WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

XIII MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO Książ 01/06/19

Zwycięzcy:

➡️Szkoły podstawowe (klasy 1-6)  1m - Nikola Mróz KEKS 
➡️Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych  1m. Dominika Bandura BOHUN
➡️Szkoły ponadgimnazjalne  1m. Anna Jarmołkowicz ROBERT 
➡️Debity 1m. Karina Seredyńska LAMBO

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO 


Frederic Wandres i Susan Pape najlpesi w CDI4 Hamburg, Katarzyna Milczarek poza finałem 30/05/19

Reprezentant Niemiec Frederic Wandres na Duke of Britain wygrał konkurs Grand Prix z wynikiem 73.761% W konkursie startowała walcząca o punkty do rankingu olimpijskiego Katarzyna Milczarek , uzyskany wynik 63.435% dał reprezentantce Polski miejsce 25. Uzyskany wynik nie zapewnił awansu do finałowych konkursów GPS / GPF. 

WYNIKI GRAND PRIX /  ARKUSZE 

1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.761% 

25m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 63,435%

WYNIKI GPS   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.000 %  VIDEO

WYNIKI GPF   1m. Susan Pape USA Harmony's Don Noblesse 75.850 %  VIDEO 

 


Sophie May w CDICh Lipica 24-26 maja 2019

14 letnia reprezentantka Polski Sophie May na klaczy Maja (na zdjęciu) w dn 24-26 maja 2019 startowała w licznie obsadzonym turnieju CDICh w Lipicy plasując się w połowie stawki z wynikami: 65.833% - konkurs wstępny, 62.308% - konkurs zespołowy, 64.167% - konkurs indywidualny. 

W zawodach w Lipciy pod włoską flagę w konkursach juniorskich startowała wyhodowana w Polsce klacz Stella Pack Roxana, którą jeździła Anna Mierzwińska. 

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Łukasz Kowalski /zdjęcie z CDI Zakrzów/ 


Dania nie do pokonania w Pucharze Narodów w Uggerhalne 26/05/19

EQUITOUR AALBORG 2019
ECCO present FEI Dressage Nations Cup Team Classification Team International | Dressage
 
1) Dania 16.000%, 2) Szwecja 20.000%, 3) Niemcy 43.000%, 4) Finlandia 57.000%, 5) Wielka Brytania 67.000%  https://online.equipe.com/en/class_sections/412077
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  78,809%
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  77,652%
 

Edward Gal Mistrzem Holandii 2019 - Ermelo 26/05/19


CDN Ochaby - Lena Czekańska z wynikiem turnieju, Tomasz Kowalski wygrywa pięę konkursów 26/05/19

Reprezentantka gospodarzy, juniorka Lena Czekańska i Victory (na zdjęciu) - przebojem turnieju CDN Stadnina Koni Ochaby - dwa wyniki powyżej 69% w konkursach klasy P. Pięć konkursów podczas zawodów w świetnym stylu wygrał Tomasz Kowalski z Silessia Dressage Club. Katarzyna Popiołek z KJ Lewada Zakrzów  wygrał dwa konkursy małej rundy. Małgorzata Kowalska błyszczała formą w konkursach rundy młodzieżowej a Aleksandra Krywult w konkursach eMPMK dla koni 4 letnich. !

Fot Łukasz Kowalski 

 


Halina Kosakowska najlepsza w Raduszynie 25.05.19

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu - Stajnia Raduszyn 25/05/19 - Halina Kosakowska na MEFISTO z wynikiem turnieju - 69,773% w L3 !!  Wielkie brawa !! Zonacz aktualny ranking Pucharu WLKP.

26/05/19 

 


II edycja II Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 26.05.19

Juniorka Martyna Szłyk z KJ Morgan w Balczewie z wynikiem zawodów - 67,895% w L1 na Falk G.  - 

26/05/19 

 


ZR i T Puchar Podkowy 25/05/19 - Podkowa Leśna

25/05/19 

 

Natalia Leshchiy z K.s Centurion Dressage Center na 15l TIGER WOODS P hod. Konie Parkitny - uzyskała najlepszy wynik podczas ZRiT w Podkowie -68,181% w L2. Na kucach najlepiej spisała się Marta Matwiejów na BOND - 67,100% w P1.  


Reprezentacja Polski w świetnej formie podczas CDI HARMONY PARK na Litwie

Reprezentantki Polski błyszczały formą podczas turnieju CDI w urokliwym kurorcie Harmony Park na Litwie. Ilona Janas na Lord Django z powodzeniem zadebiutowała w konkursie Grand Prix. Alicja Trawińska, Zuzanna Haber i Anna Wojtkowska zdominowały rundę CDIY. Natalia Plata z wynikami powyżej 70% wygrała wszystkie konkursy rundy CDICh.  Aurelia Von Mauberg na Diamo Dream osiągneła najlepsze w karierze wyniki na międzynarodowych zawodach. Agnieszka Wiśniewska na klaczy Tara zajęła trzecie miejsce w PSG.

19/05/19 

fot. Equine Portraiture


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł