WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

CDI-W Amsterdam 25-26.01.2019

 

FEI GRAND PRIX Freestyle  1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 86.810 %

Grand Prix   1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 80,065%

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ po 8 etapach 


CAVALIADA Lublin 1-3 lutego 2019

 

zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 


Katarzyna Łukasik przebojem zawodów w Aromerze

20/01/19

 


Laura Graves zwyciężyła w CDIW Wellington 10-11 stycznia 2019

 

WYNIKI Adequan® Global Dressage Festival  

FEI World Cup Freestyle 1m. 1m. Laura Graves USA Verdades  83,220%

Grand Prix CDI-W 1m. Laura Graves USA Verdades  80,065% 


CDI-W Mechelen 27-29 grudnia 2018

 

CDI-W World Cup Freestyle 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P. 83.665 %

CDI-W Grand Prix 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P.  75,870%

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ po 7 etapach kwalifikacji 


CDI-W Olympia 17-18 XII 2018 Londyn

 

CDI-W WORLD CUP London   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 80,030%

CDI-W Grand Prix ( program skrócony ) 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P. 73.895 %  

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ   1m. Benjamin Werndl  i Dorothee Schneider 65pkt

PRASA o skróconym programie Grand Prix   EURODRESSAGE   DRESSAGE-NEWS 


HZRiT o nagrodę IMEX PIECHOTA LKJ Ostroga Opole 16/12/1

Zwycięzcy HZR i T LKJ Ostroga Opole :

P3  kuce- Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 68,250%

N5 kuce - Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 61,500%

P2 kuce - Weronika Kaczmarek BOJAR KJ Dera 56,742%

L1 kuce - Anna Kamińska PASJONATA PASJANS LKJ Ostroga 68,421% - wynik dnia

 

C4 - Izabela Strzałka MARKIZA LKJ Lewada 62,688 % 

N5 - Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W LKJ Lewada 66,500%

P3 - Katarzyna Bryksa - Tomanek CARLOS BPK 64,375%

D1 - Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA SS Vidavia 65,865% 

P2 - Aleksandra Maślańczyk WITAS LUKJ Antoniówka  61,818%

L2 - Anna Wysowska AVIGNON BPK 61,705%

L1 T - Weronika Klimmer POEMAT LKJ Ostroga 63,947%

 

Natalia Garbowska fot Małgorzata Zółtańska 

 

 


HZR Partynice - Natalia Badura z wynikiem dnia 66,319% w N4

Natalia Badura HZR Partynice 2018 from Dressage24.pl on Vimeo.

Najlepsze wyniki HZR na Partynicach we Wrocławiu:
N4 - Natalia Badura SOLARIS VENTUS 66,319% - wynik dnia 
CC2 - Doreen Lange FIRST LIGHT 65,614%
C1/C3 -Małgorzata Brodziak GARTON 65,882 64,237
P3 - Iwona Szafir RUBINNET i Klaudia Smaza EL NINO EWITA po 65,5005%
P1 Agnieszka Bienert ETURIA 63,700% 
L1 - Anna Skrzypek Fantazja 65,263%
L3/L2 - Monika Augustyniak VERBENA 65,227, 65,568
L2 kuce Lena Pacan IDEAŁ 57,614% 
L1 kuce Nikola Pawlak FAMA 54,763%

WYNIKI TURNIEJU


CDI4 Frankfurt 16/12/18

 

GRAND PRIX CDI4  1m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Zepter 78.543%

GPS  1m. Kristina Bröring-Sprehe GER Desperados FRH 78.085%

GP FREESTYLE   1m. Isabell Werth GER Don Johnson FRH 80,300 %


Finał NÜRNBERGER BURG-POKAL dla koni 7-9 Frankfurt 16/12/18

Finał PSG Special  1m. Dorothee Schneider GER First Romance 2 76.537%

Konkurs Wstępny PSG Special  1m. Kira Wulferding GER Brianna 9  74,049%  video 

 

 

Louisdor-Preis Finał Frankfurt 16/12/18

 

Final Grand Prix 1m.Daniel Bachmann Andersen DEN Blue Hors Veneziano 75,40% 

Konkurs wstępny GP 8-10    1m. Benjamin Werndl GER Famoso OLD 76,581%

Turniej dla koni Grand Prix 8-10 letnich.

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza