w Mistrzostwach Europy Dzieci na 31 miejscu, w konkursie wstępnym była 22. Start Tatiany był pierwszym startem reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Dzieci.  

14/07/18 fot Łukasz Kowalski 

 


Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Strzegom 2018


Kadra Polskich juniorek 13-ta ekipą w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau 11/07/18

fot Łukasz Kowalski 

 

W rywalizacji zespołowej w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau,  reprezentacja Polski w składzie: Małgorzata Kowalska, Alicja Pachulska, Julia Rogowska i Julia Szymańska zajęła 13 miejsce. W zawodach startowało 16 ekip. Na podium stanęły reprezentantki Holandii, Niemiec oraz Danii. Cieszy fakt, że na przestrzeni ostatnich 18 lat reprezentacja Polski juniorów osiągnęła najlepszy procentowy wynik zespołowo i nie zajęła ostatniego miejsca jak to zwykle bywało w ostatnich latach


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Fontainebleau 8-15 lipca 2018

 

 

Reprezentacja Polski:

 

MJ - Aleksandra Lesner 

Juniorzy - Alicja Pachulska, Małgorzata Kowalska, Julia Rogowska, Julia Szymańska

Dzieci - Tatiana Bierieżnow

Trener Kadry - Andrzej Sałacki 

Foto - Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI  

MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI - debiut Polski, pierwszy start w ME reprezentantki Polski - 31 miejsce indywidualnie. 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW - Polska  - 13 miejsce zespołowo

MISTRZOSTWA EUROPY MJ - indywidualnie 53 miejsce. 

 

strona oficjalna       ZGŁOSZENIA     WYNIKI  

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

1m. Tatiana  Bierieżnow  GLUCKSPILZ 17  KS Centurion  trener Katarzyna Łukasik 

2m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada  trener Anna Świątkowska 

3m. Zofia Baran  SUMMERSBY  BPK MAZ  trener Ilona Janas

 

07/07/18  fot Julia Świętochowska 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł