W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZO Łężkowice galeria Julia Świętochowska


Lord Django ogierem 2018 !! Wspaniały sukces Ilony Janas w Ermelo !! 05/08/18

 

Ilona Janas na Lord Django wygrała w Ermelo podczas MŚMK turniej Stallions Of The Year. W finałowym programie dowolnym uzyskała 74,166%. WYNIKI 

 


MŚMK Ermelo 2-5 sierpnia 2018


Mistrzostwa Polski Północnej ZO i R Solec Kujawski 3-5 sierpnia 2018

Podium MPP Juniorów złoto Oliwia Miotke, srebro Agata Włodarczyk, brąz - Kornelia Drewing

Mistrzowie Polski Północnej  2018 

Seniorzy - Magdalena Zgórska-Dąbrowska  GLADIATOR J  KJ Classic Solec Kuj

Juniorzy - Oliwia Miotke DOLCE VITA KJ Pegaz Reda 

Juniorzy Mł - Julia Wójcik KASJO BPK

Juniorzy Mł kuce - Aniela Ziółkowska NIKODEM KJ As Dream Gdańsk

WYNIKI MISTRZOSTW, ZO i ZR oraz galerie z zawodów czytaj dalej 

 

fot Matylda Strzyżewska 


ZR Baborówko 29/07/18

Pałac Baborówko - najlepsze wyniki: 
L3 - Aleksandra Nawrocka PILOT 69,318 - wynik zawodów

P3 - Dominika Siudzińska CINAMON 65,125

P2 - Monika Majchrzak DANTE 64,242

D2 - Maya Paszkiewicz ODYSEUSZ 66,917 

N4 - Katarzyna Woźniak CZEKOLADA 66,667

C2 - Agata Kaczmarek KRAFTER 62,162
L6 - Jolanta Kóska ROYAL - 7,5   fot. M&R PHOTO  Na zdjęciu Aleksandra Nawrocka i Pilot

29/07/18


Zawody CDN w Rybnicy pod dyktando Tomasza Kowalskiego !!

Tomasz Kowalski w Rybnicy błyszczał formą w konkursach małej i dużej rundy, z wynikami dnia 69-70% wygrał dwa konkursy PSG i Inter I na RAIKANO'S SON oraz Grand Prix na IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF z wynikiem 66,067. W rundzie młodzieżowej najlepszy wynik w karierze 72,917% uzyskała Michalina Terlecka na SULEYKEN. Wszystkie konkursy rundy C wygrał Marek Szczur na FURST AVALON. Aleksandra Tomala na O'DE CORB wygrała rundę P. Karolina Mazurek wygrała 5 konkursów.

fot Łukasz Kowalski

 


Barłomino. Mistrzowie Pomorza 2018

 

Aleksandra Lesner fot. Agnieszka Wiatrowska
 
Mistrzowie Pomorza 2018 : 
Seniorzy - Aleksandra Lesner  KJ Pegaz Reda 
Juniorzy - Oliwia Miotke  KJ Pegaz Reda 
Jun.Mł. - Maja Baranowska  BM Horse 
Jun Mł kuce  Martyna Ossowska KJ Pegaz 
Młodzicy - Wiktoria Ryciak SKJ Sopot
 
MPP Amatorów 2018 :
Seniorzy - Dominika Gruba KJ Pegaz 
Juniorzy - Julia Gruchała KJ Pegaz 
Kuce - Eliza Butowska KJ Pegaz 

 
 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni, Ogiery Świata, CDI1 Ermelo 2018 - zgłoszenia

25/07/18 

 

 


Maja Baranowska złotą medalistką XXIV OOM w Strzegomiu 22/07/18

 

Podium XXIV OOM 

złoto - Maja Baranowska / SAMURAJ / BM Horse / trener Daniela Kuczkowska

srebro - Maciej Wiórek / HELIOPOLIS / Silesia Dressage Club / trener Tomasz Kowalski

brąz - Maja Gugała / SAFIRA / SLKS Książ / trener Małgorzata Święcicka 

 

22/07/18 


Natalia Plata najlepsza w Finale XXIV OOM na kucach - Strzegom 22/07/18

Podium XXIV OOM Kuce 2018 

złoto - Natalia Plata  HOT CHOCOLATE / BPK POM  trener Ilona Janas

srebro - Julia Janecka  MUPPET / KJ Golden Dream  trener Aleksandra i Joanna Szulc

brąz - Martyna Ossowska CHETER / KJ Pegaz Reda  trener Aleksandra Lesner 

 

22/07/17 fot Katarzyna Broda 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice