HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HZR Hipodrom Wola Poznań 17/02/19

Jolantha Kreuzinger-Janik z Baborówka z wynikiem turnieju 71,136% w L2 na poznańskiej Woli. 

WYNIKI TURNIEJU   fot M&R Equiphoto 


HZR Partynice Wrocław 17/02/19

Sara Lewkowicz ze SK Dębno ( na zdjęciu ) autorką wyniku zawodów - 69,474% - w konkursie L2 dla kuców. Trzy konkursy zawodów wygrała Katarzyna Konarska, w dwóch triumfowała Małgorzata Brodziak.  WYNIKI TURNIEJU


CDI-W GPF Neumunster 17/02/19 - Isabell Werth nie do pokonania !

WYNIKI GRAND PRIX FREESTYLE 

1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 86.810%

2m. Helen Langehanenberg GER Damsey FRH 83.825%

3m. Judy Reynolds IRL Vancouver K 82.750%

4m. Benjamin Werndl GER Daily mirror 9 80.540%

5m. Dorothee Schneider GER Sammy Davis jr. 79.595%

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ - lider Helen Langehanenberg GER


Grand Prix CDI-W Neumunster relacja 16/02/19 od g.09.00

 

GRAND PRIX CDI-W WYNIKI 

1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 82.565%

2m. Helen Langehanenberg GER Damsey FRH 76.413%

3m. Judy Reynolds IRL Vancouver K 75.109%

4m. Dorothee Schneider GER Sammy Davis jr. 75.065%

5m. Benjamin Werndl GER Daily mirror 9 74.848%

 

relacja z Grand Prix  


Grand Prix CDN Neumunster dla Dorothee Schneider / Pathétique 15/02/19

 

WYNIKI 

 

 


Przemysław Kozanowski i Zome Zin CDI Neumunster 66,323 % PSG 14/02/19


Niedzielne finały w Sopocie pod dyktando reprezentantek Szwecji, Lo Dahlquist Mörkenstam z wynikiem dnia 73,350%

 

 

 


Sobota w Sopocie - Shona Benner z wynikiem dnia 71,189%, Minna Telde wygrywa GPS, Sandra Sysojeva triumfuje w dwóch konkursach 09/10/19

 

 

 


Szwedki dominują w Sopocie w konkursach otwarcia, Minna Telde najlepsza w Grand Prix z wynikiem dnia 71,913%

 

 


Finał w Lublinie dla Ilony Janas - CDN Cavaliada Lublin 03/02/19

 

Ilona Janas  fot Magda Pocztowska 
 
 
 
 
 
03/02/19 
 
 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201